Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"Atnaujinta 14.40

 (53)
Prie Puskelnių kaimo sunkvežimių avarija buvo sutrikdžiusi eismą magistralėje "Via Baltica"
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ketvirtadienį ryte apie 8 val. magistralėje „Via Baltica“, šalia Marijampolės, susidūrė vilkikas iš Baltarusijos ir du lietuvių sunkvežimiai. Vienas baltarusis sužalotas labai sunkiai, jis skubiai išgabentas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Medikai nuogąstauja, kad 42 metų vyras neišgyvens.

Pasak Marijampolės policijos pareigūnų, dėl šios avarijos kelioms valandoms buvo sutrikdytas eismas magistralėje.

Baltarusių vilkike buvo du žmonės, vienas iš jų sužalotas labai sunkiai.

Avarija įvyko maždaug 4 km nuo Marijampolės, netoli Puskelnių kaimo, apie 7.15 val.

Kaip DELFI pasakojo Marijampolės apskrities policijos pareigūnai, visų įvykio liudytojų parodymai sutampa. Marijampolės link maždaug 70 kilometrų per valandą greičiu važiavęs baltarusių vilkikas MAN staiga išvažiavo į priešingos krypties juostą. Kodėl vairuotojas tai padarė, neaišku: jis nieko nelenkė, jo kelyje nebuvo jokios kliūties, todėl spėjama, kad galbūt jis užmigo ar staiga kažkas nutiko su sveikata. Vilkikas į priešingos krypties juostą išvažiavo, kai iki atvažiuojančio sunkvežimio MAN (priklausančio „Baltijos tekstilei“) buvo likę apie 10 metrų. Atsitrenkęs į sunkvežimį vilkikas rėžėsi į autovežį, kuriuo buvo gabenami 8 naujutėliai lengvieji automobiliai.

Pasak pareigūnų, lietuviai vairuotojai rimčiau nenukentėjo. Bet baltarusis sužalotas baisiai: avarijos vietoje gulėjo nuplėšta jo ranka, visas kūnas sumaitotas, koja vos laikėsi. Klinikose medikai ją amputavo. Gydytojai pareigūnams sakė, jog šansų išgyventi labai nedaug.

Vilkike buvo du vyrai. Avarijos metu antrasis vairuotojas miegojo ant kabinos gale esančio gulto. Tai, kad jis buvo kabinos gale, išgelbėjo žmogų – jis net nesužalotas.

www.DELFI.lt
 
53
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Plėšikai vyrą kankino karštu vandeniu

2014 spalio mėn. 23 d. 11:38
Spalio 22 d., apie 22 val., du nenustatyti asmenys, mūvėdami ant galvų kaukes, įsibrovė į Mažeikių r., Bugenių kaimo gyventojo, gim. 1963 m., namą ir, siekdami išgauti iš vyro, kur laikomi pinigai, jį mušė bei kankino, pildami ant jo karštą vandenį.

Kaip policininkas norėjo praturtėti: organizavo aferą su automobiliais (11)

2014 spalio mėn. 23 d. 10:48
Jaroslavas Orlovskis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Kai nepavyksta parduoti automobilių, o reikia pinigų, galima pabandyti praturtėti svetima sąskaita. Tokią aferą buvo sumąstęs dabar jau buvęs sostinės policininkas.

Imuniteto tarnyba sučiupo Vilniaus policijos tyrėją (4)

2014 spalio mėn. 23 d. 10:40
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo, sukčiavimo ir dokumento suklastojimo.

Vyras nusižudė atėjęs į Panevėžio ligoninę (11)

2014 spalio mėn. 23 d. 10:30
Spalio 22 d., 15 val., Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, Smėlynės g., Endokrinologijos skyriaus koridoriuje esančiame viešame tualete, rastas pasikoręs D. Š., gim. 1969 m., gyv. Panevėžio r.

Kaimynas dešimtmečiui sulaužė padikaulį (4)

2014 spalio mėn. 23 d. 10:20
Kaimynas dešimtmečiui sulaužė padikaulį
A.Stackevič nuotr.
Spalio 22 d., apie 18.30 val., Alytuje, Putinų g., bute, atėjęs kaimynas, bandydamas paauklėti 2004 m. gimusį berniuką, suėmė jį už drabužių prie kaklo, pakėlė, o po to paleido.