Visa Lietuva sunerimusi laukia žinių apie praėjusią naktį dingusią jauną moterį – 26-erių Ievą Strazdauskaitę, kuri sekmadienio popietę pajudėjo link Vilniaus iš Plungės, tačiau ties Kaunu jos pėdsakai paslaptingai dingo.
Ievos Strazdauskaitės paieška
© DELFI montažas

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė Kauno apskrities policijos viršininkas Darius Žukauskas, šiuo metu vykdoma intensyvi dingusios merginos paieška ir nuo platesnės informacijos susilaiko. Pareigūnai teigia, kad merginos paieškoje dalyvauja daugiau nei šimtas įvairių tarnybų pareigūnų.

Kaip žinoma, tamsiai rudos spalvos dingusios merginos vairuojamas automobilis „Audi A7“ rastas Jonavos rajone, miškelyje netoli Žeimių miestelio. Žinoma, kad paliktas automobilis buvo užrakintas, prie jo jokių galimų nusikaltimo požymių neaptikta.

Nors viešoje erdvėje keliama merginos dingimo versija – pagrobimas, pareigūnai kol kas nepateikia jokios informacijos teigdami, kad tiriamos kelios versijos, tikrinama visuomenės teikiama informacija apie galimas merginos buvimo vietas.

Pareigūnai teigia, kad į Žeimius automobilis galėjo būti nuvarytas jau po nusikaltimo padarymo, todėl intensyviai paieška buvo vykdoma greitkelyje nuo Vilniaus pusės. Teritorijoje maždaug nuo Žiežmarių iki Elektrėnų buvo fiksuotas veikiantis mobilusis ryšys. Vykdant paiešką, aptikti galimai iš automobilio išmesti merginos daiktai.

Automobilis susektas pagal automobilyje sumontuotą apsaugos įrangą su GPS signalu. Telefono signalas nutrūko greitkelyje, telefonas arba nusėdo arba buvo specialiai išjungtas.

Policijos viršininkas, koordinuojantis vykdomus paieškos darbus taip pat teigė neturintis duomenų, kad mergina dingti galėjo savo noru.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, dingusi mergina neseniai pradėjo dirbti viename internetinės prekybos portale, Vilniuje gyveno su draugu. Plungė – jos gimtieji namai.

Kaip jau skelbėme šį rytą ir informacija prašėme pasidalinti su visais skaitytojais, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 1.30 val. ieškomas automobilis buvo rastas Jonavos rajone. Jame merginos nebuvo. Pareigūnai toliau tęsė intensyvią paiešką tiek miške, tiek aplink esančiose apylinkėse. Į įvykio vietą buvo iškviestas kinologas, ekspertai. Dėl prastų oro sąlygų sraigtasparnis keliamas nebuvo.

Ekspertams apžiūrėjus įvykio vietą prie aptikto automobilio, pirminiais duomenimis, grumtynių, kraujo pėdsakų nepastebėta.

Pareigūnai toliau intensyviai ieško dingusios merginos. Pirmadienį 10.55 val. Kauno policija informavo, kad merginos ieškoma teritorijoje nuo Bačkonių link Elektrėnų.

Dingusios merginos paieška tęsiasi: automobilis buvo užrakintas, mobiliojo telefono ryšys nutrūko greitkelyje
© Kauno aps. VPK

Jaunos moters požymiai: 170 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, dėvėjo pilkos spalvos sportinį kostiumą, trumpą juodą striukę.

Asmenis, mačiusius merginą, žinančius galimą jos buvimo vietą ar turinčius tyrimui reikšmingos informacijos, prašome nedelsiant pranešti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams telefonu (8 37) 303 450 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Elitinėje vietoje – gėdingas vaizdas (45)

Išklypusios plytelės ir išlūžę latakai, daug metų neveikiantis apgriuvę fontanas. Taip jau ne...

Lekiate prie jūros? Nepamirškite, Jus stebi (16)

Atostogauti galima ir reikia, tik ne tuomet, kai vairuoji. Tokią žinią visą vasarą vairuotojams...

Pirmą „Lietuvos ryto“ treniruotę surengęs R. Kurtinaitis palinkėjo A. Gudaičiui parvežti medalį susipažino su asistentu (1)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šeštadienio rytą surengė pirmą treniruotę, kurią,...

Rusija: Surguto mieste vyras peiliu sužeidė aštuonis žmones (1)

Šeštadienį Surguto mieste (Chantų-mansių autonominė apygarda) peiliu ginkluotas nežinomas vyras...

Policija: Suomijoje įvykdytas išpuolis tiriamas kaip teroro ataka (31)

Suomijos policija šeštadienį paskelbė, kad ankstesnę dieną įvykdytas išpuolis pietiniame Turku...

Lietuviai rado dar vieną apsipirkimo maršrutą (84)

Europos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, Lietuvoje šiemet prekių ir paslaugų...

Vienas šuolis į vandenį pakeitė šeimos gyvenimą istorija sujaudino tūkstančius (51)

Birželio 10 d. vilnietis Aurimas Vėbra patyrė labai sudėtingą traum ą – penkto kaklo...

R. Bogdanas. Iš ko Šiaurės Korėja gavo ukrainietiškus variklius raketoms? (536)

Vienas tarptautinis detektyvas artėja prie finišo tiesiosios. Įvyks teismas Hagoje, kuris paskelbs...

Į populiarumo viršūnes braunasi primiršta šventė: išleidžia tūkstančius eurų (282)

Jei anksčiau prabangiausia šeimos švente buvo įvardijamos vestuvės , tai pastaruoju metu į...

Hobis tapo antrąja profesija (26)

Garsiausiame Pietų Dzūkijos turguje, veikiančiame Lazdijų rajono Veisiejų miesto pakraštyje,...