Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Ant kelio gulėjusią moterį mirtinai pervažiavo automobilis (3)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 08:54
Spalio 31 d., apie 19.20 val., Ukmergės r., Pabaisko msiestelyje, kelio Pabaiskas-Gelvonai 6-ame kilometre, automobilis „VW Passat“, kurį vairavo A. A. (gimęs 1962 m.), pervažiavo važiuojamojoje kelio dalyje gulėjusią J. V. (gimusią 1976 m.), kuri dėl patirtų sužalojimų mirė.

Teismas atsiuntė dokumentus: esi nubausta už vagystę, kurios nepadarei (22)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 08:26
Teismas atsiuntė dokumentus: esi nubausta už vagystę, kurios nepadarei
DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Ar gali būti nubaustas už vagystę, kurios nepadarei? Kaunietė Salomėja L. įsitikinusi, kad gali, tokios galimybės neatmeta ir teisėjai, tačiau jie kaltę verčia bylas iškeliančiai policijai.

Teismo vengęs vyras sugebėjo dvejus metus apsimesti, kad yra komoje (2)

2014 lapkričio mėn. 1 d. 07:46
Britų spauda ne kartą yra rašiusi apie įvairiausio plauko talentingus sukčius. Laikraščių puslapiai dažnai mirga nuo pranešimų apie pagautą vieną ar kitą veikėją, kuris dėl pašalpų apgaudinėjo valstybę. Tačiau visuos juos neabejotinai perspjovė 47 metų vyras, kuris sugebėjo dvejus metus apsimetinėti, kad yra komoje.

Alytuje ieškomas be žinios dingęs vyras (10)

2014 spalio mėn. 31 d. 16:49
Raimondas Varanauskas
Asmeninio archyvo nuotr.
Alytaus policija ir artimieji ieško dingusio be žinios Raimondo Varanausko, gim. 1985 m., gyvenančio Alytuje, kuris dingo spalio 24 dieną.

Keistas kriminalas Lenkijoje - Krokuvos policija konfiskuoja bandeles (12)

2014 spalio mėn. 31 d. 15:22
Policijos pareigūnai ėmėsi vienos iš Krokuvos kepyklų, kai paaiškėjo, kad joje prekiauta bandelėmis su opiatais, praneša gazeta.pl. Šį faktą netyčia išsiaiškino medikai.