Be eilės į Rusiją norėjęs vykti šiaulietis pasieniečiams pateikė suklastotą pažymą

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) praneša, kad Pagėgių pasieniečiai demaskavo šiaulietį, kuris, siekdamas gauti leidimą per sieną su Rusija vykti be eilės, pateikė suklastotą rusišką pažymą.
Pasienis su Kaliningrado sritimi
Pasienis su Kaliningrado sritimi
© VSAT

Šis 27-erių vyras liepos 31 d. VSAT Pagėgių rinktinės vadui parašė prašymą dėl leidimo vykti per valstybės sieną be eilės. Be kitų privalomų dokumentų tokiam leidimui gauti, šiaulietis  pateikė ir rusišką pažymą. Joje nurodyta, kad šis vyras studijuoja vienoje iš Kaliningrado srityje veikiančių mokymo įstaigų.

Pagal galiojančią tvarką viena iš asmenų kategorijų, kurie į pasienio kontrolės punktus įleidžiami ir tikrinami be eilės, yra vykstantieji į gretimoje valstybėje veikiančią mokymo įstaigą mokymosi tikslais. Gaudami tokį leidimą šie asmenys pasieniečiams, be kitų dokumentų, turi pateikti ir pažymą iš mokymosi įstaigos (originalą), kurioje turi būti nurodytas mokymosi laikotarpis ir vieta.

Pagėgių rinktinės  pareigūnams šios pažymos įgijimo teisėtumas sukėlė abejonių, todėl VSAT Pagėgių rinktinėje buvo imtasi atitinkamų veiksmų. Netrukus iš Lietuvos konsulato Sovetske gautas raštas, kuriame nurodyta, kad minėtas 27-erių Šiaulių gyventojas jokioje mokymo įstaigoje Kaliningrado srityje nesimoko. Konsulatas pasieniečius taip pat informavo, kad rinktinei pateikta pažyma gali būti suklastota.

Pasitvirtinus įtarimams, VSAT Pagėgių rinktinėje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl  dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Šis šiaulietis VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnams yra žinomas, nes buvo du kartus teistas dėl kontrabandos.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (0)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Tik suaugusiems: sadomazochistinė meilė Vilniuje – kaip iš filmo apie pilkuosius atspalvius (2)

Tai, kas dėjosi viename sostinės Senamiestyje esančiame bute, labai primena vaizdus iš prieštaringai vertinamo filmo „Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių“ – vyras, tenkindamas savo ir žmonos seksualinę aistrą, ją plakė diržu, o į krūtis segė skalbinių segtukus.

Senyvo amžiaus vairuotojas nuvertė šviesoforą, avarijos kaltininkas nuvažiavo savais keliais (1)

Šeštadienio popietę, apie 14 val. Rokiškyje, Juodupės ir Vytauto gatvių sankryžoje įvyko avarija, per kurią senyvas vairuotojas nuvertė šviesoforą.

Reidas pajūryje: nustebo ir girtas vairuotojas, ir jo kišenes apžiūrėjusi pareigūnė keliuose dirba ir uniformuoti motociklininkai  (78)

Šeštadienį sezoną atidarė Klaipėdos kelių policijos motociklininkai, susiruošę į tradicinį prevencinį reidą po miestą ir aplinkinius rajonus.

Ringauduose po žiaurios avarijos žmonės atpažino garsaus krepšininko žmoną (105)

Sankryžoje ties Ringaudais ir Akademija (Kauno rajonas) įvyko didelė avarija. Keturi automobiliai sudaužyti, prireikė ir medikų pagalbos. Pranešta, kad nukentėjo avarijos kaltininkas ir kitame automobilyje buvusi devynmetė. Spėjama, kad nelaimė įvyko dėl vieno vairuotojo sveikatos sutrikimų. Atvykusiems pareigūnams avarijos dalyviai sakė, kad į šią avariją pateko ir žinomo krepšininko šeima.

Mirtinai šeimos drama: paauglys tėvo niekada jau neišvys (11)

Per konfliktą peilių vyrą mirtinai vyrą sužalojusi moteris iš paauglio vaiko atėmė tėvą. Motina atsidūrė už grotų, o berniukui tenka glaustis pas gimines.