D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (36)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Tragiškas šeštadienis: užplūdęs karštis mirtinomis maudynėmis jau baigėsi penkiems žmonėms (49)

Gelbėtojų perspėjimai, kad maudynės per karščius gali virsti skausmingomis tragedijomis, pasiekė ne visus - šeštadienį iki 20.30 val. vanduo pasiglemžė keturių vyrų ir vieno paauglio gyvybes.

Reidas Žemaitijoje: ilsėtis blaiviems per sudėtinga? Įkliuvo net buvęs kriminalistas spūstys į Palangą nesibaigia (74)

Į tradicinį šeštadienio policijos reidą išsiruošė tik du Klaipėdos kelių policijos biuro ekipažai, tačiau rezultatai stulbinantys – it girtuoklius būtų gaudęs visas pareigūnų būrys. Plungėje per trumpą laiką sustabdyti 4 neblaivūs vairuotojai ir du girti dviratininkai, o po pietų girtaujančių vairuotojų statistika buvo dar papildyta.

Po bernvakario vietoj vestuvių - šermenys: jaunikis žuvo (50)

Ilgąjį savaitgalį bernvakaris kaimo turizmo sodyboje Kretingos rajone baigėsi tragiškai. LNK žinios praneša, kad jaunas vyras nuskendo.

Nesėkmingas rytas Klaipėdoje: iš „Peugeot“ liko metalo krūva (4)

Visos Lietuvos gyvetojų traukos centru tapusiame pajūryje šeštadieninė nuotaika dužo kartu su „Peugeot“ automobiliu.

Lenkijoje prieš pasaulines varžybas žuvo parasparnininkas iš Lietuvos atnaujinta (62)

Šeštadienio ryte Legnicoje Lenkijoje paskutinėje treniruotėje prieš pasaulio motorizuotų parasparnių slalomo varžybas treniruotės metu žuvo lietuvis, pranešė TVN24.