„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Heroinas
Heroinas

Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
 
66
Registruoti (0) Anonimiški (66)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policininkai gelbsti ir žmones, ir kačiukus

2015 sausio mėn. 30 d. 09:46
Kačiukai Šiaulių apskrities policijos komisariate
Policijos departamento nuotr.
Praėjusių metų liepos 6-ąją žurnalistė Asta Aleksėjūnaitė kartu su mama lankėsi Šiaulių apskrityje esančiame Pakruojo dvare. Po to, važiuojant uostamiesčio link, nuo nežinia kokio vabzdžio įkandimo motinai prasidėjo alerginė reakciją.

Po didžiausios gyvenimo klaidos J. Radzevičius išgirdo nuosprendį (499)

2015 sausio mėn. 30 d. 08:50
Jonas Radzevičius
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Neblaivus pėsčiųjų perėjoje partrenkęs ir mirtinai pensininką sužalojęs televizijos laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius išgirdo teismo nuosprendį, kuris pakeis jo gyvenimą.

Kauno apskrityje apsigyvena vis daugiau užsieniečių (3)

2015 sausio mėn. 30 d. 08:45
2014 m. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriuje išduota 99 614 asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, išnagrinėta 111 872 asmenų prašymų dėl paslaugų suteikimo.

Pusnuogė „masažuotoja“ už pinigus žadėjo rojų žemėje (86)

2015 sausio mėn. 29 d. 22:06
„Drąsu“, - pamanė alytiškis, tarp paslaugų skelbimų išvydęs intymių paslaugų pasiūlymą, iliustruotą nuogos moters nuotrauka. Jaunas vyras neatsispyrė pagundai paskambinti nurodytu telefono numeriu. Paaiškėjo, kad dėl žadamų malonumų reiktų važiuoti į Klaipėdą, bet alytiškiams tai esą ne kliūtis.

DELFI skaitytojas nufilmavo: kelionę autobusu nutraukė gaisras (14)

2015 sausio mėn. 29 d. 17:16
DELFI skaitytojas nufilmavo: kelionę autobusu nutraukė gaisras
Stopkadras
Ketvirtadienį Vilniuje, Baltupio gatvėje, popietę užsidegė autobusas. DELFI skaitytojas informavo, kad gaisras kilo apie 15.45 val.