Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Pasieniečius išvydęs vilkiko vairuotojas šoko iš kabinos ir pabėgo į krūmynus (1)

Vokietijoje vogtu vilkiku, kurio puspriekabė irgi pavogta, iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavęs vairuotojas bandė sprukti nuo pasieniečių. Supratęs, kad to padaryti nepavyks, jis įsuko į artimiausios degalinės aikštelę, sustojo ir iššokęs iš vilkiko kabinos pabėgo į krūmynus.

Alytaus policijai reikia pagalbos tyrime dėl vagystės (2)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės iš maisto prekių parduotuvės.

Originali slėptuvė pievoje pasirodė esantis nepatikima (2)

Švenčionių rajone Ignalinos rinktinės pasieniečiai sulaikė beveik 3 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų. Jie buvo paslėpti pievos įgriuvoje po žolėmis.

Pričiuptas prie Vingio parko per automobilio stogą bėgęs smarkuolis užpuolė pareigūną (3)

Sekmadienį vakare Vilniuje prie Vingio parko pastatytas automobilis parūpo chuliganui. Matant automobilio savininkui, chuliganas perbėgo per automobilio stogą. Netrukus jaunas vaikinas buvo sugautas, tačiau atvežtas į policijos komisariatą jis labai įsiuto.

Vengiant susidūrimo su gyvūnu, sumaitotas visureigis (7)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, prieš vidurnaktį, policija gavo pranešimą, kad Kauno r., Zapyškio sen., nuo Zapyškio važiuojant Griškabūdžio link, nuo kelio nuvažiavo automobilis „Mitsubishi Pajero“ ir atsitrenkė į medį.