Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Tabore vienas po kito miršta narkomanai: pasikeitė narkotikų sudėtis (59)

Liepos 29 dienos pavakarę, už Vilniaus romų taboro esančiame miškelyje, buvo rastas negyvas vyras. Pirminiais duomenimis, jo mirties priežastis - narkotikų perdozavimas.

Milijardų vagystėmis įtariamas kazachas gyveno Užsieniečių registracijos centre Pabradėje (17)

Ketvirtadienį Vilniuje į teismą atvežtas kazachas Syrymas Shalabayevas (gim. 1969 m.) - prokuratūra kreipėsi į teismą prašydama suimti šį „Interpolo“ daugiau kaip dvejus metus ieškotą užsienietį, įtariamą didelės vertės turto pasisavinimu ir iššvaistymu.

Prienų r. likviduota narkotikų laboratorija, sulaikyti trys asmenys (4)

Trečiadienį, po daugiau nei savaitę trukusios pasalos, sulaikyti vyras (gimęs 1959 m.) ir moteris (gimusi 1967 m.), Prienų rajone esančioje sodyboje neteisėtai įrengtoje laboratorijoje gaminę psichotropinę medžiagą.

Kaune dingo jaunas vyras (3)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai ieško Eimanto Juškevičiaus (gimusio 1990 m.), kuris liepos 27 d., apie 6 val., Kaune, Baltijos g., išėjo iš namų ir dingo be žinios.

Posūniui nusprendus slapta pasivažinėti pamotės automobiliu, mašinos nebeliko (3)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos (NNTV) 3-jame skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl automobilio vagystės.