Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
 
42
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Dėl avarijos nekalto jaunuolio laukia daug nemalonumų (22)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 20:44
Dėl avarijos nekalto jaunuolio laukia daug nemalonumų
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Ketvirtadienį, apie 12 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Biržų ir Plytinės gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Yra sužeistų žmonių.

Sostinės pareigūnai ieško dingusio trylikamečio (4)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 17:42
Dominikas Stanevič
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštajame policijos komisariate paskelbta dingusio be žinios nepilnamečio Dominiko Stanevič (gimusio 2000 m.) paieška.

Aiškėja tragiškos studentės nužudymo detalės, gali būti daugiau aukų (593)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 16:24
Aiškėja tragiškos studentės nužudymo detalės, gali būti daugiau aukų
DELFI montažas
Klaipėdos prokuroro Aurelijaus Stanislovaičio ir policijos tyrėjų narpliojamame žiauriame studentės nužudyme aiškėja eiga, kas ir kada buvo įvykdyta. Teisėsaugos atstovai atskleidė ir kokia medicinos ekpertų išvada, ar Klaipėdoje studijavusi mergina patyrė seksualinę prievartą.

Vagišių porelė grūmėsi su pardavėja (29)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 15:19
Vagišių porelė grūmėsi su pardavėja
Alytaus apskr. VPK
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant vaizdo įraše nurodytų asmenų.

Žmogžudystės byloje nuteisti du broliai raseiniškiai (3)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 13:41
Žmogžudystės byloje nuteisti du broliai raseiniškiai
A.Stackevič nuotr.
Lapkričio 20 d. Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Raseinių rajono gyventojas D. M., gimęs 1981 m., buvo kaltinamas nužudymu, o jo brolis E. M., gimęs 1974 m., buvo kaltinamas fizinio skausmo sukėlimu.