Nuo pareigūnų motociklu sprukęs 19-metis kelionę baigė po automobiliupapildyta filmuota medžiaga iš policijos automobilio

 (777)
Sekmadienį, kiek prieš 12 val., Elektrėnų sav., prie Panerių kaimo, policijos patruliai pastebėjo be valstybinių numerių važiuojantį motociklą, jo vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti.
Motociklininkas
Motociklininkas
© DELFI koliažas

Motociklininkas spruko, vis atsisukdamas pažiūrėti, ar toli policija. Miško žvyrkelyje nesuvaldytas motociklas nugriuvo, trenkėsi į policijos automobilio ratą, o pats motociklininkas atsidūrė po tarnybiniu visureigiu.

Filmuota medžiaga iš tarnybinio policijos automobilio:


Žiniasklaidos priemonėms po policijos automobiliu gulinčio jaunuolio vaizdo įrašą atsiuntę žmonės tvirtina, kad "motociklininkas važiavo ir policijos pareigūnai trenkė į motociklo galą ir jis nugriuvo, o pareigūnai jį pervažiavo". Tačiau Elektrėnų policijos viršininkas Andžėjus Grudinskis DELFI pateikė kitokią įvykio versiją: nesuvaldytas motociklas nuvirto ir tik po to susidūrė su policijos mašina. Tarnybiniame automobilyje yra vaizdo registratorius, todėl yra visiškai aišku, kad motociklą ne policininkai taranavo, o pats bėglys nuvirto.


Po automobiliu atsidūręs motociklininkas ten ir liko gulėti, kol atvyko medikai ir gelbėtojai (tokiais atvejais policininkams draudžiama judinti nukentėjusįjį, nes gali būti pažeistas stuburas ir bandymas ištraukti iš po automobilio galėjo sukelti sunkias pasekmes). Jis išvežtas į ligoninę Vilniuje. Pirminiais duomenimis, rimtesnių sužalojimų jis išvengė.

Nuo 19 metų vietos gyventojo, važiavusio neregistruotu motociklu, sklido alkoholio kvapas, ligoninėje bus ištirtas jo kraujas. Pasak vietos gyventojų, vaikinas išvakarėse kažką šventė. Dėkle po motociklo sėdyne rastas alaus butelis. Vairuotojo pažymėjimo jaunuolis neturi ir niekada neturėjo.

Įvykio tyrimo ėmėsi Vilniaus apskrities Kelių policijos valdyba.

Apie 14 val. policijai medikai pranešė, jog vaikinas esąs visiškai sveikas, jis nepatyrė jokių rimtesnių sužalojimų.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Beribis narkotikų platintojų įžūlumas – vienam netrukdė net pareigūnų priežiūra (1)

Palangoje ir Klaipėdoje narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo „tinklą“ organizavusios gaujos nariai su policijos pareigūnai ne kartą turėjo reikalų. Vienas sulaikytųjų ant kojos dėvėjo intensyvios probacijos priežiūros elektroninę stebėjimo priemonę.

Po avarijos išsiskirstė be ginčų, tačiau netrukus septynmetė atsidūrė reanimacijoje

Trečiadienį apie 11.30 val., Vilniuje, Liepkalnio gatvėje, 62 metų vyras, vairuodamas automobilį „VW Golf“, atsitrenkė į priekyje važiavusį ir sustojusį automobilį „Mercedes Benz E 270 Cdi“, vairuojamą 29 metų vyro. Nors po avarijos vairuotojai priekaištų nereiškę, netrukus septynmetę teko vežti į ligoninę.

Pabėgęs kalinys laisve džiaugėsi tik pusantros valandos, bet spėjo išgerti (2)

Birželio 29 d., apie 16.55 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Kriminalinės žvalgybos skyriuje buvo gauta informacija, kad iš darbo vietos Pravieniškių miestelyje savavališkai pasišalino šioje įstaigoje bausmę atliekantis A. P. (gim. 1987 m.), kuriam dėl minimalios pakartotinio nusikalstamumo rizikos buvo suteikta teisė be sargybos dirbti pagalbiniu darbininku.

Dėl muštynių sulaikyti jaunikaičiai policijai jau buvo žinomi: nuskandino šunį, „užminavo“ „Akropolį“ (2)

Joninių naktį vietoje paparčio žiedo paieškų chuliganišką išpuolį prieš 19-metį Šiaulių rajone, Gruzdžiuose, surengę du šių apylinkių gyventojai jau po trijų dienų atsidūrė policijos pareigūnų rankose ir išklausė dėl viešosios tvarkos pažeidimo jiems pareikštus įtarimus.

Britanijoje dėl seksualinio išpuolio ieškomas vienuolikmetis (6)

Didžiosios Britanijos policija skelbia ieškanti vienuolikmečio, kuris įtariamas dėl seksualinio pobūdžio išpuolio prieš moterį geležinkelio stotyje.