„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Heroinas
Heroinas

Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
 
66
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Čilėje ugniagesiai vadavo arbatinuke įstrigusią mergaitę (1)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 18:49
Čilėje ugniagesiai vadavo arbatinuke įstrigusią mergaitę
Savo namuose Čilėje žaidusi pusantrų metukų mergaitė įkišo galvą į arbatinuką ir įstrigo – mažametei padėjo ugniagesiai ir medikai. Nelaimė įvyko šeštadienį apie vidurdienį Čepikos mieste. Mergaitės mama Daniela Lopez nubėgo prie skambančio telefono – per kelias sekundes jos dukra rado tuščią arbatinuką ir užsimovė jį ant galvos.

Kelmės r. policija prašo pagalbos: keturi įtariamieji gali slapstytis Anglijoje (8)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 17:27
Policija prašo Anglijoje gyvenančių lietuvių pagalbos
Telšių aps. VPK
Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos Anglijoje gyvenančių lietuvių, ieškant keturių nusikalstamas veikas įvykdžiusių asmenų, kurie, pagal turimą informaciją, slapstosi Anglijoje.

Nepilnametei motinai neleidžiama vienai rūpintis tėvo sumuštu kūdikiu (10)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 16:48
Nepilnametei motinai neleidžiama vienai rūpintis tėvo sumuštu kūdikiu
A.Stackevič nuotr.
Žiauriai sumuštas, tada dar nė dviejų mėnesių neturėjęs kūdikis iš Alytaus rajono, po beveik trijų savaičių gydymo Kauno klinikose, išleistas į namus.

Vilniaus teisme nubaustas Vladimiras Putinas: viršijo greitį kelyje Vilnius-Minskas (86)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 16:22
Vilniaus teisme nubaustas Vladimiras Putinas: viršijo greitį kelyje Vilnius-Minskas
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Kelyje Vilnius-Minskas leistiną greitį net 53 km/val. viršijęs Vladimiras Putinas sulaukė sankcijų – pažeidėją nubaudė Vilniaus miesto apylinkės teismas.

Savo naujagimę nužudžiusios prostitutės byla perduota teismui (5)

2014 rugsėjo mėn. 23 d. 16:11
Larisa Ivanova
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Klaipėdos apygardos prokuratūroje kaltinamojo akto surašymu baigtas ikiteisminis tyrimas dėl naujagimio nužudymo. Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras bylą antradienį perdavė nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.