Du kinai, susiję su 58

Du kinai, susiję su 58 nelegalių imigrantų mirtimi, šeštadienį stojo prieš Didžiosios Britanijos teismą. Nelegalūs migrantai į Didžiąją Britaniją mėgino patekti pomidorus vežusiame refrižeratoriuje.
Įtariamiesiems, vyrui ir moteriai, penktadienį policija pateikė kaltinimą dėl pagalbos nelegaliai įvažiuoti į Didžiąją Britaniją. Sunkvežimio vairuotojas, olandas Perry Wackeris (Peris Vakeris) kaltinamas 58 asmenų netyčiniu nužudymu ir kitais nusižengimais.

Policijos teigimu, 38 metų virėjas You Yi (Jou I) ir 29 metų vertėja Ying Guo (Ing Guo) šeštadienį trumpai davė parodymus Doverio miesto teismo nariams. Kitas teismo posėdis numatytas birželio 30 dieną.

Per penktadienį Doveryje vykusią apklausą teismo nariai sužinojo, kaip 60 kinų, susigrūdusių pomidorus gabenusiame sunkvežimyje, veltui šaukė pagalbos, uždarius vienintelei orą praleidžiančiai angai.

Du vyrai, ištvėrę šią košmarišką kelionę iš Nyderlandų, dabar yra saugomi policijos. Žuvusiųjų - 54 vyrų ir keturių moterų - tapatybės kol kas dar nenustatytos.

P. Wackeris taip pat buvo apkaltintas padėjęs nelegaliai įvažiuoti į Didžiąją Britaniją dviem išgyvenusiems asmenims, kurių kelionė pirmadienio rytą baigėsi Doverio muitininkams apžiūrėjus sunkvežimį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šventinį savaitgalį Telšių pareigūnų pričiuptų vairuotojų girtumai kelia šiurpą

Šventinį savaitgalį Telšių apskr. policijos pareigūnai vos spėjo skaičiuoti greičio mėgėjus ir girtus vairuotojus.

Nufilmuota dama, „nepataikiusi“ prekių įdėti į krepšį: prekės dingo kartu su ja prašoma visuomenės pagalbos (7)

Sostinės senamiestyje esančios parduotuvės kameros nufilmavo garbaus amžiaus damą, kurios elgesys visai neatitinka ištaigingos išvaizdos.

Vilniuje, šalia viešbučio, automobiliu partrenktas ir sužalotas žmogus

Vilniuje, netoli viešbučio „Panorama“ automobiliu partrenktas ir sužalotas žmogus. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai ir medikai.

Palangos ugniagesiai iškviesti į gaisrą įmonėje: dega stogas

Pirmadienį 15.58 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Palangoje, Bendrovių g. 10, įmonėje “Euro Grupė” dega pastato stogas.

Panevėžio pareigūnai ieško iš eismo įvykių pasišalinusių vairuotojų (1)

Šventinį savaitgalį Panevėžyje 2 automobilių savininkai savo transporto priemones rado apgadintas. Pareigūnai aiškinasi, kas galėjo pasišalinti iš eismo įvykio vietų, apie tai niekam nepranešę.