Kalėjime rasta prostitučių, šunų ir ginklų

Didžiausio Kolumbijos kalėjimo kaliniai patys gaminosi svaigalus, samdėsi prostitutes ir laikė naminius rotveilerius... Taip buvo, kol policija vėl paėmė Modelo kalėjimą į savo rankas.
Savaitgalį buvo surengtas didelis reidas, kurio metu policija kalėjime rado privačią sauną ir sporto salę, spirito varyklas, narkotikų bei šunų. Be to, visur buvo pilna ginklų.

Policiją nustebino ir tai, kad šiame išskirtinai vyrų kalėjime buvo aptikta net 511 moterų. Teigiama, kad tai buvo prostitutės, kurias kaliniai nusisamdydavo ilgesniam laikui.

Nacionalinės policijos viršininkas Rosso Jose Serrano (Rosas Chosė Seranas) pareiškė, kad šis kalėjimas buvo tikras korupcijos, pinigų prievartavimo, žmonių pagrobimų, narkotikų prekybos ir prostitucijos židinys.

Kaliniai savo kamerose slėpė radijo aparatus, mobiliuosius telefonus ir kompiuterius. Pasak policijos, šiomis priemonėmis jie naudojosi vadovaudami laisvėje veikiančioms nusikaltėlių grupuotėms.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kalėjimo bėglių istorijos: užsimuša arba susilaužo koją ir grįžta į kamerą (8)

Bandė sprukti iš teismo posėdžių salės, bet nukrito ant Laisvės alėjos grindinio ir užsimušė. Šokdamas ant gretimo pastato stogo susilaužė koją ir po kurio laiko buvo sučiuptas policijos. Kasė tunelį, bet juo pasinaudoję pateko atsitiktinai pro šalį ėjusiems policininkas į rankas. Taip baigiasi nusikaltėlių organizuojami pabėgimai.

Gargžduose liepsnojo namas, jame buvo žmogus (1)

Šeštadienio popietę gaisrininkai skubėjo gesinti namo Gargžduose.

Dideli nuostoliai panevėžiečiui: pavogė BMW su brangiu turiniu (20)

Penktadienį panevėžietis pasigedo namo kieme stovėjusio BMW, kuriame buvo du benzininiai pjūklai, rankinė, grynieji bei dokumentai. Ši vagystė vyrui itin nuostolinga.

Panevėžyje vaikas pakliuvo po ratais (5)

Penktadienio popietę Panevėžyje blaivi mergina parbloškė į kelią išbėgusį 11-metį.

Pavogta mašina atsirado po 5 minučių „įmūryta“ į tvorą (16)

Penktadienį, spalio 21 d., buvo pavogtas šiauliečio automobilis, kuris atsirado vos po kelių minučių.