Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

„Regitros“ darbuotoja bandė įregistruoti vogtą automobilį

Marijampolės apylinkės prokuratūros prokuroras Giedrius Šalaševičius baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl marijampolietės bandymo įregistruoti vogtą automobilį, pateikiant melagingą informaciją.

Degantis mikroautobusas Kaune nuriedėjo – apdegė dar 6 automobiliai

Liepos pirmosios naktį, apie 3.30 val., Kaune, Baltijos g. 70, užsidegė mikroautobusas. Jis degė atvira liepsna. Nuo degančio mikroautobuso „Fiat Ducato“ apdegė 6 lengvieji automobiliai: „Rover 600“, „Honda CRV“, „Opel Combo“, „Renault Megane“, „Opel Zafira“, „Toyota Avensis“.

Nufilmuota Brazilijoje: nuo tilto nuskriejęs motociklininkas liko gyvas

Antradienį (birželio 28 d.) šis vaizdo įrašas Brazilijos televizijos operatoriaus buvo atsitiktinai nufilmuotas ant vienos iš judriausių Rio de Žaneiro estakadų.

Iš Panevėžio į Vokietiją dirbti išvykęs jaunas vyras dingo be žinios (13)

Gegužės 17 d. iš Panevėžio į Vokietiją dirbti išvyko ir dingo be žinios Mantas Pėželis, gimęs 1988-10-31.

Kelyje Vilnius-Kaunas dėl avarijos ėmė formuotis spūstis Raseinių r. - dar viena avarija (29)

Iš Vilniaus į Kauną ketvirtadienį vakare važiavę žmonės sulaukė kantrybės išbandymo. Dėl kelių automobilių avarijos apie 18.30 val. ėmė formuotis spūstis. Kiek anksčiau Raseinių rajone įvykusi avarija taip pat buvo sutrikdžiusi eismą. Laimei, žūčių išvengta.