Ispanijos prostitutės gali blaškyti dviračių lenktynių dalyvius

 (5)
Tarptautinių dviračių varžybų Ispanijoje organizatoriai susirūpino, kad šalia paskutinio lenktynių etapo Madride trasos stovinčios prostitutės sutrukdys sportininkams finišuoti, penktadienį pranešė Ispanijos laikraštis "El Pais".
Finalinis 38 kilometrų etapas įvyks rugsėjo 17 dieną, o jo trasa drieksis ir aplink didžiausią miesto parką "Casa de Campo", kuriame savo paslaugas siūlo šimtai prostitučių.

Madrido vietos vadovai ir turo organizatorė, kompanija "Unipublic”, susirūpino neigiamu miesto įvaizdžiu, kurį gali sudaryti šalia trasos besibūriuojančios prostitutės.

"Jos gali blaškyti dviratininkus ir sudaryti neigiamą Madrido įvaizdį, nes varžybos bus transliuojamos visai šaliai," laikraščiui "El Pais" sakė miesto savivaldybės atstovas.

"Unipublic" atstovas taip pat patvirtino organizatorių susirūpinimą: “Šalia trasos stovinčios prostitutės, ypač jeigu jos vilki ne itin daug rūbų, tikrai neatskleidžia geriausios Madrido pusės."

Tuo tarpu pačios prostitutės teigė manančios, jog renginiui jos visai netrukdys.

"Bet kokiu atveju, dienos metu mes neturim daug klientų,” viena prostitutė teigė laikraščiui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Kinijos ministro primininko susitikimą su Australijoje paįvairino kengūros jauniklis

Ketvirtadienį, kovo 23 d., Kinijos ministras pirmininkas Li Keqiang su žmona Cheng Hong susitiko su Australijos generaliniu gubernatoriumi Peteriu Cosgrove‘u bei jo žmona. Susitikimas įvyko Kanberoje esančioje vyriausybės rezidencijoje. Nuotaiką valstybių vadovams pakėlė įneštas septynių mėnesių amžiaus kengūros jauniklis.

Internautai leipsta juokais: kaip su „BBC tėčio“ situacija susitvarkytų mama (18)

Pamenate, kaip Robertui Kelly duodant interviu BBC kanalui sutrukdė vaikai? Žmonės vis dar negali pamiršti kaip linksmai tai atrodė, tad Naujosios Zelandijos komedijų šou „Jono and Ben“ sukūrė šio interviu parodiją – kaip su tokia situacija susidorotų mama, rašo boredpanda.com.

Dėl šv. Patriko dienos atleido nuo pasninko (4)

Penktadienį Airijoje ir daugelyje kitų šalių bus minima šv. Patriko – Airijos globėjo – diena. Su žalia spalva siejama šventė šįmet pridarė tam tikrų problemų airių katalikams, nes vis dar tęsiasi pasninkas, o tradicinis šventinis airių stalas bent jau Jungtinėse Valstijose neįsivaizduojamas be jautienos.

Nuotaikingas Olly pasirodymas judrumo rungtyje: plojosi ant snukučio, bet neprarado entuziazmo (2)

Džeko Raselo terjeras Olly tapo interneto garsenybe, kai „Crufts“ šunų šou vykusioje judrumo rungtyje iš per didelio entuziazmo plojosi ant snukučio.

Praeivius šokiravo Londone vaikštinėjantys D. Trumpas ir V. Putinas (18)

Kovo 13 d. Londono gyventojus nustebino lažybų bendrovės „Paddy Power“ surengtas reklaminis triukas, kuriame dalyvavo JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino personažus įkūniję aktoriai.