D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
Foto: DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Pavojingoje T. Narbuto perėjoje pėsčiajai gyvybę išgelbėjo greita reakcija (56)

Pirmadienį apie pietus, 11.55 val., Vilniuje, šalia vienos pavojingiausių perėjų T. Narbuto gatvėje, praleisti žmonių sustojęs „Audi“ atlaikė nemenką smūgį. Laimei, gatvę pereiti ketinusi pėsčioji sureagavo, kad paskui „Audi“ važiavęs automobilis neskubėjo stabdyti.

Marijampolės apskrities policijos reidai: įkliuvo ir automobilių vairuotojai, ir dviratininkai (1)

Marijampolės apskrities policijos pareigūnai surengė netikėtą reidą. Pareigūnai praneša, kad auklėti baudomis teko ir automobilių, ir dviračių vairuotojus.

Kalifornijos policija vaikėsi vogto automobilio vairuotoją (3)

Kalifornijos policijai teko Buena Parko ir Anahaimo gatvėmis vytis vairuotoją su vogtu automobiliu, ant kurio galinio stiklo buvo užrašyta „Remiame mūsų vietos policijos departamentą“.

Už šaltakraujišką merginos nužudymą nuteisti sutuoktiniai išgirdo kitokį teismo sprendimą (2)

Pirmadienį Lietuvos apeliacinis teismas pakeitė Vilniaus apygardos teismo 2014 m. kovo 7 d. nuosprendį ir už merginos nužudymą nuteistų sutuoktinių Jevgenijaus ir Rasos Subočių bausmes dėl pasikeitusios jų bendrininkavimo formos ir nuteistojo Jevgenijaus Subočiaus vaidmens nužudyme šiek tiek sumažino.

Dešimtoko žiaurumas: po egzekucijos mirti palikęs vyrą dar grįžo jo apvogti (99)

7 metai nelaisvės. Tokią bausmę Kauno apygardos teismas skyrė kauniečiui Artūrui Pšebarauskui, kuris pernai, dar būdamas dešimtoku, mirtinai sumušė ir apvogė sugėrovą.