Politiko ir teisininko sūnui automobilį atrakinusiam žmogui gresia byla dėl sukčiavimo

 (89)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį per reidą įkliuvęs „CityBee“ vairavęs nepilnametis politiko ir teisininko sūnus bėdų prisidarė ne tik sau. Įmonės vadovai praneša, kad automobilį atrakinusiam asmeniui uždraus naudotis jų paslaugomis ir net svarsto kelti sukčiavimo bylą.
© Jokūbas Jarmalavičius

„Norint naudotis „CityBee“ paslauga, būtina užsiregistruoti. Registracijos metu yra tikrinama vairuotojo tapatybė ir jo vairuotojo pažymėjimas. Jei vairuotojo pažymėjimas negalioja, neteikiama paslauga. Tokia pat procedūra buvo ir šiuo atveju - paslauga buvo užsakyta asmens, kuris ne kartą naudojosi mūsų paslauga ir turi galiojantį vairuotojo pažymėjimą“, – šeštadienį informavo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

Kaip teigia „CityBee“ vadovas, taisyklės draudžia perduoti teisę vairuoti automobilį kitam asmeniui, už tai numatytos baudos.

L. Yla sako, kad suteikdami teisę naudotis „CityBee“ automobiliais, tikimasi vairuotojų sąmoningumo, tai yra, kad jie neperduos automobilio teisės vairuoti neturintiems asmenims. Kaip kad, deja, nutiko šiuo atveju.

„Automobilį užsakiusiam asmeniui skirsime baudą ir užblokuosime galimybę naudotis paslaugomis. Taip pat dėl sukčiavimo neatmetame galimybės kreiptis į policiją, – paaiškino įmonės vadovas, kas laukia automobilį perdavusio žmogaus. – Raginame „CityBee“ klientus elgtis atsakingai, kaip ir visos Lietuvos vairuotojus - neprisiimti svetimos rizikos, nevairuoti chuliganiškai, tai gali turėti skaudžių pasekmių“.

DELFI primena, kad nuomotą automobilį vairavęs nepilnametis buvo sustabdytas naktį iš penktadienio į šeštadienį. Jis važiavo su bičiuliu. Policijos pareigūnai tuo metu kaip tik surengė reidą ties Rasų gatvės kapinėmis. Reido metu jie pastebėjo, kad „CityBee“ automobilis, važiavęs į reido pusę, staiga pasuko į šalutinį kelią.

Reide dalyvavęs vienas policijos motociklininkų nuvažiavo patikrinti, kodėl vairuotojas taip pasielgė. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo vairuotojo pažymėjimo dar neturintis nepilnametis žinomo politiko ir teisininko sūnus, tad teko apie vairuotoją pranešti jo tėvams. Pasiimti jaunuolio atvyko jo mama.

Politiko sūnaus pavardės skelbti negalime, nes tai draudžia Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas. Saugo taip pat ir jo neteisėto elgesio atveju.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Prie Seimo per avariją sudaužyti du automobiliai (8)

Vilniuje ketvirtadienio pavakarę šalia Seimo sankryžoje susidūrė du automobiliai. Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo, tačiau vienas automobilių sava eiga po avarijos iš įvykio vietos išvažiuoti jau negalėjo.

Reidas Telšių rajone: greičio mėgėjų gretose net trys vos pažymėjimus gavę vairuotojai (8)

Telšių rajone reidus surengę policijos pareigūnams iš penkių įkliuvusių greičio mėgėjų trys visai neseniai išsilaikė egzaminus. Pradedantieji vairuotojai turės dar kartą mokys, kaip elgtis keliuose.

Sprogmenį į Baltarusijos ambasados teritoriją sviedęs vyras operatyviai nustatytas (32)

Vilniaus policijos pareigūnai, praėjus parai po paskelbto pagalbos prašymo, pranešė, kad sprogmenį į ambasados kiemą įmetęs vyras nustatytas.

Per tragišką avariją Panevėžio rajone žuvo vaikas, netrukus mirė ir jo mama atnaujinta 15.56 val. (297)

Panevėžio rajone, Vyčių kaime, vilkikui susidūrus su lengvuoju automobiliu, įvyko itin skaudi tragedija. Iš sumaitoto automobilio ugniagesiai vadavo moterį ir vaiką. Į pagalbą atskubėję medikai turėjo pranešti, kad vienos gyvybės išgelbėti nepavyko.

Karmėlavos siaubūno peršauta mergina paviešino sveikatos būklę (41)

Karmėlavoje tėvo peršautą merginą medikai ištraukė iš mirties nagų. Atlikta sudėtinga operacija, merginai dar reikia sustiprėti, tačiau ji sutiko, kad DELFI skaitytojai sužinotų apie jos būklę iš specialistų lūpų.