Klebonas mažametę auklėjo kirčiais diržu

 (19)
Kėdainių nepilnamečių reikalų tarnybos pareigūnai tiria incidentą Krakių parapijos vaikų globos namuose - jiems vadovaujantis kunigas Romualdas Ramašauskas prisipažino diržu mušęs 10 metų auklėtinę Kristiną Maliaukaitę.
39 metų klebonas diržo griebėsi dėl to, jog auklėtinė nieko neperspėjusi išėjo iš globos namų, neprisipažino nusižengusi ir apšmeižė keturis auklėtinius - tvirtino, kad jie liepę aplankyti savo tėvus.

Už kiekvieną apšmeižtą auklėtinį dešimtmetei mergaitei klebonas skyrė po dešimt kirčių diržu. Kitą dieną K.Maliaukaitė grįžo pas motiną. Pamačiusi, kad duktė sumušta, ji iškvietė medikus.

Sumuštos nepilnametės motina teisėsaugos pareigūnams R.Ramašausku nesiskundė. Priešingai - parašė pareiškimą, kuriame teigė neturinti jokių pretenzijų kunigui.

Tačiau Kėdainių medikai apie klebono auklėjimo metodus policiją vis dėlto informavo. Tada nepilnamečių reikalų inspekcijos pareigūnai K.Maliaukaitės sveikatą pavedė ištirti ekspertams.

Vakar gautoje jų išvadoje teigiama, kad mergaitei buvo padarytas lengvas kūno sužalojimas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (9)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (3)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.