Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Teisėjai krepšininkui S. Babrauskui siunčia žinią – teks atsakyti (8)

2014 spalio mėn. 31 d. 10:38
Šiuo metu Turkijoje žaidžiantis buvęs ilgametis krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ kapitonas Steponas Babrauskas turės vykti į teismą Lietuvoje.

Be žinios dingusio panevėžiečio ieškantiems pareigūnams reikia visuomenės pagalbos

2014 spalio mėn. 31 d. 10:16
Arvydas Malickas
Panevėžio apskr. VPK nuotr.
Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Arvydo Malicko, gimusio 1969 m., gyvenančio Panevėžyje, kuris 2014 m. spalio 25 d. 13.30 val. išėjo iš namų ir dingo be žinios.

Ginkluotas areštinės ir konvojaus skyriaus postinis užpuolė savo žmoną (12)

2014 spalio mėn. 31 d. 08:32
Vilniaus policijos pareigūnai sulaikė Areštinės ir konvojaus skyriaus postinį, kuris įtariamas smurtu artimoje aplinkoje.

Vilkaviškio r. šalia degančio automobilio rastas prie medžio pririštas vyras 10.00 val. atnaujinta (13)

2014 spalio mėn. 31 d. 08:25
Vilkaviškio r. šalia degančio automobilio rastas prie medžio pririštas vyras
Marijampolės apsk. VPK nuotr.
Spalio 30 d. apie 1 val. 45 min. Vilkaviškio r., miškelyje prie Naujininkų k., rastas degantis 1966 m. gimusios moters automobilis „Audi A4 Avant“ (pagamintas 2002 m.), kuris sudegė.

Byla, po kurios teisėjams siūlo išeiti į gatvę skauda ne tik aukai (48)

2014 spalio mėn. 31 d. 08:05
Jeigu tau grasina ir tu bijai, įrodyk, kad iš tikrųjų grasinimai buvo realūs, o baimė – pagrįsta. O jeigu įrodyti negali, negalvok, kad esi nusikaltimo auka.