Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje partrenktą pėsčiąją prispaudė ant jos užvažiavęs automobilis (28)

Pirmadienio vakarą, apie 21.25 val., Vilniaus pakraštyje, Liepkalnio gatvėje, važiuojant į Salininkus, netoli kavinės "Marcipanas", automobilis „Opel Astra“ užvažiavo ant žmogaus.

Didelė avarija Klaipėdoje: po susidūrimo mikroautobusas apvirto, iš jo iškrito žmonės (48)

Pirmadienio vakarą, 19.19 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Šilutės pl., ties 58 namu, susidūrė trys automobiliai. Yra prispaustų žmonių.

„Via Baltica“ įvyko avarija, yra sužeistų (12)

Vairuotojai informuoja, jog „mirties“ keliu pramintoje „Via Baltica“ vėl įvyko avarija. Yra nukentėjusių žmonių. Dėl eismo įvykio eismas link Marijampolės beveik nejuda.

Neblaivus įkliuvo Marijampolės pataisos namų vadovas papildyta 21:06 (69)

Marijampolės policijos pareigūnai sulaikė neblaivų vairuojantį Marijampolės pataisos namų vadovą Tadą Klusevičių.

Ieškomas dingęs be žinios I. Miečelė (4)

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško 24-erių metų vyriškio, kuris 2015 m. lapkričio 28 d. apie 23 val. dingo be žinios. Paskutinį kartą Irmantas Miečelė buvo pastebėtas šalia Pačkėnų kaimo (Utenos r. sav.).