D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Ankstų rytą prekybos centre kilo gaisras

2014 spalio mėn. 23 d. 13:20
Ketvirtadienį 4.54 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas, kad Ukmergės m., Deltuvos g. 33 B užsidegė prekybos centras „Bikuva“.

Policija ieško liudininkų, mačiusių tragišką avariją (2)

2014 spalio mėn. 23 d. 12:09
Policija ieško liudininkų, mačiusių tragišką avariją
Skaitytojo nuotr.
Spalio 21 d., 19.07 val., Panevėžyje, Beržų g., baltos spalvos automobilis „Fiat Bravo“ partrenkė per važiuojamąją kelio dalį bėgusį pėsčiąjį. Pėsčiasis žuvo.

Plėšikai vyrą kankino karštu vandeniu (3)

2014 spalio mėn. 23 d. 11:38
Spalio 22 d., apie 22 val., du nenustatyti asmenys, mūvėdami ant galvų kaukes, įsibrovė į Mažeikių r., Bugenių kaimo gyventojo, gim. 1963 m., namą ir, siekdami išgauti iš vyro, kur laikomi pinigai, jį mušė bei kankino, pildami ant jo karštą vandenį.

Kaip policininkas norėjo praturtėti: organizavo aferą su automobiliais (14)

2014 spalio mėn. 23 d. 10:48
Jaroslavas Orlovskis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Kai nepavyksta parduoti automobilių, o reikia pinigų, galima pabandyti praturtėti svetima sąskaita. Tokią aferą buvo sumąstęs dabar jau buvęs sostinės policininkas.

Imuniteto tarnyba sučiupo Vilniaus policijos tyrėją (4)

2014 spalio mėn. 23 d. 10:40
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl piktnaudžiavimo, sukčiavimo ir dokumento suklastojimo.