„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.
Heroinas
Heroinas

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Naktinės gaudynės Kaune: vaikinai iš tiesų turėjo, ką slėpti (22)

Sekmadienio naktį Kaune itin nepasisekė dviem vaikinams, kurie nepakluso policijos pareigūnų reikalavimams. Po naktinio pasivažinėjimo vairuotojui teks atsakyti už bandymą pasprukti nuo policijos. Dar didesnių nemalonumų vairuotojui ir keleiviui pridarė automobilyje rasta narkotinė medžiaga.

Reidas Vilniuje: vanduo stebuklingai virto alkoholiu, o automobilis važiavo be vairuotojo (41)

Sekmadienio popietė Vilniuje jaudulį sukėlė daugeliui vairuotojų. Vieni vos tramdė nervinį drebulį, o vienintelis per reidą teises praradęs vyras liko tiesiog apstulbęs. Nelaimėlio vairuotojo draugė buvo įsitikinusi, kad promilės atsirado dėl alkio, vandens ir cigarečių.

Plungėje į automobilį rėžėsi motociklas: vienas vyras žuvo, kitas leisgyvis (78)

Sekmadienį, apie 17.30 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Plungėje susidūrė motociklas ir visureigis. Yra sužeistų, o gal ir žuvusiųjų.

Vilniuje partrenktą vyrą skubiai išvežė medikai (5)

Sekmadienio vakare sostinės Ozo g. automobilis partrenkė pėsčiąjį.

Reidas pajūryje: įkyrumu patikrinimo prisiprašęs vyras ėmė verkšlenti, kad automobilis - ne jo (77)

Virš Klaipėdos gražiai pakibus mėnulio pilnačiai, sekmadienio kelių policijos reido įdomybės prasidėjo dar neprasidėjus pačiam reidui. Vienas patrulių ekipažas tik spėjo išsukti iš kelių policijos biuro kiemo, kai juos pradėjo sekti automobilis „Honda Prelude“. Persekiotojas taip įkyriai prašėsi patikrinimo, kad pareigūnai jam suteikė tokį malonumą ir išrašė baudą.