Angelo piešinys sūnui apsaugoti

Britų futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas dar kartą pademonstravo, kaip myli savo sūnų Brooklyną - sau ant nugaros virš sūnaus vardo išsitatuiravo angelą sargą.
Pasak dienraščio "The Sun", 30 centimetrų dydžio angelo ištiestomis rankomis figūrėlė buvo ištatuiruota per vieną vizitą pas tatuiruočių meistrą.

"Brooklyno vardas yra po tatuiruote, todėl angelas saugoja mano sūnų", - pareiškė D.Beckhamas. Jis taip pat pažadėjo po angelu išsitatuiruoti ir kitų savo vaikų vardus, žinoma, jeigu jų turės.

Mančesterio "United" komandos ir Anglijos rinktinės 25 metų žaidėjas prieš du mėnesius pakeitė įvaizdį: nusiskuto galvą ir įsivėrė auskarą. Nors angelo tatuiruotė buvo padaryta sausio mėnesį, iki šiol futbolininkas sėkmingai ją slėpė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.