STT sulaikė kyšininkavimu įtariamą valdininką

 (2)
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai trečiadienį sulaikė kyšio priėmimu įtariamą Vilniaus apskrities viršininko administracijos Ukmergės mieste statinių priežiūros inspektorių Joną Valiušką.
63 metų valdininką apie 10 val. su įkalčiais Ukmergėje sulaikė STT pareigūnai.

Pasak STT pranešimo spaudai, prieš keletą dienų į J. Valiušką kreipėsi ukmergiškė A. B., kuri klausė, kaip sutvarkyti jos vyrui ir dar keliems asmenims priklausančio ūkinio statinio inventorizacijos ir teisinės registracijos dokumentus.

Pastatų priežiūros viršininkas J. Valiuška pokalbio metu A. B. pasakė, kad jeigu nori gauti jo pasirašytą pažymą, reikia pateikti pažymas iš gamtosaugos, elektros tinklų ir darbo saugos inspekcijos, ir užsiminė galįs dokumentus sutvarkyti už tam tikrą atlyginimą.

Kito pokalbio metu valdininkas nurodė konkrečią sumą - 300 litų, kuriuos jis esą perduos kitiems valdininkams už jų parašus.

Ukmergiškė apie tai pranešė STT.

Trečiadienio rytą, susitikimo Ukmergės miesto centre metu, valdininkas paėmė pinigus bei atidavė paruoštą pažymą. Tuo metu jis ir buvo sulaikytas.

Iškelta baudžiamoji byla.

Pasak STT pareigūnų, J. Valiuška prisipažįsta kaltas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (10)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (3)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.