Latvijos ambasados kieme - gaisras

Naktį į penktadienį Latvijos ambasados Maskvoje teritorijoje užsidegė ambasados darbuotojui priklausantis automobilis, Galimas dalykas, jis buvo padegtas. Tai penktadienį pranešė ambasados pirmasis sekretorius Vilmaras Heninis.
Liepsną automobilyje pastebėjo ambasados apsauga, kuri iškvietė ugniagesius ir miliciją.

Per pirminę įvykio vietos apžiūrą surasti daiktai rodo, kad, galimas dalykas, automobilis buvo padegtas. Galbūt per ambasados teritorijos tvorą buvo įmestas greitai užsidegantis daiktas, kuriuo ir buvo padegtas automobilis VAZ.

Milicijos darbuotojai atliks ekspertizę, o Latvijos ambasada pareikalaus ištirti įvykį. Drauge rengiama nota Rusijos užsienio reikalų ministerijai, sakė V. Heninis.

BNS jau pranešė, kad gegužės 10 dieną Latvijos ambasada nusiuntė Rusijos URM protesto notą dėl chuliganiško išpuolio prieš Latvijos generalinį konsulatą Sankt Peterburge. Panašus išpuolis prieš ambasadą buvo ir kovo 3 dieną.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Ignalinoje atvira liepsna degė namas

Sekmadienį vėlai vakare užsiliepsnojo medinis namas Ignalinos mieste.

Kaune kaktomuša susidūrė du BMW: sužeisti trys žmonės (14)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė apie sekmadienio vakarą Kaune įvykusią skaudžią avariją. Jos metu sunkiai sužaloti mažiausiai du asmenys.

Vilniuje karys sukėlė avariją, du žmonės sužaloti (3)

Šeštadienio vakarą Vilniuje blaivus LDK Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono būrio vadas automobiliu „VW Passat“ nepraleido kito tokio paties automobilio ir jie susidūrė.

Vilniuje padegtas BMW, ugnis išplito (11)

Šeštadienio rytą Vilniuje užsiliepsnojo BMW. Liepsnos perėjo ant šalia stovėjusio kito automobilio. Įtariamas padegimas.

Per sprogimą Jonavoje smarkiai nudegė vyras (3)

Kai šeštadienio rytą Jonavoje sprogo katilas, vyras apdegė 50 proc. kūno, pranešė policija.