Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Ant parduotuvės – prieš sąjungininkus nukreipti užrašai (18)

Vilniaus Kairėnų gatvėje įsikūrusios krautuvėlės pardavėja liko nemaloniai nustebinta, kai šeštadienį ryte, atskubėjusi į darbą, ant sienos pamatė vandalų paliktas žymes.

Ilgojo savaitgalio reidas Vilniuje: ne visi išvažiavo linksmintis į pajūrį įkliuvo be teisių, girti ir nelegalai iš Nigerijos  (46)

Penktadienio vakarą gausybė žmonių iš Vilniaus patraukė į pajūrį, tačiau per naktį trukusio reido metu paaiškėjo, kad ne visi sostinės gyventojai linksmybių ieško už miesto ribų. Kelių policijos pareigūnams įkliuvo net penki vairuotojo pažymėjimo neturintys vyrai, trys – buvo girti. Vienam jų gresia automobilio konfiskavimas, mat įkliūva jau ne pirmą kartą – neblaivus, o ir vairuotojo pažymėjimo dar neatgavęs.

Didžiulė spūstis į pajūrį dar pailgėjo: autostradoje ties Kaunu susidūrė penki automobiliai (231)

Penktadienį į pajūrį išsiruošę Vilniaus ir Kauno gyventojai kelias valandas strigo spūstyse. Lyg to būtų maža, ties Kaunu, autostradoje, apie 19-tą valandą, dar įvyko nemenka avarija.

Kauno mariose - tragiškos maudynės (26)

Penktadienio pavakarę pranešta apie Kauno mariose skęstantį žmogų.

Naujosios Akmenės policija ieško po avarijos dingusio bėglio (2)

Liepos 1 dieną, apie 7.55 valandą Naujojoje Akmenėje, ties Respublikos g. 16 namu esančia pėsčiųjų perėja į automobilį „Opel Astra“ atsitrenkė „Peugeot 406“. Iš įvykio vietos, nepatikslinus įvykio aplinkybių, „Opel Astra“ automobilio vairuotoja nuvažiavo.