Dėl viešnamyje sutiktos lietuvaitės galvą pametęs britas užsakė savo žmonos žmogžudystę

 (96)
Teisme Londone narpliojama byla, kurioje savo žmonos nužudymo užsakymu kaltinamas vyras – sutuoktine jis atsikratyti norėjo dėl to, kad galėtų pasisavinti jos turtą ir gyventi su jauna prostitute iš Lietuvos.
© DELFI

Kaltinamasis – 69 metų Davidas Harrisas. Bylos duomenimis, vyras bandė užsakyti savo partnerės Hazel Allinson, su kuria kartu praleido tris dešimtmečius, žmogžudystę. Už tai užsakovas buvo pasirengęs sumokėti iki 250 tūkst. svarų sterlingų. Kad žudikui būtų lengviau, vyras atskleidė kasdienius partnerės įpročius – kur ir kada ji vedžioja šunį, kada eina į bažnyčią ir t.t.

Tačiau jo planai neišdegė, mat D. Harriso sumanymą išdavė vyrai, sulaukę pasiūlymo nužudant žmogų užsidirbti apvalią sumą. Pirmasis samdomasis ne tik nesiryžo tokiam žingsniui, bet ir bandė įspėti H. Allinson apie jos partnerio planus.

Antrasis kreipėsi į policiją ir tuomet darbo ėmėsi po priedanga dirbęs detektyvas, kuris neva sutiko priimti šį užsakymą. Pareigūnui D. Harrisas viską išklojo, tuomet ir paaiškėjo jo motyvai.

Pasirodo, po vieno apsilankymo Londono viešnamyje vyriškis tiesiog pametė galvą dėl seksualines paslaugas jam suteikusios lietuvaitės Ugnės Č. Britas su mergina ėmė susitikinėti, pirko brangias dovanas, juvelyrinius dirbinius, gėles, apatinius, apmokėjo studijas, duodavo grynųjų, nemažai kainuodavo viešbučiai, kuriuose jie susitikinėjo.

Galiausiai vyras dėl to įklimpo į skolas, mat stabiliais finansais pasigirti negalėjo – jis išeikvojo kreditinės kortelės galimybes, pinigus skolinosi iš kaimynų.

Tuomet jo galvoje ir gimė planas atsikratyti pasiturinčia partnere, su kuria turėjo namus ne tik Londone, bet ir prabangų, 800 tūkst. svarų sterlingų vertės būstą Sussexe. Pagal D. Harriso planą, po H. Allinson mirties jis turėjo paveldėti visus turtus ir laimingai gyventi su širdį pavergusia lietuvaite.

„Jis norėjo jaunos merginos ir vyresnės partnerės pinigų“, – konstatavo Old Bailey teisme valstybinis kaltintojas.

D. Harrisas norėjo, kad partnerės nužudymas atrodytų kaip apiplėšimo pasekmė. Jis net informuodavo samdomuosius, kada geriausias šansas moterį užpulti.

Vyras avansu siūlė nedidelę sumą, o likusius pinigus žadėjo atiduoti kaip gaus palikimą ir „gyvens su mergina pajūryje“.

Įtariamasis savo kaltę neigia. Buvęs scenarijų rašytojas teigė, kad ieškojo siužeto detektyviniam romanui, kurį išleidęs užsidirbtų pinigų.

Daugiau naujienų saviems Jungtinėje Karalystėje - tiesa.com.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuviai svetur

Lietuvė Škotijoje dirba darbą, kurį imigrantai gauna retai (97)

Iš Pakruojo kilusi Laura Jarošienė dabar gyvena Škotijoje, mažame miestelyje šalia sostinės Edinburgo. Čia Laurai pavyko įsidarbinti valstybiniame pašte. Kaip ir visoje Didžiojoje Britanijoje, taip ir Škotijoje pašto tarnyba vadinama karališkąja.

Emigrantas šauktinis: jeigu grįšiu į Lietuvą, rizikuoju prarasti viską (989)

Septynerius metus Londone gyvenantis 25-erių lietuvis Vaidotas (tikrasis vardas redakcijai žinomas - DELFI) piktinasi ir sako esantis nusivylęs dėl to, kad turi mesti viską ir grįžti į Lietuvą, nes buvo pašauktas į privalomąją karo tarnybą.

Lietuvio gyvenimas Barselonoje: kitokie santykiai darbe, kitos kainos ir daugiau saulės (23)

Tomui gerai sekėsi Lietuvoje, bet jis išvyko gyventi ir dirbti į Ispaniją. „Drabužių kainos [Barselonoje] yra mažesnės vienareikšmiškai. Lietuvoje labai brangu rengtis, kiek palyginu. Čia mažesnės išlaidos šildymui, o Lietuvoje visi su baime laukia šildymo sezono. Čia to nėra, nereikia šiltų žieminių drabužių, tas turbūt kaupiasi, tauposi. Čia susidaro įspūdis, kad žmonės mažiau serga, nežinau, galbūt dėl saulės“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidos „Emigrantai“ pašnekovas.

Dėl viešnamyje sutiktos lietuvaitės galvą pametęs britas užsakė savo žmonos žmogžudystę (96)

Teisme Londone narpliojama byla, kurioje savo žmonos nužudymo užsakymu kaltinamas vyras – sutuoktine jis atsikratyti norėjo dėl to, kad galėtų pasisavinti jos turtą ir gyventi su jauna prostitute iš Lietuvos.

Lietuviai Vašingtone paminėjo Holokausto atminimo dieną (3)

Ketvirtadienį Lietuvos ambasada JAV Vašingtone surengė Holokausto dienos – Yoma HaShoah minėjimo renginį, skirtą Japonijos Generalinio konsulo Kaune Čiune (Sempo) Sugiharos atminimui. Renginys organizuotas kartu su partneriais - JAV Valstybės departamentu, Japonijos ir Izraelio ambasadomis. Čiune Sempo Sugiharos 1940 m. liepos – rugpjūčio mėnesiais išduotų vizų dėka buvo išgelbėti 6000 žydų kilmės asmenų.