„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.
Heroinas
Heroinas

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vidurnaktį iš namų išėjusi moteris dingo be žinios

2016-04-30 apie 0.00 val. iš namų Panevėžio r., Karsakiškio sen., Butėnų k., Butėnų g., dingo Gražina Mazgelienė, gimusi 1964 m.

Keliaujančių vagišių planus sugriovė pareigūnai

Parduotuvėse šeimininkavę keliaujantys vagys jau buvo tapę ne vienam prekybininkui galvos skausmu, tačiau pareigūnai įtariamuosius greit pričiupo.

Teisingumo grimasos: už mažametės išžaginimą teisiamas vyras pasikėsino lytiškai nuskriausti kaimynę (41)

Už mažametės išžaginimą teisiamas jaunas vyras, dar nė nesibaigus bylos nagrinėjimui, lytinį nusikaltimą pasikėsino padaryti dar kartą. Už labai sunkų nusikaltimą teismo suolą bylos nagrinėjimo metu trynęs kaltinamasis nebuvo suimtas.

Policija prašo pagalbos ieškant įžūlios vagilės (5)

Kauno miesto Centro policijos komisariate (PK) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įžūlios vagystės.

Alytuje, bunkeryje, rastas sudegintas žmogus (2)

Trečiadienį, 14.06 val., Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad Alytuje, Ulonų g., sename bunkeryje dega žmogus.