Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
 
42
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Lietuvių pora Anglijoje teisiama už sunkų savo kūdikio sužalojimą (13)

2014 spalio mėn. 30 d. 22:54
Lietuvių pora Anglijoje teisiama už sunkų savo kūdikio sužalojimą
AOP nuotr.
Didžiojoje Britanijoje dėl sunkaus trijų mėnesių sūnaus sužalojimo prieš teismą stojo lietuvių pora. Berniuko mama kaltinama tuo, kad smarkiai purtė vaiką, dėl ko jam buvo pažeistos smegenys, o vėliau 12 valandų laukė pieš iškviesdama greitąją pagalbą.

Prienų r. nuo teismo pasislėpė šeši vyrai (15)

2014 spalio mėn. 30 d. 20:58
Prienų r. nuo teismo pasislėpė šeši vyrai
Alytaus apskr. VPK
Prienų rajono policijos komisariato (PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ieško asmenų, besislapstančių nuo teismo.

Vienai dienai į Tėvynę grįžęs emigrantas sutrikdė eismą Palangos kelyje (21)

2014 spalio mėn. 30 d. 20:12
Vienai dienai į Tėvynę grįžęs emigrantas sutrikdė eismą Palangos kelyje
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Ketvirtadienį, apie 11.30 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, apie rimtą avariją Palangos kelyje. Susidūrus dviem automobiliams žmonės nenukentėjo, tačiau buvo stipriai apgadinti automobiliai, sutriko eismas.

Sumušti vaikinai pakilo į kovą prieš naktinio klubo „Pegasas“ apsaugininkus (69)

2014 spalio mėn. 30 d. 17:53
"Šiaulių naujienos" nuotr.
Į dienraščio „Šiaulių naujienos“ redakciją kreipėsi Šiaulių naktiniame klube „Pegasas“ sumušti jauni šiauliečiai. Jie teigia esą klubo apsaugos darbuotojų savivalės aukos, todėl pasiryžę viską paviešinti ir suburti visuomeninę organizaciją „Savigyna“, kuri padėtų žmonėms, susidūrusiems su tokia neteisėta veikla.

Kelmės r. policija ieško prieš keletą metų dingusių žmonių (3)

2014 spalio mėn. 30 d. 17:15
Tomas Guzėjus
Telšių aps. VPK
Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško prieš keletą metų dingusių be žinios vyrų.