Automobilių lenktynių trasoje - aukos

 (2)
Šiaurės Karolinos valstijoje šeštadienio vakarą buvo sužeisti mažiausiai 80 žmonių, kai, sirgaliams išeinant iš automobilių lenktynių, sugriuvo virš keturių juostų greitkelio iškelta betoninė pėsčiųjų perėja.
Lenktynių trasą su automobilių stovėjimo aikštele jungęs 4,5 metrų aukščio tiltas staiga sugriuvo maždaug 23 valandų 15 minučių vietos laiku. Devynių metrų perėjos konstrukcijos dalis per vidurį įlinko greitkelyje.

Pasak ugniagesių kapitono Robo Brifley (Robo Briflio), 12 sužeistųjų buvo skubiai nuskraidinti į ligoninę Šarlotėje, Šiaurės Karolinos valstijoje. Mažiausiai dviejų sužeistųjų būklė yra kritiška. Pasak kapitono, žuvusiųjų nėra.

R. Brifley teigimu, kiti sužeistieji buvo greitosios pagalbos automobiliais nuvežti į Konkordo ar Šarlotės ligonines.

Greitkelis visą naktį buvo uždarytas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (116)

Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Įžūli vagystė: dienos metu išlaužtas langas, išnešta kone 26 tūkst. eurų (11)

Kėdainių rajone gyvenanti moteris dienos metu pastebėjo išlaužtą langą. Patikrinusi namus ji suprato, kas įvyko.

Po kelių lauktų laiškų nelaukti svečiai: panevėžiečio namus iškrėtė Muitinės kriminalistai (14)

Panevėžyje nuteistas 26 metų A. J., iš užsienio „pabandymui“ atsisiuntęs įvairių narkotinių bei psichotropinių medžiagų – smulkintų kanapių, MDMA ir kokaino. Visiškai savo kaltę pripažinusiam jaunam vyrui teismas skyrė lygtinę laisvės atėmimo bausmę ir uždraudė vartoti psichiką veikiančias medžiagas.

Naktį siautėjusi kompanija nuo policijos spruko palikusi vieną bičiulį (2)

Radviliškyje naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį siautėjanti kompanija sudomino policijos pareigūnus, tačiau dauguma spėjo pasprukti.

Itin humaniškas teismas: perėjoje užmušęs moterį ir sprukęs vairuotojas nesiunčiamas už grotų anksčiau teistas, vairavo girtas (136)

Ketvirtadienį Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs nukentėjusiųjų apeliacinį skundą, paliko nepakeistą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už pėsčiųjų perėjoje automobiliu partrenktą ir dėl to žuvusią moterį 58 metų nuteistajam Aleksandrui Zabolotnui skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant tokiam pat laikotarpiui.