„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Heroinas
Heroinas

Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
 
66
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Jaunuolio nesėkmė: atsidūrė griovyje, paskui - areštinėje

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 09:02
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie 23.15 val., Kazlų Rūdos sav., Pentupių kaime, P. Č. (gimęs 1990 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (2,49 prom.) ir įvažiavo į griovį, Kazlų Rūdos policijos pareigūnams siūlė kyšį.

Girti uniformuoti savanoriai įkliuvo policijai (4)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 08:54
Rugpjūčio 20 d., 17.35 val., Telšiuose, Karaliaus Mindaugo g., automobilių aikštelėje, už chuliganišką vairavimą sustabdytas nuosavas automobilis „Audi A6“, kurį vairavo uniformuotas neblaivus (1,74 prom.) Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 6-iosios rinktinės vyr. eilinis Š. S. (gimęs 1989 m.).

Naktį Palangoje sudegė kavinė (7)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 08:24
Ketvirtadienio naktį, 3 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Palangoje, Kontininkų g., prie 9 namo užsidegė baro palapinė.

Kaip grupinio sekso scena paveiksle pribloškė policiją: tokių dalykų negali būti (223)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 21:22
Aliejiniais dažais ant drobės tapytas paveikslas su grupinio sekso scena vienam vyrui pridarė didelių nemalonumų: skelbimų portale paskelbęs apie meno kūrinio pardavimą jis sulaukė ne pirkėjų, o policijos pareigūnų vizito.

Politikui - serijiniam žagintojui Rusijos teismas skyrė lygtinę bausmę (26)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 19:11
Maskvos Zamoskvoreckio teismas paskelbė nuosprendį buvusiam Kalmukijos respublikos atstovui Rusijai Federacijos Taryboje Igoriui Provkinui. Jis pripažintas kaltu dėl išžaginimo, tačiau teismas laisvės iš politiko atimti nepanoro – jis nuteistas lygtinai.