Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Utenos r. sužalotas vairuotojas, bandęs išvengti susidūrimo su laukiniu gyvūnu

Antradienio vakarą, 22.10 val., Bendrajame pagalbos centre Bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie avariją Utenos rajone.

Į laisvę paleistą talentingiausią Lietuvos sukčių persekioja nesėkmės (26)

Net patyrusius nekilnojamojo turto ekspertus apgauti sugebėjęs vienu išradingiausių Lietuvos sukčių laikomas 55 metų Alfredas Grigutis, kurį teisėjai iš gailesčio buvo paleidę į laisvę, grįžta atgal į įkalinimo įstaigą.

Į kūdikio vežimėlį piktadariai pripylė gyvsidabrio patikslinta (47)

Šilutės rajone jauna mama patyrė sukrėtimą – lauke paliktame savo vaikučio vežimėlyje ji aptiko nuodingojo gyvsidabrio. Laimei, motina pastebėjo pavojų ir trijų mėnesių sūnelį apsaugojo.

Sunkvežimio vairuotojas nepastebėjo jį lenkiančio „Peugeot 607“ (29)

Antradienį, apie 12 val., Klaipėdos r., kelyje Gargždai-Kretinga, ties Kvietinių kaimu, susidūrė du viena kryptimi važiavę automobiliai. Krovininio „Mercedes“ vairuotojas suko į kairę ir nepastebėjo jį lenkusio „Peugeot 607“.

Už meilės nuotykius sulaukė žiauraus merginų keršto: jį rado gatvėje nuogą ir kruviną (32)

Maskvos tyrėjai iškėlė baudžiamąją bylą dviem merginoms, kurios, įtariama, išprievartavo savo gerbėją.