Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Paini meilės istorija: klaipėdietė Milane kaltinama nužudžiusi sugyventinį (17)

Milane (Italija) naktinio klubo šokėja dirbanti Oksana, kilusi iš Klaipėdos, savaitgalį su dukrelė atsidūrė areštinėje. Jauna moteris kaltinama per kivirčą nudūrusi sugyventinį. Peiliu smogta tiesiai į širdį.

23 metų šiaulietis jau „užsitarnavo“ nepataisomo plėšiko etiketę (1)

Sausio 29 d. apie 20 val., Šiauliuose, Vytauto g. esančio namo laiptinės koridoriuje buvo užpultas ir sumuštas vyras, iš jo atimtas mobilaus ryšio telefonas. Išgirdę pagalbos šauksmą, policijos pajėgas iškvietė namo gyventojai, tačiau buvo per vėlu, trys užpuolikai spėjo pasišalinti.

Ieškoma, kam prisireikė brangių ausinių (7)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. (dėl vagystės).

Saviečių tragedija neišmokė: pranešusi apie smurtą, namuose su girtu tėvu paliko vaiką (22)

Visą Lietuvą sukrėtusi vadinama Saviečių tragedija, kai po šeimyninio konflikto buvo į šulinį įmesti du vaikai, panašu, kad pasiekė ne visų motinų širdis.

Pareigūnai ieško dviejų vyrų, kurie galbūt kažką žino apie padirbtus pinigus (6)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 213 str. 1 d. (dėl netikrų pinigų ar vertybinių popierių pagaminimo, laikymo arba realizavimo).