D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
 
36
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Policijos pareigūnas 9 metus žagino moteris užkrėsdamas jas ŽIV (26)

2015 sausio mėn. 27 d. 22:32
Policijos pareigūnas 9 metus žagino moteris užkrėsdamas jas ŽIV
A.Stackevič nuotr.
Kaliningrade buvęs policijos pareigūnas įtariamas jėga vertęs moteris lytiškai santykiauti, nors žinojo, kad yra užsikrėtęs ŽIV. Apie tai „Novij Kaliningrad“ korespondentui sausio 27 d. pranešė vyriausioji regioninės policijos nuovados viršininko pavaduotoja Marianna Andriušina.

Šiauliuose pavogti keli BMW, visus juos siejo vienas pardavimų portalas žadamas atlygis (104)

2015 sausio mėn. 27 d. 19:24
Šiauliuose pavogti keli BMW, visus juos siejo vienas pardavimų portalas
DELFI skaitytojo nuotr.
Šiauliuose nuo pirmadienio vakaro iki antradienio ryto dingo keli penktos klasės BMW automobiliai. Policijos pareigūnų ir DELFI skaitytojo žiniomis, Šauliuose dingo trys automobiliai. Skaitytojas informavo, kad dar vienas automobilis dingo Mažeikių mieste.

Salininkuose per sprogimą nukentėjo penki žmonės, tarp jų – vaikas (1)

2015 sausio mėn. 27 d. 18:36
Vilniuje, Salininkuose, Kelmijos Sodų 31-osios gatvėje, antradienio vakarą sprogo dujos. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad nukentėjo keli žmonės.

Šiauliuose žuvo iš daugiau nei šešių metrų nukritęs darbininkas (18)

2015 sausio mėn. 27 d. 17:37
Antradienį apie pietus Šiauliuose, Karaliaučiaus gatvėje, žuvo vienos įmonės darbuotojas.

Tris vaikus avarijoje pražudęs S. Paulikas – laisvėje, prokurorė neteko amo (732)

2015 sausio mėn. 27 d. 17:09
Teisėjas Robertas Rainys ir Saulius Paulikas
DELFI montažas
Per avariją tris vaikus pražudęs buvęs Skuodo policijos pareigūnas Saulius Paulikas anksčiau laiko paleistas į laisvę, nors jam skirtos bausmės pabaiga buvo tik kitų metų lapkričio 8-oji.