Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 

Kriminalai ir nelaimės

Į Kauno „Akropolį“ išvažiavusi ir dingusi mergina rasta (65)

Kauno rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ieško Daivos Šalnaitės (gim. 1998 m.), kuri pirmadienį, rugpjūčio 22 d., apie 9.30 val. iš namų Kauno r., Šlienavos kaime, išvažiavo į Kaune esantį prekybos centrą „Akropolis“ ir nebegrįžo.

Rokiškyje remontuojant „Maximą“ kilo gaisras (5)

Rugpjūčio 23-osios vidudienį užsidegė Rokiškio centre esanti parduotuvė „Avitela“. Tame pačiame pastate yra ir „Maxima“, kuri dabar remontuojama.

Už tautiečio nužudymą 18-metis lietuvis Anglijoje nuteistas kalėti iki gyvos galvos (43)

Didžiojoje Britanijoje už tautiečio nužudymą laisvės atėmimo bausme iki gyvos galvos nuteistas vos aštuoniolikos metų vaikinas. Jis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, peiliu nužudė kitą lietuvį.

Policininkas JAV nušovė kurčnebylį vairuotoją, kuris mėgino aiškintis gestais (44)

JAV Šarlotės mieste (Šiaurės Karolinos valstija) policijos pareigūnas Jermaine‘as Saundersas nušovė kurčnebylį Danielį Harrisą, kuris važiuodamas automobiliu „Volvo“ viršijo greitį ir stabdomas nesustojo, praneša vietos televizijos kanalas WCNC.

Mokyklą suniokoję chuliganai paliko staigmeną - tris krokodilus (2)

Saugumo kameros užfiksavo, kaip į mokyklą Australijoje įsilaužia vandalai ir, išdaužę stiklines duris, įleidžia tris jūrų krokodilus.