R.Mikutavičiaus nužudymo byla - jau teisme

Vilniaus apygardos teismas antradienį pradeda nagrinėti kaltinamųjų kunigo Ričardo Mikutavičiaus nužudymu ir jo meno kolekcijos vagystės organizavimu bylą.
Už tyčinį kunigo nužudymą 1998 metų vasarą bus teisiami 45 metų Vladas Beleckas, 25 metų Ivanas Kvaskovas, Artūras Daškovskis bei 21 metų Valdas Puodžiūnas. Kartu su jais bus teisiamas ir V. Belecko sūnėnas Rolandas Beleckas, kaltinamas nusikalstamu būdu gauto turto įgijimu arba realizavimu ir nusikaltimo slėpimu.

Kunigas, poetas ir kolekcininkas R. Mikutavičius buvo nužudytas 1998 metų liepos 1-sios naktį. Dar gyvas kunigas buvo įmestas į upę, žudikams įsukus jį į tinklą ir prikabinus asfalto plokštę.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Perėjoje berniuką partrenkęs „Audi“ vairuotojas jį įsisodino į automobilį policija prašo pagalbos

Spalio 21 d., apie 14.45-15.00 val., Vilniuje, L.Giros ir M. Sleževičiaus g. sankryžoje, nereguliuojamoje šviesoforų pėsčiųjų perėjoje, „Audi A4“ automobilis partrenkė ir sužalojo nepilnametį pėsčiąjį.

Neatidus autobuso vairuotojas tarpduryje prispaudė vaiką ir asfaltu vilko kelis metrus (5)

Šiauliuose autobuso vairuotojas, neįsitikinęs, kad vieni keleiviai saugiai sėdi, o kiti jau saugiai išlipę, sužalojo vaiką.

Lazdijuose naktį automobilyje užmigęs Lenkijos pilietis tapo plėšikų auka (2)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lazdijuose užpultas automobilyje užmigęs Lenkijos pilietis.

Narkotikų kelią iš Ispanijos į Lietuvą organizavę vyrai turėjo įtikinėjimo dovaną (8)

Tarptautinio narkotikų kelio organizavimu kaltinami vyrai sugebėjo įtikinti ne vieną, kad tai net labai naudinga tiems, kurie su jais bendradarbiauja. Narkotikų pervežimai vykdyti gana įžūliai, vienas kaltinamųjų tam naudojo savo įmonės vilkiką. Visgi į nusikaltimą įtrauktas vairuotojas išdavė nusikaltimo planą.

Mažeikių rajone siautėjo pražūtinga liepsna (6)

Mažeikių rajone naktį iš pirmadienio į antradienį kilęs gaisras pražudė žmogų.