D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos

 (36)
D.Britanijos policija prašo emigrantų iš Lietuvos pagalbos
© DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)

Latvijos pilietės, rastos karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje, nužudymą tiriantis Didžiosios Britanijos policijos detektyvas prašo iš Lietuvos emigravusių žmonių pagalbos tiriant šį kraupų nusikaltimą.

DELFI redakcijai atsiųstame laiške Norfolko policijos detektyvas inspektorius Marie Jamesas rašo, kad policija būtų dėkinga visiems, galintiems suteikti bet kokią informaciją apie Latvijos pilietės Alisos Dmitrijevos nužudymą.

Septyniolikmetė A. Dmitrijeva buvo rasta negyva sausio 1-ąją šalia karališkajai šeimai priklausančių valdų Sandringame teritorijoje. Alisa su savo šeima gyveno Wisbeche, kuris yra maždaug 20 km nuo tuos vietos, kur buvo rastas jos kūnas.

Merginos lavoną rado vienas vietos gyventojas, išėjęs pavedžioti šunį. Policija pranešė, kad A. Dmitrijeva buvo laikoma dingusia be žinios. Pastarąjį kartą ji matyta rugpjūčio 31 dieną Kings Lyno mieste, esančiame netoli karališkosios rezidencijos.

Norfolko policijos detektyvas inspektorius M. Jamesas, vadovaujantis Latvijos pilietės nužudymo bylos tyrimui, prašo visus ką nors žinančius apie šį mįslingą nusikaltimą pranešti D. Britanijos policijai.

Detektyvas prašo atvykti į Norfolko policiją (Falconers Chase, Wymondham, Norfolk, NR18 0WW) arba paskambinti tel. 01953 424545; 07810813506.

www.DELFI.lt
 
36
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Raudondvaryje mikroautobusas rėžėsi į medį, 10 žmonių sužeista (10)

2014 balandžio mėn. 21 d. 11:08
Raudondvaryje po mikroautobuso smūgio į medį medikai į ligoninę, naujausiais duomenimis, išvežė 10 žmonių. Kai kurių iš sužeistųjų būklė sunki.

Skaudus antras Velykų rytas: įmonės teritorijoje žuvo sunkvežimiu sužalotas vyras (18)

2014 balandžio mėn. 21 d. 10:53
Antrąjį šv. Velykų dienos rytą Vilniuje, įmonės teritorijoje žuvo vyras. Pirminiais duomenimis, žmogus žuvo prispaustas sunkvežimiu. Įtariama, kad sunkvežimį vairavo girtas vairuotojas. Sunkiasvorė mašina gerokai apdaužyta.

Krauju aplaistytos Velykos: po mirtino šūvio į žentą, uošvis irgi rastas negyvas (50)

2014 balandžio mėn. 21 d. 09:28
Palangoje šv. Velykų šventė šeimai tapo tragedija. Po šūvio į žentą uošvis rastas negyvas.

Vilniuje, po „Toyotos“ skrydžio ant stogo, girto pareigūno kaltę bandė prisiimti moteris keleivė ligoninėje (128)

2014 balandžio mėn. 20 d. 20:47
Šventų Velykų dieną vakarą vietoj margučio dužo automobilis. Kas vairavo, ne iš karto buvo aišku, mat "Toyotą" ant stogo radę pareigūnai nematė: vyras ar moteris išlipo iš vairuotojo pusės. Abu rasti asmenys, pirminiais duomenimis, neblaivūs.

Paluknio tragedija: atskleistos paieškos operacijos detalės (191)

2014 balandžio mėn. 20 d. 17:43
Šeštadienio vakarą be žinios dingusio verslininko Daliaus Aleksandravičiaus ir jo sūnaus ieškoti pradėję artimieji, draugai ir pareigūnai iki paskutinės akimirkos neprarado vilties – o gal dingusieji gyvi?