Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Kaip grupinio sekso scena paveiksle pribloškė policiją: tokių dalykų negali būti (173)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 21:22
Aliejiniais dažais ant drobės tapytas paveikslas su grupinio sekso scena vienam vyrui pridarė didelių nemalonumų: skelbimų portale paskelbęs apie meno kūrinio pardavimą jis sulaukė ne pirkėjų, o policijos pareigūnų vizito.

Politikui - serijiniam žagintojui Rusijos teismas skyrė lygtinę bausmę (24)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 19:11
Maskvos Zamoskvoreckio teismas paskelbė nuosprendį buvusiam Kalmukijos respublikos atstovui Rusijai Federacijos Taryboje Igoriui Provkinui. Jis pripažintas kaltu dėl išžaginimo, tačiau teismas laisvės iš politiko atimti nepanoro – jis nuteistas lygtinai.

R. Zamolskio bendrininko įkaitu buvęs aktorius: įdomi istorija – mūsų dialogai (39)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 18:28
R. Zamolskio bendrininko įkaitu buvęs aktorius: įdomi istorija – mūsų dialogai
Stopkadras
26-erių Aleksandras Špilevojus šiandien priverstas prisiminti, ką išgyveno prieš pusę savo gyvenimo - 13 metų.

Į marias įvažiavusio „BMW X6“ savininkui teks už tai atsakyti (38)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 16:21
Elektrėnų mariose - BMW X6
DELFI skaitytojo nuotr.
Elektrėnų policijos pareigūnai nustatė, kieno automobilis buvo įvažiavęs į Elektrėnų marias, nepaisant to, kad ten maudėsi poilsiautojai su vaikais. Į prašymus nelaikyti automobilio vandenyje, BMW kompanija nereagavo.

Bombos sprogimas sugriovė šeimos gyvenimą: aukos paliktos užmarštyje (13)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 14:40
Vietoj laimingo gyvenimo – nuolatiniai vizitai pas medikus, nesibaigiančios operacijos, iki šiol kamuojantys skausmai ir nežinomybė, kas bus rytoj. Su tokia skaudžia realybe susidūrė sutuoktiniai iš Šiaulių, kurių bute sprogo nuomininko palikta savadarbė bomba.