Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
 
42
Registruoti (0) Anonimiški (42)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Girtutėlė vairuotoja Vilniaus centre sugriovė svajones: pusantrų metų neatsigauna iš komos net neatsiprašė (146)

2015 kovo mėn. 3 d. 18:01
Jevgenija Mackanec
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Viena akimirka sugriovė gyvenimą – Vilniuje, prie Baltojo tilto per pėsčiųjų perėją ėjusi aštuoniolikmetė Rūta iki šiol ištikta smegenų komos, nors po tragiškos avarijos jau praėjo pusantrų metų. Tuo metu jos gyvenimą pragaru pavertusi girta vairuotoja nė neištarė atsiprašymo žodžio.

Išgėrę užsimanė pasivažinėti - vienas atsidūrė griovyje, kitas trenkėsi į tvorą (3)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:57
Šiaulių rajone ir Šiauliuose, lyg susitarę, du girti jaunuoliai sumanė pasivažinėti. Likimas abiejų susiklostė taip pat vienodai - kaip reikiant prisivirė košės.

Į darbą išvykęs nepilnametis dingo, jo artimieji ir policija prašo pagalbos (13)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:30
Gediminas Asanavičius
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Gedimino Asanavičiaus, gimusio 1998 m.

„Lietuvos geležinkelių“ darbininkas grasino susprogdinti stotį (5)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:03
„Lietuvos geležinkelių“ darbininkas grasino susprogdinti stotį
K. Cemnolonskio nuotr.
Pirmadienį apie 20.00 val. į Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos padalinį telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad Klaipėdos rajono Kretingalės geležinkelio stotyje yra padėtas sprogmuo, kuris bus susprogdintas po dviejų valandų.

Išžagintą ir nužudytą mamą radusi duktė sužinojo, kad šeima buvo sekama (38)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:43
Kauno apygardos teismas antradienį atvertė baudžiamąją bylą, kurioje 25 metų Arūnas Baltrušaitis kaltinamas itin sunkiais nusikaltimais. Tarp jų – nužudymu ir išžaginimu.