Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
 
42
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Kaip grupinio sekso scena paveiksle pribloškė policiją: tokių dalykų negali būti (186)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 21:22
Aliejiniais dažais ant drobės tapytas paveikslas su grupinio sekso scena vienam vyrui pridarė didelių nemalonumų: skelbimų portale paskelbęs apie meno kūrinio pardavimą jis sulaukė ne pirkėjų, o policijos pareigūnų vizito.

Politikui - serijiniam žagintojui Rusijos teismas skyrė lygtinę bausmę (24)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 19:11
Maskvos Zamoskvoreckio teismas paskelbė nuosprendį buvusiam Kalmukijos respublikos atstovui Rusijai Federacijos Taryboje Igoriui Provkinui. Jis pripažintas kaltu dėl išžaginimo, tačiau teismas laisvės iš politiko atimti nepanoro – jis nuteistas lygtinai.

R. Zamolskio bendrininko įkaitu buvęs aktorius: įdomi istorija – mūsų dialogai (40)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 18:28
R. Zamolskio bendrininko įkaitu buvęs aktorius: įdomi istorija – mūsų dialogai
Stopkadras
26-erių Aleksandras Špilevojus šiandien priverstas prisiminti, ką išgyveno prieš pusę savo gyvenimo - 13 metų.

Į marias įvažiavusio „BMW X6“ savininkui teks už tai atsakyti (39)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:21
Elektrėnų mariose - BMW X6
DELFI skaitytojo nuotr.
Elektrėnų policijos pareigūnai nustatė, kieno automobilis buvo įvažiavęs į Elektrėnų marias, nepaisant to, kad ten maudėsi poilsiautojai su vaikais. Į prašymus nelaikyti automobilio vandenyje, BMW kompanija nereagavo.

Bombos sprogimas sugriovė šeimos gyvenimą: aukos paliktos užmarštyje (14)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 14:40
Vietoj laimingo gyvenimo – nuolatiniai vizitai pas medikus, nesibaigiančios operacijos, iki šiol kamuojantys skausmai ir nežinomybė, kas bus rytoj. Su tokia skaudžia realybe susidūrė sutuoktiniai iš Šiaulių, kurių bute sprogo nuomininko palikta savadarbė bomba.