D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Naktį šunį vedžiojęs policininkas su tėvu išgelbėjo merginą (10)

Vėlų rugpjūčio 13-osios vakarą, apie 23.54 val., Kaune, Savanorių pr., Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Šančių ir Panemunės policijos nuovados specialistas Algirdas Dranseika ne tarnybos metu, su tėvu (buvusiu policijos pareigūnu) vedžiodamas šunį tamsoje išgirdo merginos pagalbos šauksmą.

Sulaikomas vyras sukandžiojo kriminalistą (9)

Rugsėjo 2 d., apie 10.40 val., Tauragės r., Bildenių kaime, dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui sulaikomas 35 metų vyras perkando rankos nykštį ir įkando į pilvą tarnybos metu neuniformuotam Tauragės apskr. VPK kriminalinės policijos skyriaus pareigūnui.

Neblaivus vairuotojas vartėsi su automobiliu ir šokinėjo prieš pareigūnus (7)

Trečiadienio naktį Šiaulių rajone, Kuršėnuose, policijai įkliuvo neblaivus ir labai aršus vairuotojas.

Ardė palėpę – rado ginklą (3)

Policija šalies įvykių suvestinėje rašo, kad trečiadienį moteris Telšių rajone aptiko ginklą.

Pareigūnai užkirto kelią žiauriam teistų vyrų santykių aiškinimuisi (3)

Baigtas tirti kruvinas dviejų teistų palangiškių konfliktas.