JAV įvykdyta mirties bausmė žudikui

JAV Oklahomos valstijoje ankstų ketvirtadienį rytą įvykdyta mirties bausmė nusikaltėliui, kuris buvo nuteistas už bakalėjininko nužudymą. Tai pranešė Oklahomos valstijos pataisos departamento atstovas spaudai.
Makalesterio kalėjime 51 metų Charlesui Adrianui Fosteriui (Čarlzui Adrianui Fosteriui) buvo suleista mirtina dozė ir po keturių minučių buvo konstatuota jo mirtis, sakė atstovas.

C. Fosteris buvo nuteistas už tai, kad 1983 metų balandžio mėnesį sumušė ir nudūrė 74 metų bakalėjos parduotuvės savininką Claude Wiley (Klodą Vailį).

Šiais metais tai jau šešta mirties bausmė, įvykdyta Oklahomoje. 1977 metais ši valstija iš naujo įteisino mirties bausmę, o 1990 metais atnaujino jos vykdymą.

Trečiadienį Teksaso valstijoje taip pat buvo įvykdyta mirties bausmė nusikaltėliui, kuris per 1984 metais įvykdytą apiplėšimą nušovė pašarų parduotuvės savininką. Antradienį Teksase buvo įvykdyta kita mirties bausmė, o ketvirtadienį paskirta dar viena.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje prieš eismą išvažiavęs girtas vairuotojas sukėlė avariją (9)

Antradienio vakarą į Vilniaus pakraštyje įvykusią avariją skubėjo policijos pareigūnai ir medikai. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad avarijos kaltininkas neblaivus.

Sakė, kad nieko draudžiamo neturi, tačiau muitinės pareigūnai vis tiek ėmė ardyti automobilius (7)

Vilniaus teritorinės muitinės kelio postuose stringa kontrabandininkų automobiliai – pastarosiomis dienomis keliuose užsieniečių automobiliuose muitininkai aptiko nelegaliai gabentų cigarečių už beveik 26 tūkst. eurų.

Garsusis bėglys M. Jonkus – vėl nerimsta: nesiekiau praturtėti iš mirties (17)

Klaipėdos verslininką Vilmantą Dundulį nušovęs ir iš jo šaunamąjį ginklą pagrobęs klaipėdietis Marius Jonkus, kuris šį pavasarį išgarsėjo pasprukęs iš Vilniaus ligoninės, prarado bet kokias viltis įrodyti, kad itin sunkų nusikaltimą padarė ne tyčia, kaip nustatė teismas, o tai esą įvyko dėl neatsargumo.

„Agurkinių“ gaujos narys atsidūrė Švedijos kalėjime ir neteko beveik 29 tūkst. Eurų (9)

„Agurkinių“ bylą nagrinėti ketinęs teismas vėl nesulaukė vieno kaltinamojo, kurį yra paleidęs už įspūdingą užstatą. Paaiškėjo, kad vyras ne tik spruko iš Lietuvos, bet spėjo „pasižymėti“ ir Švedijoje.

Direktoriumi apsimetę apgavikai įtikino buhalterę pervesti pinigus į sąskaitą užsienyje (5)

Į direktoriaus prašymą reagavusi buhalterė, tik atlikusi pavedimą sužinojo, kad užkibo ant sukčių kabliuko.