Du kinai, susiję su 58

Du kinai, susiję su 58 nelegalių imigrantų mirtimi, šeštadienį stojo prieš Didžiosios Britanijos teismą. Nelegalūs migrantai į Didžiąją Britaniją mėgino patekti pomidorus vežusiame refrižeratoriuje.
Įtariamiesiems, vyrui ir moteriai, penktadienį policija pateikė kaltinimą dėl pagalbos nelegaliai įvažiuoti į Didžiąją Britaniją. Sunkvežimio vairuotojas, olandas Perry Wackeris (Peris Vakeris) kaltinamas 58 asmenų netyčiniu nužudymu ir kitais nusižengimais.

Policijos teigimu, 38 metų virėjas You Yi (Jou I) ir 29 metų vertėja Ying Guo (Ing Guo) šeštadienį trumpai davė parodymus Doverio miesto teismo nariams. Kitas teismo posėdis numatytas birželio 30 dieną.

Per penktadienį Doveryje vykusią apklausą teismo nariai sužinojo, kaip 60 kinų, susigrūdusių pomidorus gabenusiame sunkvežimyje, veltui šaukė pagalbos, uždarius vienintelei orą praleidžiančiai angai.

Du vyrai, ištvėrę šią košmarišką kelionę iš Nyderlandų, dabar yra saugomi policijos. Žuvusiųjų - 54 vyrų ir keturių moterų - tapatybės kol kas dar nenustatytos.

P. Wackeris taip pat buvo apkaltintas padėjęs nelegaliai įvažiuoti į Didžiąją Britaniją dviem išgyvenusiems asmenims, kurių kelionė pirmadienio rytą baigėsi Doverio muitininkams apžiūrėjus sunkvežimį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Per avariją prie Druskininkų „Snow Arenos“ sužalota moteris (8)

Šeštadienį įvyko avarija Druskininkuose, šalia „Snow Arenos“. Susidūrus automobiliams, buvo sužalota moteris.

Girti iš pat ryto: vienas vairuotojas nulėkė nuo kelio, kitas skubėjo pas žmoną į ligoninę (3)

Neblaivių ir greitį mėgstančių vairuotojų medžioklę Klaipėdos rajone pareigūnai surengė šeštadienio rytą. Per kelias valandas pareigūnams įkliuvo trys vyrai, kurie vairavo neblaivūs, 21 vairuotojas nubaustas už greičio viršijimą.

Panevėžietis namo kieme pasigedo visureigio BMW (5)

Į policiją kreipėsi vyras, kuris pranešė, kad pavogtas jo automobilis „BMW e530 XD“.

Visas feisbukas net ūžia: policija paviešino, kaip vairuotojas davė įspūdingą kyšį (166)

Lietuvos policijai šeštadienio rytą savo paskyroje feisbuke paskelbus, kad vienas neblaivus ir net teisės vairuoti neturintis jaunuolis bandė kaltę išpirkti įspūdingu kyšiu, tarp internautų kilo audringa diskusija.

Mergina nesuvaldė automobilio ir sunkiai sužalojo pėsčiąją ant šaligatvio (11)

Penktadienį Panevėžyje mergina prie perėjos stabdė automobilį, bet jo nesuvaldė ir bandydama išvengti susidūrimo su kitu automobiliu užvažiavo ant šaligatvio ir kliudė pėsčiąją.