„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.
Heroinas
Heroinas

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Dramatiška mažylės gyvybės gelbėjimo operacija: pareigūnai pasidalijo filmuota medžiaga (73)

Iš Juodšilių į Vilniaus Lazdynų ligoninę 2014 metais gimusią mergytę vežusį ekipažą lydėję pareigūnai pasidalijo išskirtiniais vaizdais. Pareigūnai taip skubėjo mergytę kuo greičiau pristatyti medikams, kad net nukentėjo automobilis, tačiau gelbėdami mažylės gyvybę jie to nepaisė.

Nužudytų kauniečių artimieji: ką darysite, gatvėje sutikę N. Kalaušį? (95)

Trečiadienį žurnalistė Viltė Stankutė būtų minėjusi 33-ąjį gimtadienį. Tačiau gimtadienio kaunietė jau niekada nebešvęs – žurnalistė su draugu Giedriumi buvo žiauriai nužudyta, o dviguba žmogžudyste kaltinamas Nerijus Kalaušis gali ramiai laukti bausmės – ramiai, nes žino, jog pagal dabar prokurorų siūlomą bausmę į laisvę anksčiau ar vėliau išeis. Tai labiausiai baugina aukų artimuosius.

Girdžiuose žvejo rastas skenduolis maiše tyrėjus nuvedė pas recidyvistą (5)

Pernai birželį nuleidus užtvankos vandenį Girdžiuose, išniro nužudyto ir į maišą įgrūsto vyro palaikai. Stipriai suirusį lavoną aptiko žvejys. Prie maišo viela buvo pritvirtintas betoninio stulpo gabalas. Jei nebūtų prasidėjęs užtvankos įrenginių remontas ir dėl to nuleistas vanduo, maišas su nužudyto žmogaus kūnu vargu ar būtų kada nors aptiktas.

Į Juodšilius nuvykę pareigūnai žaibiškai puolė gelbėti sąmonę praradusią mergytę (124)

Trečiadienį į vieną iškvietimą nuvykę pareigūnai netrukus skubėjo padėti 2014 metais gimusiai mažylei - mergytės mama, pamačiusi pareigūnus, atbėgo prašyti pagalbos, nes dukrytė nebekvėpavo.

Brangius vogtus dviračius vežęs kaunietis bandė išsisukti pasiteisinimais ir pinigais (29)

Vasario 10 d. apie 10.10 val. kelyje Kaunas-Žeimiai, ties posūkiu link Jonavos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai sustabdė automobilį „VW LT 35“, kurį vairavo Kauno miesto gyventojas (gimęs 1983 m.). Pareigūnams paprašius parodyti, kas vežama transporto priemonėje, bagažo skyriuje buvo rasta apie 30 įvairių modelių ir markių dviračių su vokiškomis etiketėmis.