Girtas Lady Gaga gerbėjas smogė policijos žirgui, šis atsakė tuo pačiu – chuliganas išvežtas į ligoninę

 (536)
Antradienio vakarą Vilniuje, Vingio parke, Lady Gaga koncerto metu policija sulaikė 11 asmenų: 7 už alkoholinių gėrimų gėrimą viešoje vietoje, 4 už viešosios tvarkos pažeidimą, policijos teisėtų reikalavimų nevykdymą ir policijos pareigūnų įžeidimą.
© DELFI

Vienas iš girtų chuliganų, kurie Vingio parke kabinėjosi prie praeivių, nepakluso policininkams ir juos įžeidinėjo, atsidūrė ligoninėje.

Vienas iš minėtųjų chuliganų (gimęs 1991 m.) erzino tarnybinį žirgą (koncerto metu parke patruliavo ir raitoji policija), sudavė jam per snukį. Žirgas davė deramą atkirtį – užpuolikui sužalota krūtinė. Trečiadienio rytą Vilniaus 2 policijos komisariato viršininko pavaduotojas Robertas Daugėnas dar neturėjo tikslių duomenų, kuria kūno dalimi žirgas kliudė chuliganą.

Atvežus chuliganus į Vilniaus 2 policijos komisariatą žirgo užpuolikui buvo nustatytas 3,27 promilės girtumas. Komisariate jis ėmė skųstis krūtinės skausmais ir buvo išvežtas į ligoninę. Kiek vėliau policija iš ligoninės gavo pranešimą, kad šis pacientas ten pareiškė, jog jį sumušė pareigūnai.

Sulaikytųjų chuliganų administracinius teisės pažeidimus nagrinės teismas ir skirs bausmes už viešosios tvarkos pažeidimą, policijos teisėtų reikalavimų nevykdymą ir policijos pareigūnų įžeidimą.

Trečiadienio popietę pavyko patikslinti šio įvykio aplinkybes. Prie parke patruliavusių dviejų raitosios policijos pareigūnų priėjęs žmogus pranešė, kad netoliese keturi apsvaigę jaunuoliai kabinėjasi prie žmonių. Pareigūnai iškart nujojo į nurodytą vietą ir pamatė, kad keturi jaunuoliai apsupę merginą, kuri stūmėsi dviratį, ir kabinėjasi prie jos. Mergina akivaizdžiai nenorėjo bendrauti su ta kompanija.

Raiti patruliai chuliganams liepė eiti su jais. Iš pradžių jaunuoliai pakluso. Tačiau artėjant prie išėjimo iš parko į Geležinio Vilko gatvę jie ėmė įžūlėti, elgtis vis agresyviau, ėmė siūlyti pareigūnams lipti nuo žirgų ir „išsiaiškinti“. O vienas iš sulaikytųjų jaunuolių staiga smogė kumščiu žirgui į snukį ir spruko.

Kitiems trims išsilakstyti neleido netoliese buvę pareigūnai, o bėglį nusivijo abu raitieji patruliai. Pasivijus vienas iš žirgų chuliganui trenkė krūtine ir jį parbloškė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Alytaus apskrities policijos vadovas: Varėnos komisaras žmogaus pagrobimu įtariamo brolio nedangsto (17)

Pasipriešinimas pareigūnams ir vairavimas išgėrus. Taip apibūdinamas laikinai Varėnos komisariatui vadovaujančio komisaro brolis. O dabar dar įtariamas užpuolęs žmogų, jį pagrobęs ir dar vairavęs girtas. Dėmė laikinojo Varėnos policijos vadovo šeimoje jam tarnyboje kojos nepakišo. Pareigūnas nesikišo į brolio gyvenimą ir nedangstė nusikaltimų.

Kavos aparatą pirkęs vyras sumanė, kaip sutaupyti kelis šimtus eurų: sukeitė brūkšninius kodus (33)

Vilniuje į parduotuvę apsipirkti užsukęs vyras sumanė, kaip įsigyti brangų kavos aparatą, tačiau nesumokėti visos sumos. Vietoj 799 eurų jis sumokėjo tik 135 eurus. Apgaulė neliko nepastebėta, o policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos: gal pažįstate nufilmuotą vyrą?

Magistralėje Vilnius-Kaunas apvirto šiukšliavežė, susidarė spūstys (22)

Antradienį, apie 14.55 val., policija gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, kelio A-1 Vilnius-Klaipėda 78-ame kilometre, apvirto automobilis „Scania“ (šiukšliavežė). Per avariją sužaloti du žmonės.

Nuteista narkotikų iš Olandijos atsisiuntusi klaipėdietė (8)

Klaipėdos apygardos teismas antradienį paskelbė nuosprendį klaipėdietei, internetu neteisėtai įsigijusiai ir į Lietuvą atsisiuntusiai psichotropinių medžiagų. K. Ž. paskirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant vieneriems metams ir šešiems mėnesiams.

Už žmogaus užpuolimą Varėnos komisaro brolį sulaikę pareigūnai: jam gresia ne viena byla (14)

Varėnos rajone, netoli Pirčiupių kaimo du kartus užpultas ir sumuštas vyras. Vienas įtariamų užpuolikų yra Varėnos rajono PK Veiklos skyriaus viršininko Sauliaus Dabravolsko brolis.