Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kauno policija ieško požeminėje perėjoje siautėjusių plėšikų aukų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Centro PK) atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. (dėl plėšimo).

Pareigūnas dingusią močiutę rado švendryne

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad sūnus pasigedo savo motinos (g. 1930 m.), gyvenančios Marijampolės sav. Gulbiniškių kaime.

Milijonų grobstymu įtariamą kazachą priglaudusi Lietuva neketina atiduoti nei Kazachstanui, nei Ukrainai papildyta advokato komentaru (12)

Generalinė prokuratūra teiks apeliacinį skundą prašydama panaikinti antradienį paskelbtą Vilniaus apygardos teismo nutartį, kuria atsisakoma išduoti Kazachstano Respublikos pilietį Syrymą Shalabayevą baudžiamajam persekiojimui vykdyti Kazachstano Respublikai ir Ukrainai.

Policijos persekiojamas girtas motorolerio vairuotojas rizikavo sūnaus gyvybe (22)

„Sunkiai suvokiama! Tik tokia mintis apie tėvą, kuris taip rizikuoja ne tik savo, bet ir sūnaus gyvybe“, - net pareigūnams nepavyksta nuslėpti pasipiktinimo, kai girtas tėvas rizikuoja mažamečio sūnaus gyvybe.

Gal atpažįstate, kas pasiėmė svetimą piniginę? (3)

Utenos policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos. Gal žinote, kas tas asmuo, susigundęs svetima pinigine.