Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje

 (42)
Antradienio pavakarę greitkelyje Vilnius-Kaunas buvo likviduojami naktį įvykusios avarijos padariniai: iš griovio jūrinį konteinerį ir sudaužytą vilkiką teko iškelti kranu.
Sutraiškęs skiriamąjį atitvarą vilkikas kirto greitkelį ir atsidūrė griovyje
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Elektrėnų policijos duomenimis, avarija įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 2.30 val. Greitkeliu Vilniaus link važiavęs vilkikas „Renault“ su lietuviškais numeriais, iki Grigiškių likus maždaug 10 kilometrų, tapo nevaldomas: sutraiškė skiriamąjį atitvarą (su žeme sulygino 10-12 metrų ilgio atkarpą), kirto priešingos krypties eismo juostas ir atsidūrė griovyje.

Vilkikas vežė jūrinį konteinerį. Pasak liudininkų, konteineris avarijos metu trenkėsi į vilkiko kabiną. Laimei, vairuotojas liko sveikas. Policija jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Kadangi nuo kelio nulėkusi sunkiasvorė mašina eismui netrukdė, avarijos padarinius pradėta likviduoti tik antradienį apie 17 val. Kol avarijos vietoje vyko darbai, eismas greitkelyje Kauno kryptimi buvo ribojamas - buvo leidžiama važiuoti tik viena eismo juosta.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (42)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Buvo karšta: mergina apsimetęs taksistas prieš kamerą įkalbėjo nuogai išsirengti vyrus (8)

Jauna, seksuali ir labai pašėlusi, trokštanti karštų nuotykių. Tokio pobūdžio skelbimais vyrus viliojo visiškai ne mergina, o jaunas vyras, linksmybių ištroškusius vyrus įkalbėjęs išsirengti ir su savo kūnu žaisti prieš interneto kamerą. O tada didžiosios linksmybės tik prasidėdavo.

Draugą Vilniuje pražudęs kazachstanietis siunčiamas į Pravieniškes (3)

Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad neblaivus vilkiką vairavęs ir mirtinai savo bičiulį partrenkęs 35 metų kazachstanietis D. C. laisvės atėmimo bausmės neišvengs. Atviroje kolonijoje vyriškis praleis dvejus metus ir aštuonis mėnesius.

Neatsargiai palikta pinigine tuoj pat susigundė vagys policija prašo visuomenės pagalbos (8)

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojų pagalbos ieškant asmenų, kaip įtariama, pavogusių piniginę.

Klaipėdoje dingo septyniolikmetė, artimieji ir policija prašo pagalbos (4)

Klaipėdos policijos pareigūnai ieško be žinios dingusios nepilnametės. Pareigūnai informuoja, kad ieškoma dingusios be žinios Marijos Prodous, gim. 1998 m., kuri birželio 16 d., apie 17.00 val., iš namų Klaipėdoje, Laukininkų g., išėjo ir dingo be žinios.

Policija ieško daugiau moterų, nukentėjusių nuo plėšiko papildyta filmuota medžiaga  (6)

Šiltuoju metų laiku Vilniuje padaugėja vagysčių, nebūdingų kitiems metų laikams. Ir šiais metais atšilus orams sostinėje padaugėjo atvirųjų vagysčių ir plėšimų – viešosiose vietose nuo moterų kaklo nuplėšiamos auksinės grandinėlės su pakabukais.