„Gaidjurginiai“ ir „žardiniai“ - jau istorija: uostamiestyje galvas kelia jaunųjų reketininkų karta

 (66)
Klaipėdos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai su įkalčiais sulaikė du nedirbančius su uostamiesčio jaunimo nusikalstamomis grupuotėmis siejamus asmenis – 26 metų P. K. ir 25 metų R. L. Įtariama, kad šie nuolat viešai ciniškai ir įžūliai besielgiantys jaunuoliai vertėsi heroino platinimu labai dideliais kiekiais, praneša Klaipėdos policija.
Heroinas
Heroinas

Įtariama, kad šių metų liepos mėnesį, naktį vienoje Klaipėdos degalinėje P. K. užpuolė 28 metų verslininką M. M. ir grumtynių metu sužalojo jį peiliu į koją. Taip pat įtariama, kad kitą dieną P. K., R. L. bei dar 3-4 nenustatyti asmenys užpuolė ir sumušė šį verslininką vienoje iš Klaipėdos miesto centre esančių kavinių.

P. K. ir R. L. sulaikyti po to, kai spalio pradžioje Skulptūrų parke už 1 300 Lt vienam vaikinui pardavė apie 6 g heroino. Pas įtariamuosius rasti dujiniai revolveris ir pistoletas bei peilis. Darželio gatvėje, kratos gyvenamojoje patalpoje metu, pas P. K. rasta ir paimta dar apie 25 g heroino.

P. K. ir R. L. pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Be to, P. K. pareikštas įtarimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. P. K. suimtas, o jo bendrininkui paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės (rašytinis pasižadėjimas neišvykti, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje bei dokumentų paėmimas). Įtariamieji neteisti.

Didžiausia bausmė jiems gresia už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais. Už tai numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Garbaus amžiaus porą iš sumaitoto automobilio vadavo ugniagesiai

Liepos 29 d., 10.10 val., Naujojoje Akmenėje 1960 m. gimęs vyras, blaivus vairuodamas sunkvežimį „Mercedes Benz“ ir išvažiuodamas iš įrenginėjamo pėsčiųjų tako į pagrindinę V. Kudirkos gatvę, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Chrysler Voyager“, vairuojamo 1938 m. gimusio vyro.

Tabore vienas po kito miršta narkomanai: pasikeitė narkotikų sudėtis (128)

Liepos 29 dienos pavakarę, už Vilniaus romų taboro esančiame miškelyje, buvo rastas negyvas vyras. Pirminiais duomenimis, jo mirties priežastis - narkotikų perdozavimas.

Milijardų vagystėmis įtariamas kazachas gyveno Užsieniečių registracijos centre Pabradėje (20)

Ketvirtadienį Vilniuje į teismą atvežtas kazachas Syrymas Shalabayevas (gim. 1969 m.) - prokuratūra kreipėsi į teismą prašydama trims mėnesiams suimti šį „Interpolo“ daugiau kaip dvejus metus ieškotą užsienietį, įtariamą didelės vertės turto pasisavinimu ir iššvaistymu. Teismas prašymą patenkino - S. Shalabayevas suimtas 3 mėnesiams.

Prienų r. likviduota narkotikų laboratorija, sulaikyti trys asmenys (8)

Trečiadienį, po daugiau nei savaitę trukusios pasalos, sulaikyti vyras (gimęs 1959 m.) ir moteris (gimusi 1967 m.), Prienų rajone esančioje sodyboje neteisėtai įrengtoje laboratorijoje gaminę psichotropinę medžiagą.

Kaune dingo jaunas vyras (5)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai ieško Eimanto Juškevičiaus (gimusio 1990 m.), kuris liepos 27 d., apie 6 val., Kaune, Baltijos g., išėjo iš namų ir dingo be žinios.