Šalta jūra mielesnė už Lietuvą

Praėjusį šeštadienį buvo sutrikdytas iš Stokholmo į Klaipėdą plaukusio "Lietuvos jūrų laivininkystės" kelto "Palanga" reisas.
Apie 17 valandą keltas dar nebuvo išplaukęs iš Švedijos teritorinių vandenų, kai jo įgula pastebėjo, kad vienas keleivis šoko į šaltą Baltijos jūrą.

Paskelbus komandą "žmogus už borto" ir sustabdžius keltą, įgula ėmėsi gelbėjimo darbų.

Jūreivių pastangų neprireikė - keleivį išgelbėjo pro šalį kateriu plaukę Švedijos pakrančių apsaugos tarnybos pareigūnai.

Išgelbėtas Lietuvis buvo nugabentas į krantą. Sušalęs ir patyręs stresą jis dabar gydomas Stokholme.

Lietuvos pakrančių apsaugos pasienio policiją švedai informavo, kad iš kelto iššoko 21 metų lietuvis Marius Šablevičius. Jis buvo deportuotas iš Švedijos už tai, kad neturėjo pakankamai lėšų gyventi šioje šalyje.

Savo pasą ir kitus dokumentus šis keleivis buvo palikęs kelte.

Susisiekus su M.Šablevičių pažįstančiais asmenimis, paaiškėjo, jog šeštadienį šis vaikinas buvo Kėdainiuose ir negalėjo iššokti iš tuo metu Švedijoje buvusio "Palangos" kelto.

M.Šablevičius gyvena Šėtos gatvėje esančiame Kėdainių savivaldybės bendrabutyje.

Korespondentai surado ir patį M.Šablevičių. Netoli Kėdainių esančioje sodų bendrijoje vaikinas su draugais šventė Velykas ir apstulbo išgirdęs apie tariamus savo nuotykius Švedijoje.

M.Šablevičius papasakojo, kad prieš mėnesį dingo jo pasas - iš Švedijos deportuojamas Lietuvos pilietis, matyt, juo ir pasinaudojo.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Tragedija Vilniuje: nuo pastato „Helios City“ nukrito žmogus

Šeštadienio rytą Vilniuje įvyko baisi nelaimė: Savanorių pr.,iš pastato „Helios City“ 18 aukšto iškrito žmogus.

Naktiniame Panevėžyje – pavojingos gaudynės (1)

Šeštadienio naktį Panevėžio gatvėse užvirė aštraus veiksmo filmo scenarijui tinkamos automobilio gaudynės, ant kojų sukėlusios viso miesto policiją.

Jaunas ir girtas „BMW“ vairuotojas nubloškė „Toyotą“ ir šviesoforą (8)

Vėlyvą penktadienio vakarą, kai kauniečiai šventė pirmąją „Žalgirio“ pergalę Eurolygoje, vienas įsiutęs vairuotojas sukėlė rimtą sumaištį Partizanų ir Kovo 11-osios gatvių sankirtoje. Kaip vėliau paaiškėjo, jaunas vairuotojas iš pažiūros buvo neblaivus, tačiau avarijos vietoje tikrintis savo girtumo nesiveržė.

Šiauliečiui nepasisekė: vagys pro balkoną išnešė turto už 30 tūkst. eurų (6)

Labai nepasisekė vienam Šiaulių gyventojui: pro balkoną į jo butą įsilaužę vagys pagrobė seifą, šautuvą ir kito turto už 30 tūkst. eurų.

Šiauliuose siautėjo užpuolikų smurtautojų gauja (6)

Šeštadienio naktį Šiaulių policija gavo du pranešimus apie trijų vyrų sumuštus ir apiplėštus žmones.