Muitinininkus išplūdęs vyriškis neteko benzino

Tauragės rajono Skaudvilės miestelio gyventojas išplūdo muitininkus, kai jam grįžtant iš Rusijos, buvo patikrintas jo automobilio kuro bakas.
Su muitininkais susikivirčijęs 21 metų Virginijus Augustinas prarado 80 litrų Rusijoje nusipirkto nebrangaus benzino. Be to, jis dar gali būti nubaustas administracine bauda.

Antrą kartą per tris paras anapus Nemuno išvykęs V. Augustinas automobiliu "Audi 80" antradienį grįžo iš Rusijos.

Tauragės teritorinės muitinės Panemunės kelio poste jokių prekių jis nedeklaravo. Įsitikinę, kad automobilio bakas pilnas degalų, muitinės pareigūnai nusprendė jį kruopščiai patikrinti.

Tačiau V. Augustinas atsisakė paklusti, ėmė keiktis ir koneveikti muitininkus. Toks blaivaus jauno vyro elgesys dar labiau sustiprino įtarimus, kad automobilyje gali būti paslėptų prekių.

Pasak Muitinės departamento, V. Augustinui buvo surašytas Administracinių teisės pažeidimų protokolas už muitinės pareigūno teisėtų reikalavimų nevykdymas arba kliudymą jam atlikti savo pareigas.

Pažeidėjas už tai gali būti nubaustas bauda nuo 500 iki 2 000 litų.

Kruopščiai apžiūrėję V. Augustino automobilį, paslėptų prekių jame muitininkai nerado. Tačiau bake gabentas benzinas buvo išleistas ir liko poste.

Automobilio degalai yra įtraukti į prekių sąrašą, kuriuos į Lietuvą keleiviams galima įvežti tik vieną kartą per 3 paras. Pasienio rajonuose gyvenantys lietuviai dažnai vyksta į Rusiją įsipilti benzino, kur jis yra pigesnis, nei Lietuvoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Dramatiška istorija apie pagrobimą: viskas prasidėjo po konflikto su mylimąją (5)

Praėjusią savaitę policija pranešė, kad pagalbos į pareigūnus kreipėsi 23 metų vaikinas, kuris papasakojo, kad buvo užpultas ir sumuštas Tauragėje, o sąmonę atgavo tik Kaune. O visa istorija prasidėjo ne nuo ko kito, o nuo konflikto su mylimąja.

Įkliuvęs vyras dievagojosi, kad tai ne verslas: daug rūkau (2)

29 metų transporto vadybininkas iš Kauno, įkliuvęs Šiaulių apskrities policijos pareigūnams su kontrabandinėmis cigaretėmis, dievagojosi, kad jas nusipirko savo reikmėms.

Metalo rinkėjas pranešė, kad rado dujų baliono dydžio sprogmenį (2)

Ketvirtadienį ryte bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs vyras pranešė, kad rado didžiulį sprogmenį.

Lazdijų rajone trise užpuolė moterį ir pagrobė jos automobilį vienas užpuolikų - paauglys  (11)

Spalio 26 d. apie 17 val. Lazdijų r., Vilkininkų k., moters (g. 1945 m.) gyvenamojo namo prieangyje, trys jaunuoliai, grasindami fiziniu susidorojimu ir reikalaudami atiduoti automobilio raktus, sudavė šeimininkei į veidą.

Kaune susidūrę du automobiliai trenkėsi į policininkės mašiną (6)

Trečiadienį vakare Kaune susidūrė du automobiliai nuo smūgio dar kliudė ir trečią. Per avariją sužalota jauna moteris. Po įvykio paaiškėjo, kad vienu automobiliu važiavo policijos pareigūnė.