„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.
Heroinas
Heroinas

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Neblaivaus vairuotojo BMW apvirto: su vyrais naktį važinėjusis paauglė ligoninėje

Spalio 5 d. Lazdijų r. policijai pranešta, kad apie 23.45 val. Lazdijuose, neblaivus (0,52 prom.) 28 metų vyras, vairuodamas automobilį "BMW 530", nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Trečiadienio rytą Vilniaus pakraštyje sužaloti trys žmonės

Trečiadienį, 7.26 val., Vilniaus pakraštyje, Molėtų pl. ir Skersinės g. sankryžoje, susidūrė automobiliai "Honda Civic" ir "Ford Focus".

Įtariama, kad 3 metukų vaiką apdegino tėvas (1)

Spalio 6 d. į lopšelį-darželį Panevėžyje, Sirupio g., tėvai atvedė sužalotą 3-metį auklėtinį.

Policininkus pribloškęs širvintiškis pretenduoja į žiopliausio vagies titulą (36)

Širvintų gyventojas Jonas Gerčiukas drąsiai galėtų pretenduoti į žiopliausių vagišiaus titulą, jeigu toks konkursas Lietuvoje būtų rengiamas.

Į namus grįžęs „žolytės“ mėgėjas svečiuose rado pareigūnus: beliko prisipažinti (17)

Pirmadienio vakarą Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, sekdami karštais pėdsakais, sulaikė į butą įsibrovusį plėšiką. Tos pačios dienos rytą, atvykę padėti ugniagesiams gelbėtojams patekti į butą, patruliai gaisro nerado, tačiau aptiko narkotikų.