Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
 
42
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos r. – baisi avarija: žuvo 17-metis, keturi žmonės sužeisti (315)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 19:25
Klaipėdos r. – baisi avarija: žuvo 17-metis, keturi žmonės sužeisti
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Antradienį, 18.50 val., spec. tarnyboms pranešta, kad Klaipėdos r., Vėžaičių sen., Perkūnų kaime, po eismo įvykio automobilyje yra prispausti žmonės.

Visų laikų žiauriausias lenkų pedofilas vėl grįš į kalėjimą (26)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 18:04
Žiauriausias lenkų pedofilas 52 metų Mariuszas Trynkiewiczius, kuris 1989 metais išprievartavo, o po to žiauriai nužudė keturis paauglius, vėl gali grįžti į kalėjimą.

Išskirtinė teisėjos malonė pribloškė policiją: gerk, o paskui – vairuok (106)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 17:50
Teisėja Tatjana Juvko
DELFI montažas
Girtų vairuotojų keliuose sukeliamos skaudžios avarijos nesuminkština teisėjų širdžių – net 2,42 promiles alkoholio pripūtusiam vairuotojui Temidės tarnaitė leido toliau vairuoti automobilį.

Policija ieško moterį sužalojusio ir pabėgusio vairuotojo

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 16:20
Rugsėjo 8 d., apie 9.30 val., Kauno r., Raudondvario kaime, kelio Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda 9,950 km, pėsčiųjų perėjoje, Kauno kryptimi važiavęs automobilis parbloškė ir sužalojo pėsčiąją.

Alytuje dingusios aštuoniolikmetės paieškos baigėsi skaudžia žinia artimiesiems atnaujinta (23)

2014 rugsėjo mėn. 16 d. 16:16
Gausios Alytaus apskrities policija aštuoniolikmetės paieškos baigėsi itin skaudžia žinia merginos tėvams.