"Napster" sąskaitoje - jau dvi teisminės bylos

Reperis Dr.Dre visgi iškėlė bylą JAV interneto kompanijai "Napster" dėl kopijavimo teisių pažeidinėjimo po to, kai pastaroji iš savo muzikinių kūrinių archyvo nepašalino Dr.Dre dainų.
Dr. Dre
Tai jau antroji kompanijai "Napster" iškelta byla. Panašią bylą mėnesio pradžioje jai iškėlė roko grupė "Metallica".

"Man nepatinka, kai žmonės vagia mano muziką," oficialiame pranešime teigė reperis, kurio tikrasis vardas yra Andre Youngas.

Dr.Dre bei jo įrašų kompanija "Aftermath Entertainment" nusprendė iškelti bylą "Napster", kai pastaroji nesureagavo į raštišką reikalavimą iš savo duomenų bazės pašalinti visus dainininko kūrinius.

"Napster" siūloma programinė įranga ir galimybė parsisiųsti dainas iš interneto tapo labai populiari JAV studentų tarpe, todėl daugelis universitetų netgi buvo priversti ją uždrausti po to, buvo vietiniai kompiuterių tinklai buvo tiesiog bereikalingai 'užkimšti'.

Yale'io, Indianos ir Kalifornijos universitetai, kuriuos teisminėje byloje "Metallica" apkaltino piratavimo skatinimu, taip pat buvo priversti apriboti priėjimą prie "Napster" duomenų bazių.

Beje, savaitės pradžioje "Napster" kompanija paskelbė apie planus remti roko grupės "Limp Bizkit" turą. "Tai puikus būdas reklamuoti muziką," prisipažino "Limp Bizkit" vokalistas Fredas Durstas. "Internetas jau tapo mūsų gyvenimo dalimi ir tie, kurie kovoja prieš jį, yra žmonės, gyvenantys pagal tam tikrus įrašų industrijos standartus - tai vieninteliai žmonės, kurie bijo ir patys grasina."

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kalėjimo bėglių istorijos: užsimuša arba susilaužo koją ir grįžta į kamerą (8)

Bandė sprukti iš teismo posėdžių salės, bet nukrito ant Laisvės alėjos grindinio ir užsimušė. Šokdamas ant gretimo pastato stogo susilaužė koją ir po kurio laiko buvo sučiuptas policijos. Kasė tunelį, bet juo pasinaudoję pateko atsitiktinai pro šalį ėjusiems policininkas į rankas. Taip baigiasi nusikaltėlių organizuojami pabėgimai.

Gargžduose liepsnojo namas, jame buvo žmogus (1)

Šeštadienio popietę gaisrininkai skubėjo gesinti namo Gargžduose.

Dideli nuostoliai panevėžiečiui: pavogė BMW su brangiu turiniu (20)

Penktadienį panevėžietis pasigedo namo kieme stovėjusio BMW, kuriame buvo du benzininiai pjūklai, rankinė, grynieji bei dokumentai. Ši vagystė vyrui itin nuostolinga.

Panevėžyje vaikas pakliuvo po ratais (5)

Penktadienio popietę Panevėžyje blaivi mergina parbloškė į kelią išbėgusį 11-metį.

Pavogta mašina atsirado po 5 minučių „įmūryta“ į tvorą (16)

Penktadienį, spalio 21 d., buvo pavogtas šiauliečio automobilis, kuris atsirado vos po kelių minučių.