Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
 
53
Registruoti (0) Anonimiški (53)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Išgėrę užsimanė pasivažinėti - vienas atsidūrė griovyje, kitas trenkėsi į tvorą

2015 kovo mėn. 3 d. 16:57
Šiaulių rajone ir Šiauliuose, lyg susitarę, du girti jaunuoliai sumanė pasivažinėti. Likimas abiejų susiklostė taip pat vienodai - kaip reikiant prisivirė košės.

Į darbą išvykęs nepilnametis dingo, jo artimieji ir policija prašo pagalbos (4)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:30
Gediminas Asanavičius
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Gedimino Asanavičiaus, gimusio 1998 m.

„Lietuvos geležinkelių“ darbininkas grasino susprogdinti stotį (3)

2015 kovo mėn. 3 d. 16:03
„Lietuvos geležinkelių“ darbininkas grasino susprogdinti stotį
K. Cemnolonskio nuotr.
Pirmadienį apie 20.00 val. į Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos padalinį telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad Klaipėdos rajono Kretingalės geležinkelio stotyje yra padėtas sprogmuo, kuris bus susprogdintas po dviejų valandų.

Išžagintą ir nužudytą mamą radusi duktė sužinojo, kad šeima buvo sekama (32)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:43
Kauno apygardos teismas antradienį atvertė baudžiamąją bylą, kurioje 25 metų Arūnas Baltrušaitis kaltinamas itin sunkiais nusikaltimais. Tarp jų – nužudymu ir išžaginimu.

Policijos vaizdo įrašas: prieš nosį praskrido optimistas su BMW (96)

2015 kovo mėn. 3 d. 14:01
Kelių "ereliui" su BMW nepavyks išvengti atsakomybės
Alytaus apskr. VPK
Vairuotojai skirstomi į kelias kategorijas: atsargūs, drąsūs, tiesiog laimingi, bet buki. Dauguma sutiks, kad laimė amžinai kelyje nelydi, ypač tų, kurie žaidžia su likimu.