Autobuso avarijoje žuvo 22 žmonės

Mažiausiai 22 žmonės žuvo ir 58 buvo sužeisti per Hondūre įvykusią avariją, kai senas perpildytas autobusas rėžėsi į medį ir užsidegė. Tai pirmadienį pranešė šalies policija.
Avarija sekmadienį vakare įvyko pagrindiniame plente, maždaug už 110 km į šiaurę nuo sostinės Tegusigalpos. Šis kelias nutiestas palei Hondūro Atlanto vandenyno pakrantę.

Pasak policijos, 6-ajame dešimtmetyje pagamintas autobusas keliu važiavo greitai. Šiuo nuomotu autobusu keleiviai važiavo namo po Velykų savaitės atostogų.

25 metų autobuso vairuotojas ir savininkas Markas Tulijas Tursiosas (Marco Tulio Turcios) liko sveikas ir gyvas. Jis žurnalistams papasakojo, kad bandė sustabdyti autobusą, kai policija vėliavėlėmis pamojo jam sustoti prie kontrolės posto, įrengto kelio vingyje.

"Stabdžiai neveikė, jie sugedo", sakė vairuotojas. Policijos postai Velykų savaitę buvo įrengti visoje šalyje, siekiant sudrausminti greitį viršijančius vairuotojus.

Policijos teigimu, autobusas GMC buvo nesaugus dėl savo senumo. Jis vežė 80 keleivių, nors yra pritaikytas tik 60-čiai žmonių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kriminalai ir nelaimės

Šiauliuose ieškoma moteris, kuriai parūpo svetima piniginė (1)

Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose, Tilžės g., esančioje parduotuvėje „Savas Rūbas“ padarytos vagystės. Spalio 14 d. apie 16.00 val. iš moters kuprinės buvo pavogta piniginė. Vaizdo kameros užfiksavo įtariamąją.

Apžiūrėkite, ką aptiko Kauno pareigūnai, gal jų pričiupta kišenvagė apšvarino ir Jus (4)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl kišenvagystės.

Įsižiūrėkite į nufilmuotą moterį: šalia jos buvę žmonės dažnai praranda pinigus (4)

Spalio 19 d. apie 15 val. Vilniaus H. Manto gatvėje buvo sulaikyta policijai gerai žinoma 42-jų metų amžiaus čigonė kišenvagė.

Dėl eismo įvykio pirmą kartą nuteistas pėsčiasis, susidūręs su važiuojančiu dviratininku (357)

Dviračių take į perspėjamuosius signalus nereagavęs ir su dviratininku susidūręs 20 metų studentas iš Kretingos nuteistas dėl vos tragiškai nepasibaigusio eismo įvykio. Tai pirmasis toks nuosprendis Lietuvos istorijoje.

Pakaunėje – automobilio „Opel“ ir autobuso kaktomuša (23)

Vyraujant sudėtingoms oro sąlygoms pakaunėje pasipylė avarijos. Gana laimingai baigėsi grėsminga situacija pakaunėje, Išlaužo miestelyje – į priešpriešinę eismo juostą išstumtas „Opel Zafira“ automobilis rėžėsi į autobusą.