Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Antalieptės mariose dingo žvejys

Rugpjūčio 29 d., apie 18.30 val., Zarasų r., Degučių sen., į Antalieptės marias gumine valtimi žvejoti išplaukė vyras, gimęs 1957 m., ir iki šiol negrįžo.

Automobiliai susidūrė kaktomuša: 17-metis „Škoda“ vairuotojas žuvo trys žmonės ligoninėje (1)

Vėlų sekmadienio vakarą, apie 23.15 val., Jurbarko r., kelio Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda 64-ame kilometre, kaktomuša susidūrė automobilis „Audi A6“, kurį vairavo 35 metų vyras, ir „Škoda Fabia“, kurį vairavo 17-metis jaunuolis.

Visiškai girtas „VW Golf“ vairuotojas kliudė vaiką ir pabėgo

Rugpjūčio 30 d., 16.20 val., Panevėžio r., kaime, 7-metį kliudė ir iš įvykio vietos nuvažiavo žalios spalvos automobilis „VW Golf“.

Pedofilų „medžiotojas“ vos per tris mėnesius padėjo sulaikyti 24 šio „amato mėgėjus“ (18)

Yra posakis, kad: „Genys margas – pasaulis dar margesnis“. Ir tai gryna tiesa. Ko mūsų visatoje neišvysi? Tačiau, reikia manyti, kad savanorio pedofilų „medžiotojo“ ne tik Lenkijoje, bet ir pasaulyje dar nebuvo.

Naktinės gaudynės Kaune: vaikinai iš tiesų turėjo, ką slėpti (126)

Sekmadienio naktį Kaune itin nepasisekė dviem vaikinams, kurie nepakluso policijos pareigūnų reikalavimams. Po naktinio pasivažinėjimo vairuotojui teks atsakyti už bandymą pasprukti nuo policijos. Dar didesnių nemalonumų vairuotojui ir keleiviui pridarė automobilyje rasta narkotinė medžiaga.