Ispanijos prostitutės gali blaškyti dviračių lenktynių dalyvius

 (5)
Tarptautinių dviračių varžybų Ispanijoje organizatoriai susirūpino, kad šalia paskutinio lenktynių etapo Madride trasos stovinčios prostitutės sutrukdys sportininkams finišuoti, penktadienį pranešė Ispanijos laikraštis "El Pais".
Finalinis 38 kilometrų etapas įvyks rugsėjo 17 dieną, o jo trasa drieksis ir aplink didžiausią miesto parką "Casa de Campo", kuriame savo paslaugas siūlo šimtai prostitučių.

Madrido vietos vadovai ir turo organizatorė, kompanija "Unipublic”, susirūpino neigiamu miesto įvaizdžiu, kurį gali sudaryti šalia trasos besibūriuojančios prostitutės.

"Jos gali blaškyti dviratininkus ir sudaryti neigiamą Madrido įvaizdį, nes varžybos bus transliuojamos visai šaliai," laikraščiui "El Pais" sakė miesto savivaldybės atstovas.

"Unipublic" atstovas taip pat patvirtino organizatorių susirūpinimą: “Šalia trasos stovinčios prostitutės, ypač jeigu jos vilki ne itin daug rūbų, tikrai neatskleidžia geriausios Madrido pusės."

Tuo tarpu pačios prostitutės teigė manančios, jog renginiui jos visai netrukdys.

"Bet kokiu atveju, dienos metu mes neturim daug klientų,” viena prostitutė teigė laikraščiui.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paaugliai iš „Jaunosios armijos“ su Kalašnikovu rankose priėmė „manekenų iššūkį“

Judėjimo „Jaunoji armija" dalyviai prisijungė prie sąspiečio „manekenų iššūkis“. Kiekviena sustingusi grupė vaidina atskirą siužetą.

Kinai stato savo „Titaniką“

Kinijoje, kuri nepaprastai žavisi legendiniu laivu „Titanikas“ ir jo istorija, pradėta statyti pirmoji pasaulyje natūralaus dydžio šio lainerio kopija.

Austrija: 84 metų milijardierius išsiskyrė su 26 metų žmona (14)

Didžiosios Britanijos laikraštis "The Daily Mail" pranešė apie 84 metų austrų milijardieriaus Richardo Lugnerio ir jo 26 metų žmonos Cathy Schmitz skyrybas. Jų santuoka truko dvejus metus.

Seniausia pasaulyje moteris išdavė paslaptį, kaip prailginti gyvenimą (13)

Emma Morano, laikoma seniausiu žmogumi pasaulyje, antradienį švęsdama savo 117-ąjį gimtadienį pasipuošė ir prieš leisdama ją nufotografuoti paklausė, kaip atrodo jos plaukai.

Beprotiškai latvę įsimylėjęs vokiečių šnipas neteko darbo ir pralaimėjo bylą dėl kompensacijos (7)

Vokiečių šnipas, kuris pažeidė taisykles įsimylėdamas užduoties vykdymo metu, teisme pralaimėjo bylą dėl kompensacijos iš šalies žvalgybos agentūros BND.