Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Neramumai Klaipėdoje: šūvis į langą, apvogta senolė ir užpultas devynmetis (3)

Penktadienį Klaipėdoje netrūko incidentų. Policijos pareigūnai gavo nemažai netikėtų skundų bei pranešimų.

Vogto BMW vairuotojas nuo policijos spruko pėsčiomis (1)

Prabangaus BMW automobilio vairuotojui nuo policijos pareigūnų teko bėgti pėsčiomis. Vyras padarė avariją, iš jos pasišalino, o vėliau stabdomas policininkų nestojo ir spruko. Pareigūnų persekiojamas vyras pasuko į sodybą ir ten palikęs automobilį pabėgo. Paaiškėjo, kad BMW yra vogtas.

Kaime agresyvi moteris švaistėsi kirviu, sužalotas pareigūnas (9)

Gautas pranešimas, kad penktadienį apie 15 val. 15 min. Druskininkų sav., Leipalingio sen. užfiksuotas smurtas artimoje aplinkoje. Įvykio metu sužeistas vienas iš įsisiautėjusią šeimą raminti atvažiavusių patrulių.

Tragiška avarija Ukmergės rajone nusinešė dviejų jaunų žmonių gyvybes (52)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, apie 2 val., Ukmergės rajone, Veprių seniūnijoje, ties Samantonių kaimu įvyko tragiška avarija. Įvykio metu žuvo du jauni žmonės.

Reidai Kaune: atimtas automobilis, anuliuotos tech. apžiūros ir laimės kūdikis (105)

Kaune penktadienio vakarą policija sutelkė itin dideles pajėgas – čia reidus surengė ne tik laikinosios sostinės pareigūnai, bet ir ekipažai iš Vilniaus. Reidų metu išaiškinti du neblaivūs vairuotojai, trys automobiliai neteko techninės apžiūros. Pasitaikė ir laimės kūdikių, kurie didelių nemalonumų išvengė tik dėl taikomos paklaidos alkotesterių parodymams.