D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Tik suaugusiems: sadomazochistinė meilė Vilniuje – kaip iš filmo apie pilkuosius atspalvius (53)

Tai, kas dėjosi viename sostinės Senamiestyje esančiame bute, labai primena vaizdus iš prieštaringai vertinamo filmo „Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių“ – vyras, tenkindamas savo ir žmonos seksualinę aistrą, ją plakė diržu, o į krūtis segė skalbinių segtukus.

Senyvo amžiaus vairuotojas nuvertė šviesoforą, avarijos kaltininkas nuvažiavo savais keliais (2)

Šeštadienio popietę, apie 14 val. Rokiškyje, Juodupės ir Vytauto gatvių sankryžoje įvyko avarija, per kurią senyvas vairuotojas nuvertė šviesoforą.

Reidas pajūryje: nustebo ir girtas vairuotojas, ir jo kišenes apžiūrėjusi pareigūnė keliuose dirba ir uniformuoti motociklininkai  (81)

Šeštadienį sezoną atidarė Klaipėdos kelių policijos motociklininkai, susiruošę į tradicinį prevencinį reidą po miestą ir aplinkinius rajonus.

Ringauduose po žiaurios avarijos žmonės atpažino garsaus krepšininko žmoną (117)

Sankryžoje ties Ringaudais ir Akademija (Kauno rajonas) įvyko didelė avarija. Keturi automobiliai sudaužyti, prireikė ir medikų pagalbos. Pranešta, kad nukentėjo avarijos kaltininkas ir kitame automobilyje buvusi devynmetė. Spėjama, kad nelaimė įvyko dėl vieno vairuotojo sveikatos sutrikimų. Atvykusiems pareigūnams avarijos dalyviai sakė, kad į šią avariją pateko ir žinomo krepšininko šeima.

Mirtinai šeimos drama: paauglys tėvo niekada jau neišvys (11)

Per konfliktą peilių vyrą mirtinai vyrą sužalojusi moteris iš paauglio vaiko atėmė tėvą. Motina atsidūrė už grotų, o berniukui tenka glaustis pas gimines.