„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.
Heroinas
Heroinas

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

IŠ narkotikų verslo uždirbtus pinigus sutuoktiniai švaistė kazino byloje - 8 įtariamieji

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė du ikiteisminius tyrimus dėl narkotinių medžiagų platinimo Žvejybos uosto rajone.

Jonavoje plėšikai vyrą surišo lipnia juosta ir kaip reikiant apšvarino jo namus (3)

Lapkričio 25 d. apie 18 val. Jonavoje, Chemikų g., į 39-erių metų vyro butą, savininkui atidarius duris, įsiveržė du vyriškai, kurie papurškė šeimininkui į veidą dujų, sumušė jį ir iš bute esančio seifo pagrobė 12 000 eurų bei 80 svarų sterlingų.

Kaune rastas nužudytas vyras, sulaikytas įtariamasis girtas (1)

Trečiadienį vakare Kauno policijos pareigūnai pradėjo narplioti nužudymo bylą. Įtariamasis netrukus jau buvo už grotų.

Prie perėjos sustojęs automobilis dviratininkei tapo neišvengiama kliūtimi (13)

Lapkričio 25 d. 7.49 val. Panevėžyje, Dariaus ir Girėno g., nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, moteris (gim. 1976 m.), vairuodama automobilį „BMW 530“, sustojo prie perėjos praleisti pėsčiuosius, o į jos automobilį staiga iš kairės pusės atsitrenkė dviratininkė (gim. 1991 m.).

Policija prašo padėti: atpažinkite mušeikas (8)

Kauno policija prašo visuomenės pagalbos. Išplatintos nuotraukos, kuriose du asmenys, galimai sumušę 20-metį jaunuolį.