Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Metų seklys: kriminalistai banditus puolė parduodant 2 mln. litų vertės ikonas (3)

2014 spalio mėn. 2 d. 15:49
Metų seklys: kriminalistai banditus puolė parduodant 2 mln. litų vertės ikonas
Vilniaus aps. VPK nuotr.
DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia tradicinį pasakojimų ciklą „Metų seklys“, kuriame atskleidžiama, kaip šalies kriminalistai šiemet tyrė garsiausias bylas. Šįkart - pasakojimas apie tai, kaip buvo surastos iš kolekcininko pagrobtos itin brangios ikonos.

Šiauliuose už nužudymą nuteistas vyras išvežtas į Ispaniją (7)

2014 spalio mėn. 2 d. 14:18
Šiauliuose už jauno vyro nužudymą nuteistas 32-ejų joniškietis. Vyras į teismą atvežtas iš Ispanijos, kur atlieka bausmę už turto pagrobimą panaudojus smurtą.

Dingusio berniuko ieškantys artimieji ir policija prašo visuomenės pagalbos (18)

2014 spalio mėn. 2 d. 13:32
Dominikas Stanevičius
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ieško dingusio be žinios nepilnamečio Dominiko Stanevičiaus (gimusio 2000 m.).

Nuo kelio nulėkęs „VW Passat“ vertėsi ant stogo

2014 spalio mėn. 2 d. 11:38
Nuo kelio nulėkęs „VW Passat“ vertėsi ant stogo
Šiaulių aps. VPK
Trečiadienį vakare Šiauliuose ugniagesiai, policija ir medikai skubėjo į avariją. Pranešta, kad apvirtusiame automobilyje gali būti prispaustų žmonių.

Policija išsiaiškino, kur daugiausia greičio mėgėjų (15)

2014 spalio mėn. 2 d. 11:19
Policija išsiaiškino, kur daugiausia greičio mėgėjų
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Praėjusią savaitę, rugsėjo 22-28 dienomis, policijos pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, šalies keliuose išaiškino 1 283 leistino važiavimo greičio viršijimo, 7 pavojingo vairavimo atvejus ir daugiau nei 4 000 eismo dalyvių padarytus kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.