Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Komentarų sistema laikinai išjungta. Prašome pabandyti vėliau.
 

Kriminalai ir nelaimės

Sučiupti Krekenavos baziliką apvogę vietos gyventojai

Rugpjūčio 23 d. į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi Panevėžio rajono Krekenavos miestelio Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bazilikos klebonas ir pranešė, kad apie 12.30 val. pastebėjo, jog iš bazilikos pavogti keturi votai (senoviniai gintariniai karoliai).

Dėl motociklo ir automobilio avarijos Vilniuje susidarė transporto spūstys (1)

Penktadienį, 12.25 val., Vilniuje, Žirmūnų ir Kareivių gatvių sankryžoje susidūrė motociklas ir automobilis „Audi“. Nukentėjo motociklo vairuotojas (maždaug 35 metų) ir automobilio keleivė (maždaug 40 metų).

Vilniuje susidūrus „Opel“ ir „Audi“, į ligoninę išvežtas vyras (1)

Penktadienį, 10.49 val., Vilniaus policijai pranešta, kad Kalvarijų ir Žalgirio gatvių sankryžoje susidūrė automobiliai „Opel Astra“ ir „Audi 80“.

Narkomanus į taborą vežiojusiems taksistams – baudžiamosios bylos (18)

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams vėl įkliuvo pavėžėjimo bei taksi paslaugas teikę vairuotojai, galimai padėję įsigyti narkotinių medžiagų.

Gaisre žuvo mokyklos kūrikas (2)

Ketvirtadienio vakarą ugniagesiai gavo pranešimą, kad gyvenamajame name kilo gaisras, o jo viduje gali būti žmogus. Nuvykus į įvykio vietą informacija pasitvirtino, iš namo išneštas 58-erių metų vyras. Jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Įtariama, kad vyras apsinuodijo smalkėmis.