Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Panaudoję elektros šoko prietaisą pagrobė taksi automobilį (2)

Vėlų penktadienio vakarą, apie 23.45 val., Ketvergiuose (Klaipėdos r.) trys asmenys, panaudoję elektros šoko prietaisą, pagrobė 1955 m. gimusio vyro vairuotą taksi automobilį „Opel Zafira“ ir 40 eurų.

Anglijoje benzinu apipilta ir padegta lietuvė neketina prarasti dvasios stiprybės (33)

Atstumto draugo benzinu apipilta ir padegta lietuvė nusprendė neslėpti savo siaubingų randų ir teigia, kad ši baisi istorija neatims iš jos dvasios stiprybės. Britų žurnalistams jauna moteris atvirai papasakojo savo istoriją.

Į namus įsibrovę plėšikai surišo moterį ir jos sūnų (5)

Lapkričio 27 d., apie 18 val., Kauno r., Raudondvaryje, į 41 metų moters namą įsibrovė trys nenustatyti asmenys (du iš jų kaukėti).

Panevėžio r. po sprogimo name rastas žuvęs žmogus (1)

Šeštadienio rytą, 7.26 val., ugniagesiai gavo pranešimą, kad Panevėžio rajone, Mieliškių kaime, atvira liepsna dega namas, viduje gali būti žmonių.

Girtas traktorininkas nepakluso policininkų reikalavimui sustoti (6)

Lapkričio 27 d., 21.23 val., Radviliškio r., Gražionių kaime, policijos sustabdyto traktoriaus-krautuvo "Volvo", be valstybinių numerių, girtas (1,77 prom.) vairuotojas (gim. 1990 m.) atsidūrė už grotų.