D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Reidas kruvinajame „Via Baltica” kelyje: problemą pabando spręsti lietuvių ir latvių pareigūnai (67)

Metai dar nesibaigė, o kruvinuoju vadinamajame „Via Baltica” kelyje jau žuvo 17 žmonių. Didžiulis automobilių srautas, pavojingi lenkimai ir nesaugus pasirenkamas greitis – tik kelios priežastys, dėl kurių „Via Baltica” laikoma pavojingiausiu keliu Lietuvoje. Atsižvelgiant į siaubingą statistiką ne tik Lietuvoje, bet kelio tęsinyje, kitose Baltijos šalyse, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai kartu su Latvijos pareigūnais šiandien surengė tarptautinį reidą.

Nusiaubta kebabinė Alytaus miesto centre (21)

Chuliganams ketvirtadienio naktį Alytuje užkliuvo Pulko gatvėje esanti kebabinė „Alanija“. Kol kas nenustatyti chuliganai paryčiais išdaužė kebabinės langų, durų stiklus.

Nužudytos žurnalistės V. Stankutės artimųjų liudijimai paliko N. Kalaušį be žado (100)

Kauno apygardos teismas tęsia baudžiamosios bylos, kurioje Nerijus Kalaušis kaltinamas dviguba žmogžudyste, nagrinėjimą. Ketvirtadienį teisme liudijo nužudytos žurnalistės Viltės Stankutės artimieji. Išgirdęs liudijimus N. Kalaušis, kuriam gresia kalėjimas iki gyvos galvos, liko be žado ir net nesugebėjo suformuluoti rišlių klausimų.

Vilniečio nufilmuota sulaikymo operacija: pričiupta virš milijono eurų „užsidirbusi“ gauja (46)

Trečiadienį vieno įtariamųjų sulaikymo operaciją nufilmavęs vilnietis vargu ar galėjo tikėtis, kad tapo didžiulio kriminalistų darbo liudininku.

Alabamoje ant ekskavatoriaus užvirto griaunamas kaminas

Alabamos valstijoje antradienį (lapkričio 24 dieną) ant vieno ekskavatoriaus užvirto milžiniškas kaminas, sukėlęs būgštavimus, kad jis galėjo sužeisti vairuotoją.