Nuolat girtas ir be teisių važinėjęs BMW vairuotojas užmušė draugą

 (46)
Trečiadienį vakare apie 22 val. Utenos rajone, ties Klovinių kaimu, kelio Utena - Kloviniai - Medeniai 2-ame kilometre, automobilis BMW-520, vairuojamas 20-mečio D. L., nuvažiavo nuo kelio į griovį ir atsitrenkė į pylimą. Žuvo 33 metų Utenos rajono gyventojas E. D.
© DELFI (T.Markevičiaus nuotr.)

Automobilyje buvo keturiese (du uteniškiai, vienas iš Utenos rajono ir vienas iš Anykščių rajono). Visi gerai žinomi policijai – daug kartų bausti už Kelių eismo taisyklių pažeidimus (ir už tai, kad vairavo girti), pasirodymą girtam viešoje vietoje ir pan. BMW vairavęs D. L. už vairavimą neblaiviam ir be vairuotojo pažymėjimo 2007 m. baustas du kartus. Pernai už tą patį baustas dar kartą.

E. D. nuo sužalojimų mirė ligoninėje. A. G. (gim. 1985 m.) ir E. U. (gim. 1992 m.), suteikus medicininę pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Sužalotas ir automobilio vairuotojas. Jis buvo pristatytas į ligoninę, tačiau iš ten savavališkai pasišalino, todėl šįkart jo blaivumas nepatikrintas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Tragiška avarija prie Daugų: vienas žmogus žuvo, trys sužaloti (23)

Ankstų sekmadienio rytą, apie 6.45 val., Alytaus r., ties Daugais, sankryžoje susidūrė automobiliai „Audi 80“ ir „BMW 530“.

Naktį Skuode sužalotas prokuroras, nukentėjo ir jį gynęs jaunuolis (7)

Liepos 22-osios naktį, apie 2.20 val., Skuode, J. Basanavičiaus g., vyras konflikto metu ranka sudavė vieną kartą ne tarnybos metu Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokurorui R. G. (gim. 1968 m.) į galvą. Po smūgio R. G. parkrito ant važiuojamosios kelio dalies ir susižalojo kairės rankos nykštį.

Garbaus amžiaus vyras privertė jauną plėšiką sprukti (4)

Liepos 22 d. 11.57 val. Alytaus apskrities policija gavo vyro (gim. 1944 m.) pranešimą, kad Prienų r., Jarmališkių kaime, į jo neužrakintą namą atėjo vyras (gim. 1994 m.), kuris reikalavo 20 eurų.

Ant kelio gulėjęs vyras žuvo po automobilio ratais (10)

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.35 val., Kauno r., kelio Kaunas-Marijampolė 15-ame kilometre, pirmos serijos BMW, vairuojamas vyriškio (gim. 1983 m.), važiuodamas pirma eismo juosta, pervažiavo ant kelio gulėjusį vyrą (gim. 1969 m.).

Tamsoje keliu ėjęs vyras mirė greitosios pagalbos automobilyje (9)

Liepos 22 d., apie 23.05 val., Alytaus r., kelio Antakalnis–Jieznas-Merkinė 53 kilometre, automobilis „Honda Civic“, vairuojamas blaivaus Varėnos r. gyventojo K. Ž. (gim. 1997 m.), partrenkė pėsčiąjį E. J. (gim. 1980 m.), ėjusį važiuojamąja kelio dalimi, be šviesą atspindinčių elementų.