Dėl viešnamyje sutiktos lietuvaitės galvą pametęs britas užsakė savo žmonos žmogžudystę

 (101)
Teisme Londone narpliojama byla, kurioje savo žmonos nužudymo užsakymu kaltinamas vyras – sutuoktine jis atsikratyti norėjo dėl to, kad galėtų pasisavinti jos turtą ir gyventi su jauna prostitute iš Lietuvos.
© DELFI

Kaltinamasis – 69 metų Davidas Harrisas. Bylos duomenimis, vyras bandė užsakyti savo partnerės Hazel Allinson, su kuria kartu praleido tris dešimtmečius, žmogžudystę. Už tai užsakovas buvo pasirengęs sumokėti iki 250 tūkst. svarų sterlingų. Kad žudikui būtų lengviau, vyras atskleidė kasdienius partnerės įpročius – kur ir kada ji vedžioja šunį, kada eina į bažnyčią ir t.t.

Tačiau jo planai neišdegė, mat D. Harriso sumanymą išdavė vyrai, sulaukę pasiūlymo nužudant žmogų užsidirbti apvalią sumą. Pirmasis samdomasis ne tik nesiryžo tokiam žingsniui, bet ir bandė įspėti H. Allinson apie jos partnerio planus.

Antrasis kreipėsi į policiją ir tuomet darbo ėmėsi po priedanga dirbęs detektyvas, kuris neva sutiko priimti šį užsakymą. Pareigūnui D. Harrisas viską išklojo, tuomet ir paaiškėjo jo motyvai.

Pasirodo, po vieno apsilankymo Londono viešnamyje vyriškis tiesiog pametė galvą dėl seksualines paslaugas jam suteikusios lietuvaitės Ugnės Č. Britas su mergina ėmė susitikinėti, pirko brangias dovanas, juvelyrinius dirbinius, gėles, apatinius, apmokėjo studijas, duodavo grynųjų, nemažai kainuodavo viešbučiai, kuriuose jie susitikinėjo.

Galiausiai vyras dėl to įklimpo į skolas, mat stabiliais finansais pasigirti negalėjo – jis išeikvojo kreditinės kortelės galimybes, pinigus skolinosi iš kaimynų.

Tuomet jo galvoje ir gimė planas atsikratyti pasiturinčia partnere, su kuria turėjo namus ne tik Londone, bet ir prabangų, 800 tūkst. svarų sterlingų vertės būstą Sussexe. Pagal D. Harriso planą, po H. Allinson mirties jis turėjo paveldėti visus turtus ir laimingai gyventi su širdį pavergusia lietuvaite.

„Jis norėjo jaunos merginos ir vyresnės partnerės pinigų“, – konstatavo Old Bailey teisme valstybinis kaltintojas.

D. Harrisas norėjo, kad partnerės nužudymas atrodytų kaip apiplėšimo pasekmė. Jis net informuodavo samdomuosius, kada geriausias šansas moterį užpulti.

Vyras avansu siūlė nedidelę sumą, o likusius pinigus žadėjo atiduoti kaip gaus palikimą ir „gyvens su mergina pajūryje“.

Įtariamasis savo kaltę neigia. Buvęs scenarijų rašytojas teigė, kad ieškojo siužeto detektyviniam romanui, kurį išleidęs užsidirbtų pinigų.

Daugiau naujienų saviems Jungtinėje Karalystėje - tiesa.com.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Lietuviai svetur

Būsto nuoma lietuvių imigrantų pamėgtose Europos šalyse: kur gyventi pigiausia? (171)

Nuomos kainos Jungtinėje Karalystėje (JK) ir būstų krizė – seniai apkalbėta ir nieko nebestebinanti tema. Pripratome, adaptavomės ir sukamės, kaip kiekvienas išmanome: vieni nuomojamės palėpę ar mažą kambariuką, kiti kraustomės į tolimesnius, užtat pigesnius rajonus. Treti dalijamės net ir kambariu, kad tik sutaupytume sunkiai uždirbtus pinigus.

Jungtinėje Karalystėje per eismo įvykį žuvo lietuvė (6)

Užsienio reikalų ministerija patvirtina gavusi informaciją apie Jungtinėje Karalystėje (JK) per eismo įvykį žuvusią lietuvę.

Aštuonmetis lietuvis suvirpino britų širdis – apdovanotas už mirštančios mamos priežiūrą (46)

Aštuonmetis londonietis apdovanotas už mirštančios mamos priežiūrą. Kajus Vaivadas susirgus mamai perėmė visas namų ruošos pareigas. Vos aštuonerių lietuvis apdovanotas princesės Dianos vardu pavadintu apdovanojimu. Berniukas savo vaikišką gyvenimą iškeitė į suaugusiojo pareigas tuomet, kai jo mamai diagnozuotas vėžys.

Papasakojo apie kryžiaus kelius išsikraustant iš JK: gali tekti pakloti nemenką sumelę (143)

Ne vienas lietuvis emigrantas anksčiau ar vėliau nusprendžia palikti Jungtinę Karalystę (JK) ir grįžti į tėvynę arba persikelti į kitą šalį – ypač po britų salas aukštyn kojomis apvertusio „Brexit“. Tačiau išsikraustymas iš šalies gali tapti didžiuliu galvos skausmu. Šio straipsnio autorė, pakuodamasi daiktus kelionei namo, nė nemanė, kad santaupų prireiks ne tik naujo gyvenimo pradžiai, bet ir atsisveikinimui su senuoju.

Moteris lietuviška pavarde Anglijoje iš darbdavio pavogė 120 tūkt. svarų ir išvyko atostogauti į Dubajų (49)

Diana Vyšniauskienė (41 m.) pavogė didelę sumą iš kibernetinio saugumo įmonės „S-RM Intelligence“ Londone. Moteris sakė pavogusi 122 000 svarų (apie 135 tūkst. eurų) iš pykčio, kad jai nesuteikė pareigų paaukštinimo, nes ji buvo ne JK gyventoja, rašo „Daily Mail“ (šio leidinio tekste nurodoma lenkiška D. Vyšniauskienės tautybė – red.).