Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnai smogė atgimti bandžiusiai Vilniaus mafijai: pribloškė prabanga (55)

2014 balandžio mėn. 17 d. 12:06
Pareigūnai smogė atgimti bandžiusiai Vilniaus mafijai: pribloškė prabanga
Policijos nuotr.
Neregėto masto kontrabandininkų grupuotė, kurią pareigūnai demaskavo dar prieš dvejus metus, bandė atgimti iš naujo ir susigrąžinti prarastą įtaką silpnėjančiame nusikalstamame pasaulyje.

Girto vairuotojo nuotykiai su visureigiu: iš „Opel“ liko metalo krūva (3)

2014 balandžio mėn. 17 d. 11:37
Girto vairuotojo nuotykiai su visureigiu: iš „Opel“ liko metalo krūva
Panevėžio apskr. VPK nuotr.
Balandžio 15 d. apie 15.40 val. gautas pranešimas, kad Pasvalyje, Geležinkeliečių gatvėje, iš stovėjimo aikštelės išvažiuodamas tamsios spalvos visureigis kliudė stovėjusį automobilį „Toyota Yaris“, jį apgadino ir iš įvykio vietos pasitraukė.

Girto septyniolikmečio su „Renault“ gaudynės: išlaužęs medžius sustojo prie pat namo (1)

2014 balandžio mėn. 17 d. 10:53
Naktį pasienyje su Rusija Pagėgių rinktinės pareigūnų reikalavimui sustabdyti automobilį nepakluso jį vairavęs girtas 17-metis. Bandydamas pasprukti nuo pasieniečių jis Smalininkuose svetimu automobiliu „Renault Espace“ nulėkė nuo kelio, išlaužė gyvatvorę ir vos neatsitrenkė į namo sieną.

Dėl Kauno žudynių policijai kaltinimus metęs M. Žalimas „susikibo“ su D. Kedžio šalininku (23)

2014 balandžio mėn. 17 d. 10:29
Pusėms nepavykus rasti taikaus sprendimo Kauno apylinkės teismas ketvirtadienį atvertė privataus kaltinimo bylą, kurioje Mindaugas Žalimas kaltina Renaldą Ščiglinską įžeidimu. Tiek M. Žalimo, tiek R. Ščiglinsko pavardės figūruoja garsiosiose Garliavos istorijose.

Girtą kolegą gynęs lenkas spyrė pareigūnui į veidą (15)

2014 balandžio mėn. 17 d. 10:21
Balandžio 16 d. 15.35 val. degalinės Neste“ automobilių stovėjimo aikštelėje Pasvalio r., Raubonių k., apsvaigę nuo alkoholio Lenkijos piliečiai kaip reikiant įsisiautėjo.