D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Į namus grįžęs „žolytės“ mėgėjas svečiuose rado pareigūnus: beliko prisipažinti (1)

Pirmadienio vakarą Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai, sekdami karštais pėdsakais, sulaikė į butą įsibrovusį plėšiką. Tos pačios dienos rytą, atvykę padėti ugniagesiams gelbėtojams patekti į butą, patruliai gaisro nerado, tačiau aptiko narkotikų.

Iš namų ryte išėjusi kaunietė dingo be žinios, prašoma visuomenės pagalbos (6)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato pareigūnai ieško dingusios be žinios kaunietės Vytautės Juozapavičienės, gim. 1957 m.

Per slaptą operaciją sulaikyti Pasvalį šūviais drebinę vyrai: iškrėtus jų namus rasta narkotikų (3)

Panevėžio apskrities pareigūnai itin operatyviai sureagavo į gautą pranešimą apie Pasvalyje suniokotą automobilį ir jau kitą dieną, siekdami užkardyti galimas nusikalstamas veikas, sulaikė penkis įtariamuosius.

„Žalio“ vairuotojo skrydis magistralėje – užfiksuotas 186 km/val. greitis (2)

Praėjusią savaitę, rugsėjo 28–spalio 4 dienomis, kaip ir kiekvieną savaitę, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė transporto priemonių greičio kontrolę.

Esto pinklės nesuklaidino Kauno kriminalistų (3)

Esto sumanytą planą pasipelnyti Lietuvoje, Kauno kriminalistų nesuklaidino. Vyrui teks susipažinti ne tik su teisėsaugos darbu, bet ir su mūsų šalies bausmėmis.