Girtas Lady Gaga gerbėjas smogė policijos žirgui, šis atsakė tuo pačiu – chuliganas išvežtas į ligoninę

 (536)
Antradienio vakarą Vilniuje, Vingio parke, Lady Gaga koncerto metu policija sulaikė 11 asmenų: 7 už alkoholinių gėrimų gėrimą viešoje vietoje, 4 už viešosios tvarkos pažeidimą, policijos teisėtų reikalavimų nevykdymą ir policijos pareigūnų įžeidimą.
© DELFI

Vienas iš girtų chuliganų, kurie Vingio parke kabinėjosi prie praeivių, nepakluso policininkams ir juos įžeidinėjo, atsidūrė ligoninėje.

Vienas iš minėtųjų chuliganų (gimęs 1991 m.) erzino tarnybinį žirgą (koncerto metu parke patruliavo ir raitoji policija), sudavė jam per snukį. Žirgas davė deramą atkirtį – užpuolikui sužalota krūtinė. Trečiadienio rytą Vilniaus 2 policijos komisariato viršininko pavaduotojas Robertas Daugėnas dar neturėjo tikslių duomenų, kuria kūno dalimi žirgas kliudė chuliganą.

Atvežus chuliganus į Vilniaus 2 policijos komisariatą žirgo užpuolikui buvo nustatytas 3,27 promilės girtumas. Komisariate jis ėmė skųstis krūtinės skausmais ir buvo išvežtas į ligoninę. Kiek vėliau policija iš ligoninės gavo pranešimą, kad šis pacientas ten pareiškė, jog jį sumušė pareigūnai.

Sulaikytųjų chuliganų administracinius teisės pažeidimus nagrinės teismas ir skirs bausmes už viešosios tvarkos pažeidimą, policijos teisėtų reikalavimų nevykdymą ir policijos pareigūnų įžeidimą.

Trečiadienio popietę pavyko patikslinti šio įvykio aplinkybes. Prie parke patruliavusių dviejų raitosios policijos pareigūnų priėjęs žmogus pranešė, kad netoliese keturi apsvaigę jaunuoliai kabinėjasi prie žmonių. Pareigūnai iškart nujojo į nurodytą vietą ir pamatė, kad keturi jaunuoliai apsupę merginą, kuri stūmėsi dviratį, ir kabinėjasi prie jos. Mergina akivaizdžiai nenorėjo bendrauti su ta kompanija.

Raiti patruliai chuliganams liepė eiti su jais. Iš pradžių jaunuoliai pakluso. Tačiau artėjant prie išėjimo iš parko į Geležinio Vilko gatvę jie ėmė įžūlėti, elgtis vis agresyviau, ėmė siūlyti pareigūnams lipti nuo žirgų ir „išsiaiškinti“. O vienas iš sulaikytųjų jaunuolių staiga smogė kumščiu žirgui į snukį ir spruko.

Kitiems trims išsilakstyti neleido netoliese buvę pareigūnai, o bėglį nusivijo abu raitieji patruliai. Pasivijus vienas iš žirgų chuliganui trenkė krūtine ir jį parbloškė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Pusantrų metų ieškotas Jonavietis rastas negyvas

Gegužės 21 d. Kaune, Brastos g., ant upės kranto, rastas 1986 m. gimusio vyro kūnas. Vyras, kaip dingęs be žinios, ieškotas nuo 2015 m. gruodžio mėn. Pirminiais duomenimis mirtis ne smurtinė.

Vilniuje jauna vairuotoja perėjoje partrenkė moterį su kūdikiu (83)

Vilniuje, Žvėryno mikrorajone, automobiliu „Opel Zafira“ važiavusi jauna vairuotoja laiku nepastebėjo perėja einančios moteris, kuri stūmė vežimėlį su kūdikiu. Abi moterys - ir nukentėjusioji, ir vairuotoja, patyrė šoką.

Panevėžyje policijos pastatas tapo karo lauku: aidėjo šūviai, į pagalbą policija skubėjo kariai (21)

Gegužės 23 dieną pilietiškas asmuo bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė, kad matė, kaip į pastatą Panevėžyje, Beržų g. 46, įsiveržė grupė ginkluotų asmenų, aidi šūviai. Laimei, tai tik pratybos, o ne tikras išpuolis.

Ieškomas vairuotojas, kuris Grigiškėse partrenkė moterį ir apie tai niekam nepranešė (10)

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai ieško eismo įvykio liudininkų, kai š. m. balandžio 22 d. apie 16 val. 10 min. Vilniuje, Grigiškėse, Kovo 11-osios g. 39B, automobilių stovėjimo aikštelėje, nenustatytos markės automobilis partrenkė ir sužalojo pėsčiąją (gimusią 1926 m.).

Įdarbinti užsienyje siūlęs vyras tautiečius „vyniojo apie pirštą“: galbūt žinote, kur jis? (6)

Šiaulių apskrities policija atlieka tyrimą dėl sukčiavimo, kur nusikalstamą veiką galimai padarė Kęstutis Jonuitis. Šis vyras sausio mėnesį į jį besikreipusiems asmenims pažadėjo, kad juos už atlygį įdarbins užsienio šalyje, tačiau paėmęs pinigus, žmonių neįdarbindavo ir pinigų negrąžindavo.