Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Girtas vairuotojas tikrino policininkų vairavimo įgūdžius (10)

Naktį iš pirmadienio į antradienį Klaipėdos kelių policijos pareigūnai Smiltelės ir Mogiliovo gatvių sankryžoje surengė mikroreidą.

Tėvų širdyse – geliantis skausmas: iš karto netekome dviejų sūnų (56)

„Gaila ir vieno, gaila ir kito – širdis plyšta iš skausmo“, – ašaras lieja Trakų rajono Rūdiškių miestelio gyventojai Liudmila ir Nikolajus Semenovičiai. Kartu 40 metų pragyvenusiems sutuoktiniams šiandien tenka išgyventi dvigubą tragediją – vienas sūnus atsidūrė kalėjime, o kitą teko palaidoti.

Policininkas į sodus atvyko prevenciniais tikslais ir aptiko kanapių sklypą: aiškinamasi, kas savininkas (33)

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo prevencines priemones „Aguona“, „Viešoji vieta“ ir „Turto apsauga“.

Vairuotojui iš Baltarusijos kelionė Lietuvoje baigėsi liūdnai: užmigo prie vairo (14)

Ankstų antradienio rytą liūdnai kelionė baigėsi vienam vairuotojui iš Baltarusijos. Nuo Vilniaus link Kauno važiavęs vilkiko vairuotojas, pirminiais duomenimis, užsnūdo, nulėkė nuo kelio ir virto ant šono išbarstydamas vežtą medienos krovinį.

Lietuviai toliau šiurpina Londoną: 23-ejų vaikinas kaltinamas nužudymu (56)

Lietuvos pilietis Bernardas Petreikis stos prieš teismą, jis kaltinamas 35 metų pažįstamo iš Haringėjaus nužudymu, praneša „International Business Times“.