Ispanijos prostitutės gali blaškyti dviračių lenktynių dalyvius

 (5)
Tarptautinių dviračių varžybų Ispanijoje organizatoriai susirūpino, kad šalia paskutinio lenktynių etapo Madride trasos stovinčios prostitutės sutrukdys sportininkams finišuoti, penktadienį pranešė Ispanijos laikraštis "El Pais".
Finalinis 38 kilometrų etapas įvyks rugsėjo 17 dieną, o jo trasa drieksis ir aplink didžiausią miesto parką "Casa de Campo", kuriame savo paslaugas siūlo šimtai prostitučių.

Madrido vietos vadovai ir turo organizatorė, kompanija "Unipublic”, susirūpino neigiamu miesto įvaizdžiu, kurį gali sudaryti šalia trasos besibūriuojančios prostitutės.

"Jos gali blaškyti dviratininkus ir sudaryti neigiamą Madrido įvaizdį, nes varžybos bus transliuojamos visai šaliai," laikraščiui "El Pais" sakė miesto savivaldybės atstovas.

"Unipublic" atstovas taip pat patvirtino organizatorių susirūpinimą: “Šalia trasos stovinčios prostitutės, ypač jeigu jos vilki ne itin daug rūbų, tikrai neatskleidžia geriausios Madrido pusės."

Tuo tarpu pačios prostitutės teigė manančios, jog renginiui jos visai netrukdys.

"Bet kokiu atveju, dienos metu mes neturim daug klientų,” viena prostitutė teigė laikraščiui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Kalifornijoje išrinktas bjauriausias šuo pasaulyje (6)

Kalifornijoje, Petalumos mieste, 29 kartą įvyko bjauriausio šuns pasaulyje rinkimai. Rinkimuose triumfavo italų mastifė vardu Martha. Jai atiteko trofėjus, o jos šeimininkei Shirley Zindler - 1500 JAV dolerių prizas. Publikos numylėtinė Martha taip pat skris į Niujorką pasirodyti žiniasklaidai.

Karalienė Elžbieta II įduota policijai dėl KET pažeidimo (29)

Didžiosios Britanijos Vakarų Jorkšyro policija gavo pranešimą, kad į oficialaus Parlamento sesijos atidarymo ceremoniją karališkuoju automobiliu vykstanti šalies monarchė nebuvo prisisegusi saugos diržu. Kaip skelbia BBC, žinią apie Londono gatvėmis važiavusią saugos diržu neprisisegusią karalienę perdavė nenustatytas asmuo, paskambinęs pagalbos telefonu.

Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi (8)

Birželio 21 d., trečiadienį rekordinis skaičius drąsuolių tekant saulei šoko į šaltus Dervento upės vandenis. Tai jau penktas kasmetinis nuogalių plaukimas.

Žmona baisiau nei kalėjimas: amerikietis apvogė banką norėdamas pasislėpti nuo sutuoktinės (28)

Atgailaujantis 71 metų vyras, pernai rugsėjį apvogęs banką Kanzaso mieste ir pasakęs policijai, kad tai padarė tikėdamasis kalėjime išvengti žmonos, federaliniam teisėjui antradienį teisinosi, kad po širdies operacijos jautėsi prislėgtas ir nesavas, rašo kansascity.com.

Meksikos ir JAV alaus gamintojai pasišaipė iš D. Trumpo (3)

Meksikos ir Jungtinių Valstijų alaus gamintojai Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą regi kaip arogantišką mariačį – būtent toks prezidento piešinys puošia naujo alaus, skirto dvišaliam bendradarbiavimui, etiketę.