Panevėžyje dėl dukart degusio buto teko evakuoti visą bendrabutį

 (4)
Liepsna
© Shutterstock nuotr.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Panevėžyje užsiliepsnojo bendrabutis, gyventojus teko evakuoti. Liepų alėjoje esančio bendrabučio buto durys užsidegė apie pirmą valandą nakties.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Renaldas Naciskas sakė, kad gaisras užgesintas per 6 minutes.

Kad dega tas pats butas išsigandę namo gyventojai dar kartą pranešė jau paryčiais. Butas degė atvira liepsna, namas skendėjo dūmuose.

Ugniagesiai padėjo žmonėms išeiti iš pastato, žadino miegančius ir liepė eiti į kiemą. Viena moteris, gyvenanti degančio buto kaimynystėje vos nesudegė gyva – jai iš savo buto neleido išeiti liepsnos. Moterį gelbėtojai iškėlė per langą.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamųjų padegėjų nėra. Pareigūnai dar net nežino, kas yra degusio buto šeimininkas.

Šiaulių apskrities televizija
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Į kanalą įvažiavusiame automobilyje buvo prispaustas vairuotojas (1)

2014 liepos mėn. 22 d. 11:55
Pirmadienio vakarą, 21.28 val., ugniagesiams-gelbėtojams buvo pranešta, kad Šakių r., kelyje Lukšiai-Griškabūdis, nuo Lukšių kaimo 6 km įvyko avarija.

Ukmergiškis darbe neteko plaštakos

2014 liepos mėn. 22 d. 11:00
Liepos 21 d., apie 10.20 val., V. G. (gim. 1975 m.), gyvenantis Jonuškų kaime (Ukmergės r.), dirbdamas prie štampavimo staklių AB "Umega", nutraukė dešinės rankos plaštaką.

Palangos paplūdimio bare susimušė rusniškiai ir vilniečiai (14)

2014 liepos mėn. 22 d. 10:37
Kavinė
K. Cemnolonskio nuotr.
Liepos 21-osios naktį Palangos paplūdimyje esančiame bare rusniškiai susimušė su vilniečiais. Penki jauni vyrai uždaryti į areštinę.

Naktį Kaune tekėjo alaus upės (16)

2014 liepos mėn. 22 d. 09:35
Naktį Kaune tekėjo alaus upės
Stopkadras
Antradienio naktį, 0.47 val., Kauno ugniagesiams-gelbėtojams pranešta, kad ant M. K. Čiurlionio tilto iš vilkiko išbyrėjo daugybė alaus butelių.

Panevėžio areštinės pareigūnė įkliuvo girta (13)

2014 liepos mėn. 22 d. 09:12
Liepos 21 d., apie 23 val., Panevėžyje, A. Smetonos g., policija sustabdė automobilį „VW Passat“, kurio vairuotoja pareigūnams sukėlė įtarimų.