Floridoje trylikametis moksleivis nušovė mokytoją

 (25)
35 metų mokytojo Barry Grunow (Bario Granou) nužudymu įtariamas Leik Vorto mokyklos septintokas Nathanielis Brazillas (Natanielis Breizilas), kuris buvo netrukus sulaikytas. Per šį incidentą daugiau niekas nenukentėjo.

N. Brazillas už vandens balionų mėtymą penktadienio rytą buvo išvarytas iš pamokų namo, tačiau maždaug 15 val. 26 min. (19 val. 26 min. Ginvičo laiku) jis grįžo, rašoma policijos pranešime.

N. Brazillas pasibeldė į klasės duris ir paprašė mokytojo leisti pasikalbėti su dviem mokiniais. Mokytojui atsisakius, jis išsitraukė nedidelį ginklą ir prie klasės durų vieninteliu šūviu nušovė mokytoją, pranešė policija. Mokyklos rajono atstovė spaudai Mabel Cardec (Meibel Kardek) sakė, kad buvo šauta į B. Grunow veidą.

Pasak policijos, berniukas pabėgo iš įvykio vietos, tačiau vėliau atvyko į netoli mokyklos esančią policijos nuovadą ir pasidavė. Trylikametis atidavė savo ginklą - 25 kalibro pusiau automatinį pistoletą "Raven", kuriame dar buvo likę daug šovinių.

Tardytojų manymu, berniukas ginklą įsigijo viešėdamas pas senelį, sakė policija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Karmėlavoje apsivertė „VW Passat“, sumaitoto automobilio vairuotojas ligoninėje (8)

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad Karmėlavoje, miestelio pradžioje, apsivertė automobilis, yra sužalotas žmogus.

Į kompromisus nelinkusius pėsčiuosius baudė be gailesčio (2)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai praėjusią savaitę toliau kontroliavo kaip pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Prie pat Telšių susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis, abu nuslydo į griovį (15)

Spalio 24 d., pirmadienį, 18.06 val. kelyje Šiauliai-Telšiai, netoli įvažiavimo į Telšių miestą, tarpmiestinio autobuso Biržai-Klaipėda vairuotojas, pirminiais duomenimis, nepraleido į kairę pusę sukančio lengvojo automobilio ir su juo susidūrė. Autobuse buvę apie 30 žmonių rimtesnių sužalojimų nepatyrė. Iš pradžių buvo pranešta, kad medikai išvežė vieną žmogų iš lengvojo automobilio, vėliau paaiškėjo, kad sužaloti du.

Prasižengusiųjų šūviai į juos besivejantį policijos ekipažą (11)

Policija Maderoje, Kalifornijos valstijoje, paviešino kameros automobilio prietaisų skyrelyje nufilmuotą medžiagą – kaip iš automobilio, kurį vijosi policija, buvo šaudoma į teisėsaugininką.

Po milžiniško gaisro Radviliškyje imta ieškoti kaltų gyventojai prašo atlyginti žalą  (34)

Spalį Radviliškyje bendrovės „Gairelita“ teritorijoje kilusio didžiulio gaisro aplinkybės bus išsamiai ištirtos, praneša ikiteisminį tyrimą pradėjusi Šiaulių apygardos Šiaulių apylinkės prokuratūra.