JAV per susišaudymą restorane žuvo 2 žmonės

Solt Leik Sičio priemiestyje ketvirtadienį vakare susiginčijęs vyras šūviais skynėsi kelią iš viešbučio į restoraną. Per susišaudymą žuvo 2 ir sužeisti dar 3 žmonės.
Įtariamasis sulaikytas. Jo ir nukentėjusiųjų pavardės neskelbiamos.

"Atrodo, kad jis šaudė atsitiktinai ir nepažinojo nė vieno iš žuvusiųjų ar nukentėjusiųjų. Jis tiesiog labai prislėgtas žmogus ir neleido niekam painiotis jam po kojomis", sakė Sandžio priemiesčio policijos atstovas spaudai.

Anot atstovo, įtariamasis viešbutyje susiginčijo su moterimi, šovė jai į koją ir nuėjo į restoraną. Čia jis šovė į pirmą pasitaikiusį žmogų, vėliau - į kitą restorano lankytoją, į vyrą automobilių stovėjimo aikštelėje ir į moterį automobilyje.

Žuvo automobilių aikštelėje ir restorane buvę vyrai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kraupus nusikaltimas: pareigūnas nužudė kūdikį ir žmoną, nes įtarė, kad ji neištikima (3)

Sverdlovsko srityje atliekamas tyrimas dėl moters ir naujagimio nužudymo, o nusikaltimą, kaip įtariama, įvykdęs specialiųjų tarnybų pareigūnas. Remiantis viena iš keliamų versijų, Federalinės saugumo tarnybos (FST) tarnautojas nužudė namiškius būdamas apsvaigęs nuo narkotikų.

Šiauliuose ieškomos nemokios moterys, gal žinote, kas jos? (5)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš parduotuvės „Drogas“ Šiauliuose.

Raseinių rajone per avariją lengvojo automobilio vairuotoją prispaudė nuolaužos (6)

Penktadienį 14 val. 13 min. bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Turbinavos kaime, įvykęs auto įvykis, susidūrė lengvasis automobilis su sunkiasvore transporto priemone, yra prispaustas žmogus.

Kriminalistai pričiupo „Žydą“ ir „Šaibą“, kurį laiką sostinėje bus ramiau (41)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvę gerai žinomi kišenvagiai atsidūrė areštinėje.

JAV pakrančių apsaugos pareigūnai konfiskavo 17 tonų kokaino

JAV San Diego karinėje jūrų laivyno bazėje pakrančių apsaugos pareigūnai žurnalistams parodė pastarųjų mėnesių laimikį - 17,6 tonų kokaino, kurio vertė juodojoje rinkoje – 560 mln. dolerių.