Billui Vokietijoje nuobodžiauti neteks

Jeigu JAV prezidentas Billas Clintonas ir neteks teisės užsiimti teisininko praktika Arkanzase, šią savaitę lankydamasis Vokietijoje jis galės gauti daugybę juridinių konsultacijų, nes viešbutyje gyvens su 1600 teisininkų.
Per vizitą po Europą B.Clintonas apsistos "Intercontinental" viešbutyje, kai ten Vokietijos teisininkų asociacija rengs kasmetinį susitikimą.

Asociacijos atstovė Ute Riesenbeck pareiškė, kad apie tai, jog viešbutyje gyvens B.Clintonas, sužinota tik prieš penkias savaites.

Arkanzaso teismo kolegija praėjusią savaitę pasiūlė dėl elgesio seksualinio priekabiavimo byloje atimti iš kvalifikuoto teisininko B.Clintono galimybę verstis teisininko praktika Arkanzase.

Paskutinį kartą B.Clintonas, kaip teisininkas, dirbo 1983 m.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.