Amerikiečiai vyrai ne tokie jau “kieti”

 (23)
Amerikiečiai vyrai galbūt galvoja, kad jie yra “kieti”, tačiau neseniai atlikta apklausa parodė, kad tai ne visai tiesa.
Žurnale “Men’s Health” rašoma, kad kiekvienas amerikietis vidutiniškai mylisi 79 kartus per metus, t.y. jie mylisi vienuolika su puse karto per savaitę – du kartus rečiau negu vyrai, kitose šalyse.

Dar labiau stebinantis atradimas yra tai, kad amerikiečiai masturbuojasi taip dažnai kaip ir mylisi.

Beje, tiems Amerikos Romeo, kuriems negana 11 su puse karto per savaitę, žurnale pateikiamas geras patarimas. Anot redaktoriaus, tokie vyriškiai turėtų skirti pasimatymus prancūzėms, rusėms arba italėms, nes jos “yra du kartus labiau linkusios už amerikietes mylėtis jau pirmąją bendravimo savaitę”.

Kalbant apie mylėjimosi trukmę, reikėtų pažymėti, kad amerikiečiai taip pat nėra ir “maratono bėgikai”. Kaip rašoma žurnale, jie mylisi vidutiniškai 14 minučių.

Amerikiečiai vyrai yra linkę į neištikimybę. Tikimybė, kad vedęs amerikietis išduos savo žmoną su kita moterimi, yra 1 prieš 4.3, kai tuo tarpu, tikimybė, kad amerikietė išduos savo vyrą, yra 1 prieš 8.3.

Kiekvienas amerikietis per savo gyvenimą turi vidutiniškai 12.4 sekso partnerių, amerikietė – 4.

Kalbant apie amerikiečių vaisingumą, reikia pripažinti, kad šioje srityje jie niekam neprilygsta.

Amerikiečių vyrų spermos mililitre yra apie 100 milijonų spermatozoidų. Tai tikrai labai geras rodiklis, nes apvaisinimui pakanka, kad spermos mililitre būtų nors 20 milijonų spermatozoidų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.