Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Nors keleivei lūžo stuburas, išsigandęs vairuotojas prašė nekviesti medikų

Sekmadienį, apie 10.23 val., policijos pareigūnams pranešta, kad Klaipėdos ligoninėje gydoma 19-metė Telšių r. gyventoja, nukentėjusi per eismo įvykį Kretingos r.

Automobilių vagių gaujoje – ir merginos (1)

Klaipėdoje sulaikyta organizuota grupė, vykdžiusi „Toyota“ ir kitokių automobilių vagystes Klaipėdos apskrityje ir Tauragėje.

Girtutėlis vairuotojas patruliams pažėrė tūkstančius kronų

Sekmadienio vakarą, 20.15 val., Šilutės r., Šilių kaime, Tilto g., vairuotojas (gim. 1971 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo girtas (2,82 prom.), Šilutės r. PK patruliams davė 11 000 Švedijos kronų (1 149 eurų) kyšį.

Pas patikrinimui sustabdytą vairuotoją aptiktas rimtas ginklas (2)

Rugsėjo 25 d., apie 13.30 val., Marijampolėje, Kauno g., sustabdytas automobilis „Mercedes Benz S320“, kurį vairavo vyras (gim. 1985 m.). Patikrinimo metu pas vairuotoją rastas ir paimtas nelegaliai laikomas 9 mm kalibro pistoletas „Glock 17“ su dėtuve, kurioje buvo septyni šoviniai.

Girtas motociklininkas bandė papirkti policininkus

Sekmadienį, 17.45 val., Pasvalio r., Mikoliškio kaime, Pušaloto g., sustabdytas patikrinimui motociklas „Suzuki GT 80“ be valstybinių numerių, kurio vairuotojui (gim. 1995 m.), gyv. Pasvalio r., neturinčiam teisės vairuoti transporto priemones, nustatytas 1,45 prom. girtumas.