„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Heroinas
Heroinas

Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
 
66
Registruoti (0) Anonimiški (66)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdiečiai „pasistengė“: girtumo rekordą pelnė moteris, vyras griebėsi aktorinio meno (13)

2015 kovo mėn. 5 d. 22:39
Girtų vairuotojų nuotykiai Klaipėdoje
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Ketvirtadienį vakare Klaipėdoje į skirtingas miesto puses kone tuo pat metu policijai teko skubėti į girtų vairuotojų nuotykius. Paaiškėjo, kad viename įvykių dalyvavusi girta moteris įkliuvo ne pirmą kartą.

Vedusius gėjus filmuota medžiaga šantažavęs vyras į teismą padavė Lietuvą (33)

2015 kovo mėn. 5 d. 19:37
Gėjų skriaudiku pripažintas ir už tai nuteistas vyras iš Lietuvos valstybės reikalauja 5,7 tūkst. eurų, nes kol vyko bylos nagrinėjimas, jis esą Klaipėdos areštinėje buvo laikomas netinkamomis sąlygomis, todėl patyrė daugybę dvasinių nepatogumų.

Zarasų policija prašo pagalbos: gal pažįstate kamerų užfiksuotus vyrus (13)

2015 kovo mėn. 5 d. 18:23
Zarasų policija prašo pagalbos
Utenos apskr. VPK
2014 m. gruodžio mėn., iš parduotuvės „Norfa“, esančios Zarasuose, Vytauto g., pavogta prekių už 15,40 eurų. Parduotuvėje vaizdo kameros užfiksavo du vyrus, įvykdžiusius vagystę.

Į vaiko pagalbos šauksmą skubiai reagavę patruliai rado dramatišką vaizdą išgelbėjo vyro gyvybę  (25)

2015 kovo mėn. 5 d. 17:24
Viešosios tvarkos sk. patruliai Egidijus Juozapavičius ir Martynas Valūnas
Alytaus apskr. VPK
Trečiadienį Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus patrulių kuopos mobiliojo būrio patruliai išgelbėjo 38 metų vyro gyvybę.

Po 15 mėnesių arešto žymus buriuotojas staiga išgirdo, kad gali eiti namo kaltino plukdžius kokainą „agurkiniams“ (63)

2015 kovo mėn. 5 d. 17:09
Kauno apygardos teismas ketvirtadienį baigė nagrinėti, baudžiamąją bylą, kurioje žinomam buriuotojui Rimgaudui Gelgotui pareikšti kaltinimai dėl itin didelio kiekio narkotikų gabenimo. 67 metų buriuotojas į priešpriešinę ugnį, kaip jis pats sako, pateko prieš trejus metus Ispanijoje.