Vietoj erotinio "masažo" - žaginimas

 (5)
Į Klaipėdos policijos areštinę uždarytas vietinis nusikalstamo pasaulio atstovas, įtariamas antradienio vakarą Klaipėdoje išžaginęs palangiškę 19-metę R. R.
39 metų klaipėdiečiui Arminui Graužiniui Klaipėdos apylinkės prokuratūroje iškelta baudžiamoji byla dėl išžaginimo.

Pasak nukentėjusiosios R.R., antradienio vakarą į jos nuomojamo vieno kambario butą Taikos prospekte kažkas paskambino. Atidarius duris, pro jas įsiveržė nepažįstamas vyras, kuris puolė merginą, reikalaudamas su juo lytiškai santykiauti. Mergina priešinosi, tačiau vyras parvertė ją ant grindų, nuplėšė rūbus ir smaugdamas du kartus išžagino oraliniu būdu.

Tuo metu į buto duris vėl kažkas paskambino, ir mergina, pasinaudojusi užpuoliko sutrikimu, nuoga išbėgo į koridorių, paskambino į duris kaimynams, prašydama iškviesti policiją.

Užpuolikas paspruko iš buto, tačiau mergina pasekė savo skriaudėją ir jį kartu su atvykusiais policininkais atrado viename netoliese esančio namo butų, kuriame gyvena laisvo elgesio merginos.

Įtariamasis A. Graužinis įvykį tiriantiems pareigūnams papasakojo kitą šios istorijos versiją.

Pasak jo, miesto spaudoje jis pastebėjo skelbimą, siūlantį pagyvenusiems vyrams erotinį masažą. Paskambinęs nurodytu telefonu, jis su mergina R. R. susitarė, kad pas ją atvyks. Atvykus į butą, mergina R. R. jam pasiūlė nusimaudyti duše. Kai vyras grįžo iš vonios, ji nuoga laukė jo kambaryje.

Pasak sulaikytojo, išvydęs nuogą merginą ir likęs nepatenkintas jos išore, jis persigalvojo ir nusprendė "nebesimasažuoti".

Mergina, pasak A. Graužinio, pareikalavo už sugaištą laiką jai sumokėti 80 litų, o jam atsisakius, sukėlė triukšmą ir, nuoga išbėgusi į koridorių, iškvietė policiją.

A. Graužinis policijai yra gerai pažįstamas asmuo. Jis anksčiau teistas už chuliganizmą, teismas jam skyręs apribojimus. Jis priskiriamas "Centro" nusikalstamai grupuotei ir yra vadinamojo Klaipėdos nusikaltėlių autoriteto Sigito Gaidjurgio draugas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Jaunas ir girtas „BMW“ vairuotojas nubloškė „Toyotą“ ir šviesoforą

Vėlyvą penktadienio vakarą, kai kauniečiai šventė pirmąją „Žalgirio“ pergalę Eurolygoje, vienas įsiutęs vairuotojas sukėlė rimtą sumaištį Partizanų ir Kovo 11-osios gatvių sankirtoje. Kaip vėliau paaiškėjo, jaunas vairuotojas iš pažiūros buvo neblaivus, tačiau avarijos vietoje tikrintis savo girtumo nesiveržė.

Šiauliečiui nepasisekė: vagys pro balkoną išnešė turto už 30 tūkst. eurų (1)

Labai nepasisekė vienam Šiaulių gyventojui: pro balkoną į jo butą įsilaužę vagys pagrobė seifą, šautuvą ir kito turto už 30 tūkst. eurų.

Šiauliuose siautėjo užpuolikų smurtautojų gauja (5)

Šeštadienio naktį Šiaulių policija gavo du pranešimus apie trijų vyrų sumuštus ir apiplėštus žmones.

Radviliškio r. 14-metis nustebino žiaurumu (4)

Radviliškio r. viešoje vietoje maždaug 14 metų paauglys apiplėšė 72 metų senutę.

Per reidą neblaivus kelių erelis mojavo kumščiais, dar 5 įkliuvo be pažymėjimų (17)

Penktadienio vakarą reido metu Vilniuje pasimatė, kiek daug gatvėse vairuotojų be pažymėjimų: per kelias valandas įkliuvo net penki. Taip pat pareigūnams teko tvarkytis su ne vienu kelių ereliu: vienas agresyvus ir neblaivus, kitas apsimelavęs, o trečias nesutiko tikrintis blaivumo.