Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Lietuvius tėvus gąsdina Angliją krečiantys pedofilijos skandalai (5)

2014 liepos mėn. 25 d. 22:51
Per pastaruosius porą metų, nuo tada, kai vaikų tvirkinimu buvo apkaltintas britų televizijos žvaigždė, vienas po kito kyla nauji su pedofilija susiję skandalai. Panašu, kad baimės kalbėti apie pedofiliją ir ypač apie tai, kad į ją yra įsitraukę ir aukšto rango asmenys, siena pramušta.

Pajūryje ugnis jau kelias valandas niokoja miško paklotę (3)

2014 liepos mėn. 25 d. 21:12
Dega miškas
D.Stanaičio nuotr.
Penktadienį Klaipėdos rajone, Kapstatų kaime esančiame miške apie pietus kilęs gaisras pridarė nemažai darbo ugniagesiams. Maždaug po šešių valandų ugnis vis dar nebuvo numalšinta.

Kaune iki degančio pastato ugniagesiai brovėsi per didžiulius brūzgynus (3)

2014 liepos mėn. 25 d. 19:33
Penktadienio vakarą specialiosios tarnybos skubėjo į Kauno traukinių stoties prieigas. Rimtesnių padarinių išvengta - M. K. Čiurlionio gatvėje gaisras kilo apleistame pastate.

Jaunas vairuotojas paskubėjo – dvi mergytės ligoninėje (12)

2014 liepos mėn. 25 d. 18:26
Jaunas vairuotojas paskubėjo – dvi mergytės ligoninėje
etaplius.lt nuotr.
Penktadienio popietę Šiauliuose, Tilžės gatvėje susidūrus dviem automobiliams, ligoninėje atsidūrė dvi mažametės mergaitės.

Iš namų išvažiavusius žmones pasiekė skaudi žinia (15)

2014 liepos mėn. 25 d. 18:08
Ketvirtadienį ugniagesiai nesėkmingai bandė padėti Naujojoje Akmenėje, namuose, be šeimininkų paliktam katinui. Gyvūnas bandė išlįsti per pravirą langą, bet užstrigo.