Elitinės karinės kuopos kareiviai sumaišė šalis

 (14)
Elitinė Italijos karinė kuopa, turėjusi dalyvauti Norvegijoje vykstančiose NATO pratybose, išsilaipino už 300 kilometrų nuo pratybų vietos, t.y. Švedijoje, vien tik todėl, kad niekas nepasivargino žvilgtelėti į žemėlapį.
116 kareivių iš “Alpini” kuopos turėjo atskristi į Kristiansando miestą Norvegijoje, tačiau Švedijos imigracijos tarnybos pareigūnų nuostabai, lėktuvas su Italijos kareiviais nusileido Kristianstado oro uoste Švedijoje.

“Nei vienam iš kareivių net nekilo mintis, kad Švedija nėra NATO narė,” pranešė Italijos laikraštis “Corriere della Sera”.

“Kristiansandas ir Kristianstadas skamba labai panašiai, tačiau tai negali būti pasiteisinimas netikėtai ‘įsiveržiant’ į Švediją.”

Ši klaida įvyko būtent tuo metu, kai Italijos kariuomenė stengiasi trūks plyš atsikratyti “nevykėlių” įvaizdžio.

Kaip teigė Italijos gynybos reikalų atašė Osle, “Alpini” kuopos kareiviai visgi suspėjo atvykti į pratybas laiku.

“Italų sugebėjimą naudotis žemėlapiu reikėtų dar šiek tiek patobulinti, nes kitaip gali atsitikti, kad jie pradės kariauti ne su ta puse,” pastebėjo vienas iš Švedijos pasieniečių.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.