Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Gudrus kavinės savininkas pergudravo kišenvagius: viskas vyko kaip kine (1)

Vasario 9-osios vakare, apie 17.00 val., gavę informacijos apie Telšiuose, Kalno g., kavinėje iš rankinuko pavogtą piniginę, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nė nenutuokė, kad atvykus į įvykio vietą, jie pateks į kino filmą menančios situacijos atomazgą, kurios pradžią pasakojo akis į akį su nusikaltėliais susidūręs kavinės savininkas.

Kaišiadorių rajone apvirto autobusas, du žmonės iškrito dvi jonavietės ligoninėje (49)

Ketvirtadienį 18 val. 35 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Vilnius-Kaunas, Kaišiadorių rajone, ties nusukimu į Žaslių miestelį apvirto autobusas su keleiviais.

Kaune peršautas taksi vairuotojas (18)

Ketvirtadienį Kaune vėl panaudotas šaunamasis ginklas. Teigiama, kad apie 16 valandą Šilainiuose peršautas taksi vairuotojas.

Šiaulių pareigūnai ieško senolę užpuolusio piktavalio (6)

Vasario 10 d. apie 18.30 val. Šiauliuose, Pramonės gatvėje, buvo apiplėšta moteris. Pareigūnai praneša, kad pėsčiųjų taku nuo „Liejyklos“ autobusų stotelės link prekybos centro „Bruklinas“ ėjusią 82 metų senolę nepažįstamas vyras pargriovė ant žemės ir iš rankų išplėšė krepšį.

Prabilo po kraupios avarijos BMW sudeginęs vairuotojas: buvau girtas, man gėda (11)

„Atleiskite, man labai gėda“, – tik po pusantrų metų ir tik atsidūręs teisme atsiprašymo žodžius sūnaus netekusiai motinai ir brolį palaidojusiai seseriai išdrįso ištarti 28 metų vilnietis Vitalijus Andrejevas. Bet tokia atgaila sukėlė abejonių: ar tik vyras nebando švelninti savo padėties.