Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Jauna moteris pergudravo policininkus: pinigus reikia užsidirbti sąžiningai (8)

2014 balandžio mėn. 24 d. 17:17
„Pinigus reikia užsidirbti sąžiningai, o ne imti kyšius“, – įsitikinusi šiuo metu Panevėžyje gyvenanti Justina Kulikauskaitė, po kurios skambučio bendruoju pagalbos telefonu buvo sulaikyti du Vilniaus policininkai.

Kauno policijos patruliams - problemos dėl pinigų „iš šono“ (4)

2014 balandžio mėn. 24 d. 17:02
Du Kauno pareigūnai įtariami panorę greitai praturtėti ir dėl to nefiksavę teisių neturinčio vairuotojo pažeidimo.

Policija prašo gyventojų pagalbos: padėkite rasti vagis (8)

2014 balandžio mėn. 24 d. 16:27
Balandžio 23 d., apie 7 val. ūkininkas R. Č., nuvykęs į Varnėnų k., Taujėnų sen. Ukmergės r., neberado lauke palikto traktoriaus CASE IH (Magnum 310). Traktorius yra 2008 metų laidos, raudonos spalvos. Taip pat dingo geltonos spalvos lėkštinis skutikas „Simba X Press“. R. Č. padaryta 670 000 Lt materialinė žala.

Įspūdingos plėšikų gaudynes: sulaikyta su kūdikiu nusižudyti grasinusi ir iš ligoninės pabėgusi moteris (3)

2014 balandžio mėn. 24 d. 15:00
Balandžio 23 d. 11.17 val. Kupiškyje, Skapiškio gel. stotyje, apiplėšta J. S. individualios įmonės parduotuvė. Į parduotuvę atėję vaikinas ir mergina 24-verių pardavėjai į akis papurškė dujų, trenkė į nugarą ir iš kasos aparato, „Perlo" terminalo pagrobė 1 000 litų.

Susidūrus „Toyotai“ ir „Vauxhall“, nukentėjo moteris, vaikas ir kelių mėnesių kūdikis „Vauxhall“ vairas - dešinėje pusėje (36)

2014 balandžio mėn. 24 d. 14:00
Vilniuje popietę susidūrus dviem automobiliams, žmonės prašė medikų pagalbos. Paaiškėjo, kad tarp nukentėjusių - nė metų neturintis kūdikis. Įtariama, kad avarijos kaltininkas vairavo Didžiojoje Britanijoje registruotą „Vauxhall“, kurio vairas - dešinėje.