Teismas lygtinai nuteisė "Mis nuogą krūtinę"

 (1)
Prancūzijos teismas ketvirtadienį lygtinai kalėti nuteisė buvusią "Mis Belgijos nuogą krūtinę" ir du jos draugus, surengusius "sekso pasalą" buvusiam Monako princesės Stephanie (Stefani) vyrui. Po šio incidento princesės santuoka iširo.
Striptizo šokėja Muriel Houteman (Miuriel Hutman) 1996 metų rugpjūtį padarytose nuotraukose ir vaizdo įrašuose matoma išdykaujanti privačiame baseine su tuometiniu princesės vyru Danieliu Ducruet (Danieliu Diukriuė). Ją teisėjas lygtinai nuteisė kalėti 6 mėnesius.

"Pasalos" sumanytojas fotografas Stephane de Lisiecki (Stefanas de Liseckis) lygtinai nuteistas metams, o buvęs M. Houteman draugas Yves Hoogewys (Ivas Hogevis) - pusei metų. Trijulė buvo pripažinta kalta dėl kišimosi į D. Ducruet asmeninį gyvenimą.

Prieš susituokdamas su Monako princese D. Ducruet buvo jos asmens sargybinis. Po incidento baseine Rivjeroje Monako princas Rainier (Renjė) jį išvarė iš rūmų ir dar tais pačiais metais D. Ducruet su Stephanie išsiskyrė.

Pats D. Ducruet tvirtina, kad trijulė jį nugirdė šampanu, į kurį kažko buvo įmaišyta. Dėl to jis esą ir pasidavė M. Houteman kerams, kai jie prisėdo prie jos baseino.

S. de Lisiecki, pasirengimams išleidęs 70 tūkst. frankų (kiek daugiau nei 39 tūkst. litų) ir vėliau už nuotraukas bei vaizdo juostą gavęs 250 tūkst. frankų, prisipažino surengęs pasalą viloje Rivjeroje.

Tuo tarpu M. Houteman sakė nė nenutuokusi, kad ja naudojamasi kaip masalu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kalėjimo bėglių istorijos: užsimuša arba susilaužo koją ir grįžta į kamerą (8)

Bandė sprukti iš teismo posėdžių salės, bet nukrito ant Laisvės alėjos grindinio ir užsimušė. Šokdamas ant gretimo pastato stogo susilaužė koją ir po kurio laiko buvo sučiuptas policijos. Kasė tunelį, bet juo pasinaudoję pateko atsitiktinai pro šalį ėjusiems policininkas į rankas. Taip baigiasi nusikaltėlių organizuojami pabėgimai.

Gargžduose liepsnojo namas, jame buvo žmogus (1)

Šeštadienio popietę gaisrininkai skubėjo gesinti namo Gargžduose.

Dideli nuostoliai panevėžiečiui: pavogė BMW su brangiu turiniu (20)

Penktadienį panevėžietis pasigedo namo kieme stovėjusio BMW, kuriame buvo du benzininiai pjūklai, rankinė, grynieji bei dokumentai. Ši vagystė vyrui itin nuostolinga.

Panevėžyje vaikas pakliuvo po ratais (6)

Penktadienio popietę Panevėžyje blaivi mergina parbloškė į kelią išbėgusį 11-metį.

Pavogta mašina atsirado po 5 minučių „įmūryta“ į tvorą (16)

Penktadienį, spalio 21 d., buvo pavogtas šiauliečio automobilis, kuris atsirado vos po kelių minučių.