Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (42)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje, Pilaitės pr., prieš važiuojantį automobilį iššoko stirna (3)

Pirmadienio vakarą Vilniuje tiesiai prieš atvažiuojantį automobilį į kelią išbėgo stirna. Automobilio vairuotojui nepavyko išvengti smūgio, automobilis partrenkė neatsargų gyvūną.

Skaičiai kelia nerimą: gausu ir girtų vairuotojų, ir savo gyvybės nesaugančių pėsčiųjų

Vilniaus policijos pareigūnų duomenys kelia nerimą - gatvėse vis dar pilna girtų vairuotojų. Savęs nesaugančių pėsčiųjų taip pat vangiai mažėja.

Kelmės rajono gyventojai sukrėsti: naktį nužudytas paauglys (44)

Kelmės rajone, Liolių miestelyje, pirmadienio rytą pasklido žinia, kad pareigūnai ėmė tirti dar pilnametystės nesulaukusio jaunuolio nužudymą. Miestelyje zujo policijos pareigūnai, tyrėjai dirbo nužudymo vietoje. Netrukus ėmė aiškėti ir kas auka.

Nufilmuota: greičio ir adrenalino ištroškusiems motociklininkams apkarpė sparnus (40)

Motociklininkų sezono atidarymo dieną motociklų vairuotojai nepasižymėjo drausme. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai praneša, kad užfiksavo tris dešimtis pažeidimų.

Kauno policija ieško sienų terliotojų, kurie padegė stebėjimo kamerą (22)

Balandžio 18 d. 21.45 val. Kaune, Vilniaus ir Birštono g. sankryžoje, požeminėje perėjoje, miesto stebėjimo kameromis buvo užfiksuota, kaip vaikinas ir mergina rašo ant sienų. Tačiau vaikinui to pasirodė per maža, priėjęs prie vaizdo kameros, ją aptepliojo dažais ir padegė.