Per susišaudymą JAV sužeisi 6 vaikai

Per susišaudymą JAV nacionaliniame zoologijos sode pirmadienį sužeisti šeši 11-16 metų vaikai.
Nacionalinis zooparkas
Policijos manymu, tai galėjo būti paauglių gaujų susirėmimas.

Vienas vaikų, 11-metis berniukas, buvo sužeistas į galvą. Dėl jo gyvybės kovoja Vašingtono ligoninės gydytojai. 12 metų mergaitė buvo sužeista į krūtinę. Šie ir dar keturi paaugliai buvo nuvežti į vietos ligonines.

Į ligoninę pateko ir dar du žmonės, tačiau kol kas neaišku, ar juos ištiko šokas, ar jie nukentėjo nuo pačių muštynių ir šūvių.

Pasak liudininkų, šaudyti buvo pradėta maždaug 18 val. Rytų Pakrantės laiku (23 val. Lietuvos laiku). Incidento metu zoologijos sode buvo daugybė žmonių, atvykusių į jame vykstančią kasmetinę "Afroamerikiečių šeimos šventę".

Įvykis tiriamas, bet kol kas niekas nesuimtas, pareiškė Vašingtono policijos viršininkas Charlesas Ramsey (Čarlzas Ramzis). Policijos departamentas pasiūlė 1 000 dolerių atlygį už bet kokią informaciją, kuri padėtų suimti įtariamuosius ir pareikšti jiems kaltinimus.

Policija ieško vieno įtariamojo - 17-19 metų juodaodžio jaunuolio, kuris esą paspruko iš įvykio vietos.

"Mes tiriame galimybę, kad įvyko konfrontacija tarp dviejų gaujų", pareiškė žurnalistams policijos seržantas Joe Gentile (Džo Džentailas), pridūręs, kad kol kas nėra jokių duomenų, jog sužeistieji būtų buvę gaujų nariai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (102)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (11)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (14)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (134)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.