Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Reidas kruvinajame „Via Baltica” kelyje: problemą pabando spręsti lietuvių ir latvių pareigūnai (67)

Metai dar nesibaigė, o kruvinuoju vadinamajame „Via Baltica” kelyje jau žuvo 17 žmonių. Didžiulis automobilių srautas, pavojingi lenkimai ir nesaugus pasirenkamas greitis – tik kelios priežastys, dėl kurių „Via Baltica” laikoma pavojingiausiu keliu Lietuvoje. Atsižvelgiant į siaubingą statistiką ne tik Lietuvoje, bet kelio tęsinyje, kitose Baltijos šalyse, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su Latvijos pareigūnais šiandien surengė tarptautinį reidą.

Nusiaubta kebabinė Alytaus miesto centre (21)

Chuliganams ketvirtadienio naktį Alytuje užkliuvo Pulko gatvėje esanti kebabinė „Alanija“. Kol kas nenustatyti chuliganai paryčiais išdaužė kebabinės langų, durų stiklus.

Nužudytos žurnalistės V. Stankutės artimųjų liudijimai paliko N. Kalaušį be žado (100)

Kauno apygardos teismas tęsia baudžiamosios bylos, kurioje Nerijus Kalaušis kaltinamas dviguba žmogžudyste, nagrinėjimą. Ketvirtadienį teisme liudijo nužudytos žurnalistės Viltės Stankutės artimieji. Išgirdęs liudijimus N. Kalaušis, kuriam gresia kalėjimas iki gyvos galvos, liko be žado ir net nesugebėjo suformuluoti rišlių klausimų.

Vilniečio nufilmuota sulaikymo operacija: pričiupta virš milijono eurų „užsidirbusi“ gauja (46)

Trečiadienį vieno įtariamųjų sulaikymo operaciją nufilmavęs vilnietis vargu ar galėjo tikėtis, kad tapo didžiulio kriminalistų darbo liudininku.

Alabamoje ant ekskavatoriaus užvirto griaunamas kaminas

Alabamos valstijoje antradienį (lapkričio 24 dieną) ant vieno ekskavatoriaus užvirto milžiniškas kaminas, sukėlęs būgštavimus, kad jis galėjo sužeisti vairuotoją.