Politiko ir teisininko sūnui automobilį atrakinusiam žmogui gresia byla dėl sukčiavimo

 (89)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį per reidą įkliuvęs „CityBee“ vairavęs nepilnametis politiko ir teisininko sūnus bėdų prisidarė ne tik sau. Įmonės vadovai praneša, kad automobilį atrakinusiam asmeniui uždraus naudotis jų paslaugomis ir net svarsto kelti sukčiavimo bylą.
© Jokūbas Jarmalavičius

„Norint naudotis „CityBee“ paslauga, būtina užsiregistruoti. Registracijos metu yra tikrinama vairuotojo tapatybė ir jo vairuotojo pažymėjimas. Jei vairuotojo pažymėjimas negalioja, neteikiama paslauga. Tokia pat procedūra buvo ir šiuo atveju - paslauga buvo užsakyta asmens, kuris ne kartą naudojosi mūsų paslauga ir turi galiojantį vairuotojo pažymėjimą“, – šeštadienį informavo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

Kaip teigia „CityBee“ vadovas, taisyklės draudžia perduoti teisę vairuoti automobilį kitam asmeniui, už tai numatytos baudos.

L. Yla sako, kad suteikdami teisę naudotis „CityBee“ automobiliais, tikimasi vairuotojų sąmoningumo, tai yra, kad jie neperduos automobilio teisės vairuoti neturintiems asmenims. Kaip kad, deja, nutiko šiuo atveju.

„Automobilį užsakiusiam asmeniui skirsime baudą ir užblokuosime galimybę naudotis paslaugomis. Taip pat dėl sukčiavimo neatmetame galimybės kreiptis į policiją, – paaiškino įmonės vadovas, kas laukia automobilį perdavusio žmogaus. – Raginame „CityBee“ klientus elgtis atsakingai, kaip ir visos Lietuvos vairuotojus - neprisiimti svetimos rizikos, nevairuoti chuliganiškai, tai gali turėti skaudžių pasekmių“.

DELFI primena, kad nuomotą automobilį vairavęs nepilnametis buvo sustabdytas naktį iš penktadienio į šeštadienį. Jis važiavo su bičiuliu. Policijos pareigūnai tuo metu kaip tik surengė reidą ties Rasų gatvės kapinėmis. Reido metu jie pastebėjo, kad „CityBee“ automobilis, važiavęs į reido pusę, staiga pasuko į šalutinį kelią.

Reide dalyvavęs vienas policijos motociklininkų nuvažiavo patikrinti, kodėl vairuotojas taip pasielgė. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo vairuotojo pažymėjimo dar neturintis nepilnametis žinomo politiko ir teisininko sūnus, tad teko apie vairuotoją pranešti jo tėvams. Pasiimti jaunuolio atvyko jo mama.

Politiko sūnaus pavardės skelbti negalime, nes tai draudžia Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas. Saugo taip pat ir jo neteisėto elgesio atveju.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Palangos ugniagesiai iškviesti į gaisrą įmonėje: dega stogas

Pirmadienį 15.58 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Palangoje, Bendrovių g. 10, įmonėje “Euro Grupė” dega pastato stogas.

Panevėžio pareigūnai ieško iš eismo įvykių pasišalinusių vairuotojų

Šventinį savaitgalį Panevėžyje 2 automobilių savininkai savo transporto priemones rado apgadintas. Pareigūnai aiškinasi, kas galėjo pasišalinti iš eismo įvykio vietų, apie tai niekam nepranešę.

Šeimos šaltakraujišku išžudymu įtariamas E. Anupraitis lieka suimtas (14)

Pirmadienį Kauno apylinkės teismas trims mėnesiams pratęsė suėmimą Egidijui Anupraičiui, kuris įtariama, Gaižėnų kaime, Kauno rajone, nužudė keturis savo šeimos narius, o dar vienam artimajam sunkiai sutrikdė sveikatą.

Avarijos Lietuvos keliuose nesibaigia kelyje Kaunas Kazlų Rūda susidūrė du „VW Golf“ (2)

Eismo įvykiai seka vienas kitą, jų virtinė nesibaigia. Kriminalai mirga nuo eismo įvykių gausos. Štai ir kelyje Kaunas-Kazlų Rūda, ties Kazliškių k. susidūrė du „VW Golf“ automobiliai. Abu vairuotojai gimę 1995 m.

Ispanijos nacionaliniame parke įsiplieskė gaisras

Pietų Ispanijoje šimtai ugniagesių sekmadienį kovojo su gaisru, įsiplieskusiu nacionaliniame parke; buvo evakuota daugiau kaip 1 800 žmonių.