E.Džonas atidengė didžiausią pasaulyje nuotrauką

Popmuzikos žvaigždė Eltonas Džonas (Elton John) prie Londono universalinės parduotuvės atidengė didžiausią pasaulyje nuotrauką.
Nuotraukos, apjuosusios "Selfridge's" universalinę parduotuvę Oksfordo gatvėje, aukštis siekia 18 metrų, o ilgis - net 274 metrus. Nuotraukoje prie pagrindinio parduotuvės įėjimo matyti dainininkas "Rocket Man".

Tarp kitų žvaigždžių, nuotraukoje yra aktoriai Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio), Rėjus Vinstonas (Ray Winstone), Timotis Spolas (Timothy Spall), Ričardas grantas (Richard Grant), Adrianas Danbaras (Adrian Dunbar) ir aktorė Džeinė Horoks (Jane Horrocks). Kūrinio autorius - britų menininkas Semas Teilor-Vudas (Sam Taylor-Wood), kuris taip pat dalyvavo atidaryme.

Eltonas Džonas sako, kad rengėjai neapsiriko pakvietę jį dalyvauti šiame renginyje, nes jis esąs tikras "pirkimo dievas".

Nuotrauka kabos iki šių metų spalio, kol 91 metų senumo parduotuvei bus atliekamas didelis remontas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.