Per autobuso užgrobimą nužudyta moteris

Japonijoje trečiadienį peiliu ginkluotas jaunuolis užgrobė autobusą su 20 žmonių, mirtinai sužalojo mažiausiai vieną keleivę ir pareikalavo pinigų bei ginklo.
Policija užpuoliką pradėjo persekioti Sagos mieste, tačiau po aštuonių valandų gaudynių su pertraukomis jis vis dar tebelaiko paėmęs įkaitais septynis keleivius, įskaitant penkerių metų mergaitę. Autobuse taip pat yra ir vairuotojas.

Policija nesiryžo šturmuoti autobuso, nors jaunuolis sužalojo peiliu mažiausiai dvi moteris, iš jų vieną mirtinai.

Vėliau, vesdamas derybas su policijos pareigūnais, jis nesitraukė nuo penkerių metų mergaitės ir buvo pasirengęs smogti jai peiliu. Užpuolimo motyvai kol kas nėra aiškūs.

68 metų moteris, kuriai užpuolikas padarė sunkių durtinių žaizdų kakle, buvo paleista, kai autobusas sustojo šalikėlės aikštelėje. Tačiau gydytojams nepavyko išgelbėti nukentėjusiosios, ir ji mirė ligoninėje.

Kitą moterį, kuriai buvo kelis kartus peiliu smogta į krūtinę, užpuolikas irgi paleido laisvę, kai policija privertė autobusą išsukti iš greitkelio ir sustoti šalikelės aikštelėje. Užpuolikas čia taip pat paleido ir trečią moterį, kuri atsipirko tik sumušimais.

Iš pradžių aikštelė, o vėliau greitkelio degalinė tapo dramatiškų 160 policininkų ir užpuoliko, kuriam gali būti maždaug 16-18 metų, derybų vieta.

Japonijos ministras pirmininkas Joširas Moris (Yoshiro Mori), kuris šiuo metu lankosi Vokietijoje, sakė palaikąs ryšį su Tokijumi ir yra išsamiai informuojamas apie šį incidentą.

Užgrobimo drama prasidėjo Sagos mieste, esančiame pietinėje Kiusiu saloje apie 1,2 tūkst. km į pietvakarius nuo Tokijo, iš kurio autobusas išvyko į Fukuoką.

Apie užgrobimą policijai pranešė viena keleivė, paprašiusi pagrobėjo išleisti ją į tualetą. Moteris paskambino prie greitkelio buvusiu avariniu telefonu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (17)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (7)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (10)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (125)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.