Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kelyje „Via Baltica“ sunkvežimis sukėlė masinę avariją (5)

Kelyje „Via Baltica“, Kalvarijos sav., kelyje Kaunas - Marijampolė - Suvalkai, apie 80-tą km susidūrė du krovininiai sunkvežimiai. Avarija įvyko trečiadienį apie 11 val.

Per vakarėlį padegė draugą: atsiprašė, bet kaip atleisti (10)

Vakarėlio metu dėl neatsargumo savo bičiulį degiu skysčiu apipylęs ir jį padegęs skuodiškis Marius Skiudulas neišvengė baudžiamosios atsakomybės – teisėjai nutarė, kad išsisukinėjęs devyniolikmetis yra kaltas dėl neatsargaus sveikatos sutrikdymo.

Neblaivaus vairuotojo BMW apvirto: su vyrais naktį važinėjusis paauglė ligoninėje (6)

Spalio 5 d. Lazdijų r. policijai pranešta, kad apie 23.45 val. Lazdijuose, neblaivus (0,52 prom.) 28 metų vyras, vairuodamas automobilį "BMW 530", nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Trečiadienio rytą Vilniaus pakraštyje sužaloti trys žmonės (4)

Trečiadienį, 7.26 val., Vilniaus pakraštyje, Molėtų pl. ir Skersinės g. sankryžoje, susidūrė automobiliai "Honda Civic" ir "Ford Focus".

Įtariama, kad 3 metukų vaiką apdegino tėvas (3)

Spalio 6 d. į lopšelį-darželį Panevėžyje, Sirupio g., tėvai atvedė sužalotą 3-metį auklėtinį.