Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
Foto: DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (42)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Verbų sekmadienį pakeliui į bažnyčią netrūko girtų vairuotojų (55)

Sekmadienį, nuo 6 valandos ryto, šeši Klaipėdos kelių policijos biuro ekipažai užsiėmė sau įprasta veikla. Šį kartą buvo ieškomi neblaivūs vairuotojai ir Rietave, ir Plungėje.

Sekmadienį Vilniuje užsiliepsnojo namas (2)

Sekmadienį, 13.50 val., ugniagesiams pranešta, kad Vilniuje, Subačiaus gatvėje, dega namas.

Grožio konkurso nugalėtojos gyvenimo drama: jei nebūsi mano, nebūsi niekieno (121)

Metai bėga, o atsakymo kaip nėra, taip nėra: nužudytos devyniolikmetės grožio konkurso nugalėtojos tėvai vis dar nepraranda vilties, kad pagaliau jiems įvyks įrodyti, jog dukrą nužudė buvęs šios mylimasis.

Senolis nesivargino nueiti iki perėjos ir atsidūrė reanimacijoje (6)

Šeštadienio vakarą, apie 19.45 val., Marijampolėje, V. Kudirkos gatvėje, automobilis „Ford Galaxy“, vairuojamas 32 metų blaivaus vyriškio, kliudė ir sužalojo 77 metų pėsčiąjį.

Vairuotojas policininkams pasiūlė 2000 eurų ir atsidūrė už grotų (22)

Kovo 28-osios naktį, apie 1.20 val., Kėdainių r., Vilainių kaime, Melioratorių g., 21 metų jaunuolis, siekdamas išvengti atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (1,67 prom.), Kėdainių r. policijos pareigūnams siūlė 2 tūkst. eurų kyšį.