Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
 
42
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Praeivis Šiauliuose sučiupo senolės skriaudiką (2)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:18
Lapkričio 26 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas gavo pranešimą, kad apie 10.30 val. Šiauliuose, Dainų gatvėje, girtas vyras pečiu pastūmė 89 metų senolę, o šiai pagriuvus, iš maišelio pagrobė piniginę su pensijos gavėjo pažymėjimu, širdies stimuliatoriaus pasu, 3 vaistinių nuolaidų kortelėmis ir 10,76 Lt.

Vyrai gelbėjo savo draugą: nufilmavo jo žmoną su meilužiu (74)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:11
Savo bičiuliui nusprendę įrodyti, kad šio žmona yra neištikima, vyrai slapta ją nufilmavo su meilužiu. Vaizdo įrašą pamatęs sutuoktinis prarado savitvardą.

„Caritas“ įspėja dėl organizacijos savanoriais apsimetančių sukčių (4)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:09
Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ prašo vilniečius ir kitų miestų gyventojus būti budriais ir nepasitikėti žmonėmis, kurie užsuka į namus sakydami, kad renka paramą organizacijai ir skurstantiems žmonėms. Jokios paramos rinkimo, vaikštant po namus, akcijos nėra vykdomos.

Niekuo dėtą pensininką apvogė ir girtuoklis, ir Tauragės teismas (9)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 15:10
Neįgaliam pensininkui iš Klaipėdos atsirado viltis atgauti pavasarį Tauragės rajono apylinkės teismo konfiskuotą jo automobilį. Aukščiausiasis Teismas, lapkričio 25 dieną išnagrinėjęs viešąjį interesą ginančių prokurorų prašymą, priėmė senjorui palankią nutartį.

Automobilis rėžėsi į medį, vairuotojas reanimacijoje (13)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 14:45
Automobilis rėžėsi į medį, vairuotojas reanimacijoje
Panevėžio apskr. VPK nuotr.
Lapkričio 27 d., 12.22 val., Biržų r., kelio Biržai-Raubonys 3-iame kilometre, automobilio „Toyota Avensis“ vairuotojas, gimęs 1980 m., gyvenantis Panevėžio r., Paįstrio kaime, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį.