Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Įkaušusi „Mercedes“ keleivė policininkui: aš būsiu tavo žmona, nebūk toks piktas! (85)

Šeštadienio naktį Vilniaus kelių policija sostinėje vėl surengė naktinį reidą. Šįkart neblaivių vairuotojų buvo mažiau, nei praėjusį savaitgalį.

Policija prašo atpažinti merginas, bare pavogusias striukę (45)

Klaipėdos miesto pirmasis policijos komisariatas prašo atpažinti įtariamąsias striukės vagyste.

62 metų vyras kaltinamas 13 ir 16 metų mergaičių tvirkinimu (19)

Penktadienį Švenčionių r. policijos komisariate gautas pranešimas, kad liepos 30 d., apie 22.25 val., Švenčionių r. vyras (gimęs 1953 m.) galimai tvirkino mergaites, gimusias 1999 m. ir 2002 m.

Sugyventiniai vienas kitą žalojo be gailesčio (20)

Penktadienio vakarą sugyventiniai vienas kitą kapojo kirviais, daužė plaktuku, pjaustė peiliu.

Naktį Panevėžyje, perėjoje, BMW partrenkė girtą pėsčiąjį – vyras reanimacijoje (16)

Rugpjūčio 1-osios naktį, 0.03 val., Panevėžyje, nereguliuojamoje sankryžoje, vaikinas (gimęs 1995 m.), vairuodamas automobilį "BMW 535", partrenkė į pėsčiųjų perėją išėjusį vyrą (gimusį 1988 m.), gyvenantį Biržų r.