Bandymas suklastoti savo mirtį nuo kalėjimo neišgelbėjo

Vyriškis, bandęs suklastoti savo paties mirtį tam, kad nebūtų pasodintas į kalėjimą, po septynių mėnesių vis dėlto buvo areštuotas.
Cary Minardui grėsė septyneri metai nelaisvės už neleistiną ginklo laikymą ir panaudojimą, tačiau pernai metų spalio mėnesį jis paslaptingai dingo prieš tai pasiskolinęs iš draugo kanoją ir neva išplaukęs žvejoti.

Po kelių dienų kanoja atsirado, o ant jos dugno buvo rasti irklai, tušti alaus buteliai, Minardo piniginė, priešmirtinis raštelis bei šautuvas su be vienos iššautos kulkos.

Tuo metu pilicija pripažino, kad vyriškis visgi galėjo nusišauti, tačiau, kita vertus, nebuvo rasta jokių kraujo pėdsakų, o pati kanoja nebuvo apsivertusi.

Policijai pavyko surasti nusikaltėlį po to, kai jo mergina visiems pradėjo girtis važiuojanti į ilgą iškylą su savo vaikinu . "Mes juos abu areštavome be jokio vargo, tik Monardas buvo nustebęs, kad mums visgi pavyko išaiškinti jo gudrybę," teigė policijos atstovė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Kaune prieš BMW išniro „Volkswagen“, po smūgio vienai moteriai prireikė medikų (4)

Trečiadienio vakarą Kauno gatvėse neapsieita be skaudžių įvykių. Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, Utenos gatvėje įvykęs eismo įvykis atrodo gana rimtai, automobiliai apgadinti stipriai.

Alytaus apskr. policija ieško ištroškusio įtariamojo (12)

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės.

Viešumu su girtais vairuotojais kovojantys pareigūnai išbandė naują būdą (27)

Šiaulių apskrities pareigūnai per reidą išbandė naują vairuotojų tikrinimo būdą. Iš visų prie sankryžos sustojusių automobilių vairuotojų imamas oro mėginys - į alkoholio matuoklį prašoma pūsti per atstumą.

Gimnazistų žiaurumas: reketavo, mušė ir į ranką gesino smilkstančią cigaretę (50)

Antradienį Kauno apygardos teisme paskelbtas nuosprendis dviem Kauno gimnazijos moksleiviams, kaltintiems tuo, kad būdami nepilnamečiai, neturėdami teisėto pagrindo, panaudodami fizinį smurtą, atvirai savo naudai vertė kitą asmenį perduoti turtą.

Šiaulių policija ieško degalinėje šeimininkavusių kaukėtų vyrų (8)

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.