Sulaikyti įtariamieji susprogdinę bombas Talino parduotuvėje "Stockmann"

 (1)
Kaip pranešė Estijos saugumo policijos komisaras Hannesas Kontas (Hanesas Kontas), gegužės 24 dieną sulaikytas Nikolajus B. ir Denisas B., o gegužės 25 dieną - Marija K. Visi jie yra Estijos piliečiai.

Jiems pareikšti kaltinimai tyčia sprogimu sunaikinus arba sugadinus turtą, neteisėtai laikius sprogmenis.

Per tardymą nustatyta, kad suimtieji surengė sprogimus, siekdami asmeninės naudos.

Gegužės 19 dieną universalinėje parduotuvėje sprogo dvi bombos. Per pirmąjį sprogimą anksti rytą niekas nenukentėjo. Per antrąjį, įvykusį kiek vėliau, nukentėjo keturi žmonės, tarp jų - Lietuvos ambasados pirmojo sekretoriaus žmona. Per teroro aktus parduotuvės pastatui padaryta nedidelė žala, bet dėl sumažėjusio pirkėjų srauto pastarosiomis dienomis parduotuvė patyrė maždaug 4 mln. kronų finansinių nuostolių.

Iki pirmojo sprogimo parduotuvės apsaugai du kartus skambino vyras, kuris reikalavo 2 mln. kronų ir pagrasino priešingu atveju susprogdinti bombas.

Gelbėjimo tarnybų duomenimis, per pastaruosius devynerius metus tai - ketvirtas grasinimas, po kurio iš tikrųjų įvyko sprogimas. Prieš tai trys panašūs atvejai buvo 1995 metų kovą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Egidijus Dragūnas-Selas vėl prisidirbo: pasivažinėjimas baigėsi komisariate (5)

Šeštadienio naktį Vilniaus policiją papiktino skandalingojo Egidijaus Dragūno-Selo elgesys. Atkreipęs dėmesį rėkavimu bei įžeidžiančiais gestais, po patikrinimo atlikėjas atsidūrė komisariate.

Raseinių rajono gyventojui turtus krovė išgalvoti užsieniečiai (12)

Metus automobilius pardavinėjęs, iš to gerą pelną gavęs ir mokesčių nemokėjęs 55 metų Raseinių rajono gyventojas greitu laiku stos prieš teismą, nes jo nusikalstama veikla buvo demaskuota.

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (4)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (5)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (4)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.