Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Panevėžio rajono policija ieško sveikatos sutrikimų turinčios moters kartu gali būti dingęs ir vyras

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariatas ieško dingusios be žinios Jolantos Okunevienės, gimusios 1963 m., gyvenančios Panevėžyje, Utenos g.

Linkuviškiai prabilo: kai buvo nužudytas sargas, Š. Žemaitis parėjo kruvinas (74)

Nešini baltomis gėlėmis linkuviškiai antradienio popietę grupelėmis traukė į nedidelę šarvojimo salę, iš kur Samanta Rakauskaitė trečiadienį bus palydėta amžino poilsio.

Ukmergės rajone jaunas arklys sunkiai sužalojo vyrą (5)

Nelaime baigėsi arklio pravažinėjimas Daumantiškių kaime Pabaisko seniūnijoje, Ukmergės rajone. Pirmadienį, balandžio 20-ąją, Ukmergės rajono policija gavo pranešimą apie sunkiai sužalotą vyrą.

Žinomas verslininkas teisiamas dėl tragiškos avarijos: nekaltų čia nėra (49)

Specializuoto automobilių „Peugeot“ ir „Citroen“ autoserviso „Žibintas“ generalinis direktorius Vytautas Judzentavičius stojo prieš teismą – prokurorai jam pateikė kaltinimus dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimo, kai žuvo žmogus.

Studentų dramos Saulėtekyje liudininkas: jis rėkė: „Aš tave užmušiu“ aiškėja, dėl ko įvyko konfliktas (204)

Naktį iš pirmadienio į antradienį prie Saulėtekio rajone esančių studentų bendrabučių sulėkė gausios įvairių tarnybų pajėgos. Jas, pamatęs kaimynų konfliktą, iškvietė Erikas – vienas svarbiausių nutikusio įvykio liudininkų.