Nuo pareigūnų motociklu sprukęs 19-metis kelionę baigė po automobiliupapildyta filmuota medžiaga iš policijos automobilio

 (777)
Sekmadienį, kiek prieš 12 val., Elektrėnų sav., prie Panerių kaimo, policijos patruliai pastebėjo be valstybinių numerių važiuojantį motociklą, jo vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti.
Motociklininkas
Motociklininkas
© DELFI koliažas

Motociklininkas spruko, vis atsisukdamas pažiūrėti, ar toli policija. Miško žvyrkelyje nesuvaldytas motociklas nugriuvo, trenkėsi į policijos automobilio ratą, o pats motociklininkas atsidūrė po tarnybiniu visureigiu.

Filmuota medžiaga iš tarnybinio policijos automobilio:


Žiniasklaidos priemonėms po policijos automobiliu gulinčio jaunuolio vaizdo įrašą atsiuntę žmonės tvirtina, kad "motociklininkas važiavo ir policijos pareigūnai trenkė į motociklo galą ir jis nugriuvo, o pareigūnai jį pervažiavo". Tačiau Elektrėnų policijos viršininkas Andžėjus Grudinskis DELFI pateikė kitokią įvykio versiją: nesuvaldytas motociklas nuvirto ir tik po to susidūrė su policijos mašina. Tarnybiniame automobilyje yra vaizdo registratorius, todėl yra visiškai aišku, kad motociklą ne policininkai taranavo, o pats bėglys nuvirto.


Po automobiliu atsidūręs motociklininkas ten ir liko gulėti, kol atvyko medikai ir gelbėtojai (tokiais atvejais policininkams draudžiama judinti nukentėjusįjį, nes gali būti pažeistas stuburas ir bandymas ištraukti iš po automobilio galėjo sukelti sunkias pasekmes). Jis išvežtas į ligoninę Vilniuje. Pirminiais duomenimis, rimtesnių sužalojimų jis išvengė.

Nuo 19 metų vietos gyventojo, važiavusio neregistruotu motociklu, sklido alkoholio kvapas, ligoninėje bus ištirtas jo kraujas. Pasak vietos gyventojų, vaikinas išvakarėse kažką šventė. Dėkle po motociklo sėdyne rastas alaus butelis. Vairuotojo pažymėjimo jaunuolis neturi ir niekada neturėjo.

Įvykio tyrimo ėmėsi Vilniaus apskrities Kelių policijos valdyba.

Apie 14 val. policijai medikai pranešė, jog vaikinas esąs visiškai sveikas, jis nepatyrė jokių rimtesnių sužalojimų.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Dviračiu vediną moterį automobilio vairuotojas pražudė perėjoje (5)

Pirmadienį vakare Panevėžyje įvyko skaudi nelaimė. Moteris prieš perėją nulipo nuo dviračio, per perėją jį vedėsi, tačiau automobilio vairuotojas ją pražudė.

Po tragiškos trijų lietuvių žūties Turkijoje ant pramogų organizatorių krito įtarimų šešėlis (26)

Turkijoje, Antalijos regione per tragišką avariją žuvus trims lietuviams, suabejota safario organizatorių elgesiu ir ar jie iš viso galėjo siūlyti pramogas.

Į eismo juostą užtvėrusį policijos automobilį rėžėsi „Citroen“: vaizdas kelia šiurpą (216)

Šilalės rajone, kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, važiuojant į Klaipėdos pusę, vykstant sunkvežimio iškėlimo darbams, „Citroen C5“ automobiliu važiavęs vyras dideliu greičiu rėžėsi į policijos pareigūnų tarnybinį automobilį.

Pareigūnus iškvietęs vyras iš kišenės išsitraukė ginklą ir į juos nutaikė (4)

Savaitgalį Patrulių rinktinės pareigūnams net dukart teko susidurti su ginkluotais asmenimis. Vienas iš jų dujinį pistoletą net nukreipė į policininkus, kurių pagalbos prašė.

Per tarptautinę operaciją atskleidė, kokį pavojų slepia jūra (3)

Iki gegužės 23 d. tarptautines operacijos „Open Spirit 2016“ metu jau išžvalgyta apie 40 kvadratinių jūrmylių (apie 137 kvadratinių kilometrų) jūros dugno ploto. Lietuvos kariuomenės atstovai pasidalijo nuotraukomis iš įspūdingos minų paieškos operacijos.