Du kinai, susiję su 58

Du kinai, susiję su 58 nelegalių imigrantų mirtimi, šeštadienį stojo prieš Didžiosios Britanijos teismą. Nelegalūs migrantai į Didžiąją Britaniją mėgino patekti pomidorus vežusiame refrižeratoriuje.
Įtariamiesiems, vyrui ir moteriai, penktadienį policija pateikė kaltinimą dėl pagalbos nelegaliai įvažiuoti į Didžiąją Britaniją. Sunkvežimio vairuotojas, olandas Perry Wackeris (Peris Vakeris) kaltinamas 58 asmenų netyčiniu nužudymu ir kitais nusižengimais.

Policijos teigimu, 38 metų virėjas You Yi (Jou I) ir 29 metų vertėja Ying Guo (Ing Guo) šeštadienį trumpai davė parodymus Doverio miesto teismo nariams. Kitas teismo posėdis numatytas birželio 30 dieną.

Per penktadienį Doveryje vykusią apklausą teismo nariai sužinojo, kaip 60 kinų, susigrūdusių pomidorus gabenusiame sunkvežimyje, veltui šaukė pagalbos, uždarius vienintelei orą praleidžiančiai angai.

Du vyrai, ištvėrę šią košmarišką kelionę iš Nyderlandų, dabar yra saugomi policijos. Žuvusiųjų - 54 vyrų ir keturių moterų - tapatybės kol kas dar nenustatytos.

P. Wackeris taip pat buvo apkaltintas padėjęs nelegaliai įvažiuoti į Didžiąją Britaniją dviem išgyvenusiems asmenims, kurių kelionė pirmadienio rytą baigėsi Doverio muitininkams apžiūrėjus sunkvežimį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Plinta mirtinas žaidimas „Mėlynasis banginis“: stebėkite vaikus

iš pradžių pasirodžiusi mistinė „Mėlynojo banginio“ istorija tapo mirties nešėja. Neva į paauglių drąsą apeliavęs vyras tapo siaubingo nusikaltimo platintojų: jis kaltinamas privedimu prie savižudybės.

Švėkšnos sekso skandalas: lytinę aistrą su nepilnametėmis tenkinę vyrai pasiųsti už grotų (25)

Švėkšnos globos namų auklėtines vyrams, kurie norėjo patenkinti savo lytinę aistrą, pardavinėjusios tos pačios įstaigos gyventojos realios laisvės bausmės išvengė, o stipriosios lyties atstovai, kurie nevengdavo nusipirkti ir ne po vieną mergaitę, pasiųsti už grotų.

Sulūžus pastoliams dideliame aukštyje pakibo statybininkas (1)

Ketvirtadienį, kovo 23d., sulūžus pastoliams ant virvės liko kaboti dideliame aukštyje besidarbavęs statybininkas. Laimei, jį pavyko saugiai nuleisti ant žemės. Šis pavojingas incidentas įvyko Majami Biče, Floridoje.

Teisėsaugą lyg ant adatų laikęs S. Rachinšteinas nusprendė, kad vėl laikas priminti apie save (6)

Kauno apygardos teisme penktadienį atmestas Sergejaus Rachinšteino skundas dėl Kaišiadorių rajono apylinkės teismo nutarties. Jis ir toliau bausmę atlikinės pataisos namuose.

Nuomojamame bute sprogimą sukėlęs jaunuolis paaiškino: gaminau raketą (11)

Kovo 23 d. 21 val. 2 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Vilniuje, Pauliaus Širvio g., bute, kažkas užsidegė ir sprogo.