Iš baro pavogti jo nuolatinio kliento palaikai

Vieno JAV barų nuolatiniai lankytojai su nekantrumu laukia savo kolegos – mirusio vyriškio, kurio pelenai neseniai buvo pavogti.
Klyvlende esančio baro “Mac’s Tavern” darbuotojai prižiūrėjo mirusio Harrio Kirtley palaikus tol, kol netoliese buvo atidarytos veteranų kapinės.

Tačiau vyriškio, kuris anksčiau buvo vienas iš ištikimiausių baro lankytojų, palaikų taip ir nepavyko perkelti į šias kapines, nes urna su vyriškio pelenais netikėtai dingo.

Vietinė policija paskelbė dingusių palaikų paiešką, pranešė vietinis laikraštis “Cleveland Live”.

Baro šeimininkė Mary james sakė: “Mes visi galvojame, kur jis yra dabar. Visi baro lankytojai nuolat klausinėja “Kur Harris?”. Tikrai liūdna. Įdomu, kam galėjo prisireikti jo palaikų?”

Kirtley sesuo Jean teigė, kad jos brolis šiame bare lankydavosi 25 metus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.