Kratos holdingo "Media-Most" struktūrose

 (1)
Ketvirtadienio rytą Maskvoje prasidėjo kratos holdino "Media-Most" struktūrose, tarp jų - centriniame biure bei kompanijų "NTV-Internet" ir "Memonet" biure.
Kaip pranešė agentūrai "Interfax" teisėsaugos institucijų pareigūnai, kratose dalyvauja Rusijos VRM Vyriausiosios kovos su ekonominiais nusikaltimais valdybos, generalinės prokuratūros ir mokesčių policijos darbuotojai.

Išankstiniais duomenimis, kratos daromos tiriant anksčiau iškeltą baudžiamąją bylą kai kuriems buvusiems Rusijos finansų ministerijos vadovams už "piktnaudžiavimą tarnybiniais įgaliojimais".

Tuo tarpu Finansinės informacijos agentūra Federalinės mokesčių policijos tarnybos Informacijos ir ryšių su visuomene valdyboje sužinojo, kad holdingo "Media-Most" biurus tikrina generalinės prokuratūros ir Federalinės saugumo tarnybos darbuotojai, o Federalinės mokesčių policijos tarnybos daliniai tik užtikrina šių jėgos žinybų darbuotojų fizinę apsaugą.

Dėl šios situacijos holdingo "Media-Most" vadovybė išplatino pareiškimą, kuriame sakoma:

"Įvykdytas valstybės savavaliavimo prieš žiniasklaidos priemones aktas. Televizijos kompanija NTV, laikraštis "Segodnia", radijo stotis "Echo Moskvy" ne kartą nušvietė korupcijos aukščiausiose valdžios struktūrose, taip pat jėgos žinybose faktus. Nėra abejonių, kad šiandien veiksmų prieš "Media-Most" žiniasklaidos priemones tikslas - sutrukdyti jų profesinę veiklą. Tuo pažeidžiami pagrindiniai Rusijos Konstitucijos principai ir Žiniasklaidos priemonių įstatymas. Savavaliavimo ir įstatymų nepaisymo aktai turi būti nedelsiant nutraukti".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (1)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (2)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (335)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (17)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.

Darbu užsienyje suvilioję vargingai gyvenančius vyrus pavertė vergais (5)

Keturi panevėžiečiai ir kėdainiškis pripažinti kaltais dėl prekybos žmonėmis bei kitų nusikaltimų. Jų įkalbėti vyrai Vokietijoje buvo priversti talkinti telefoniniams sukčiams ir rinkti pinigus iš patiklių gyventojų.