„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Heroinas
Heroinas

Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
 
66
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje, po „Toyotos“ skrydžio ant stogo, girto pareigūno kaltę bandė prisiimti moteris keleivė ligoninėje (91)

2014 balandžio mėn. 20 d. 20:47
Šventų Velykų dieną vakarą vietoj margučio dužo automobilis. Kas vairavo, ne iš karto buvo aišku, mat "Toyotą" ant stogo radę pareigūnai nematė: vyras ar moteris išlipo iš vairuotojo pusės. Abu rasti asmenys, pirminiais duomenimis, neblaivūs.

Paluknio tragedija: atskleistos paieškos operacijos detalės (147)

2014 balandžio mėn. 20 d. 17:43
Šeštadienio vakarą be žinios dingusio verslininko Daliaus Aleksandravičiaus ir jo sūnaus ieškoti pradėję artimieji, draugai ir pareigūnai iki paskutinės akimirkos neprarado vilties – o gal dingusieji gyvi?

Kaune gatvės lenktynės baigėsi didele avarija, moteris atsidūrė ligoninėje BMW ekipažas skubiai pasišalino (176)

2014 balandžio mėn. 20 d. 16:42
Kaune sekmadienį, Šv. Velykų dieną, didelė avarija užfiksuota H. ir O. Minkovskių ir Veiverių gatvių sankryžoje. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai lenktyniavo "Audi" ir BMW automobiliai, o nukentėjo niekuo dėta moteris.

Vogto BMW gaudynės: laužydamas medžius ir tvorą įlėkė į namo kiemą (35)

2014 balandžio mėn. 20 d. 15:27
Vogto BMW gaudynės: laužydamas medžius ir tvorą įlėkė į namo kiemą
DELFI skaitytojo Algimanto nuotr.
Dideliu greičiu nuo policijos sprukęs „BMW X5“, išvertęs tvorą, nulėkė į nieko dėto žmogaus namo kiemą. Tai užfiksavo DELFI skaitytojas Algimantas.

Jonavos r. garaže rastas negyvas vaikas (28)

2014 balandžio mėn. 20 d. 10:44
Jonavos rajono policijos pareigūnai aiškinasi kokiomis aplinkybėmis mirė berniukas ir kodėl jis buvo garaže.