Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Šakių r. 19-metė motina kūdikį įmetė į šulinį (72)

Trečiadienio rytą, 9.10 val., policijai pranešta, kad Šakių r., Papartynų kaime, jauna motina (gim. 1996 m.) į šulinį įmetė savo 7 mėnesių kūdikį.

„Vilniaus brigados“ garsenybė panoro malonės: gavo, bet ar nepasigailės? (3)

Su buvusiu „Vilniaus brigados“ nusikalstamu susivienijimu sietas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metais vienas įtakingiausių tuo metu sostinėje veikusių gaujų vadeivų Jurijus Kriukovas, pravarde Kriukas, į kurio gyvybę buvo pasikėsinta spalį, panoro išskirtinės teismo malonės.

Gauja vyrus vertė pardavinėti heroiną, o merginas pavertė prostitutėmis

Panevėžio apskrities policijos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl prekybos žmonėmis, pelnymosi iš nepilnamečio asmens prostitucijos, neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Didelės apimties baudžiamoji byla perduota teismui.

Rusijos pilietis Marijampolėje neteko ir antiradaro, ir laisvės (7)

Antradienio vakarą, 21.36 val., Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., Rusijos pilietis (gim. 1967 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad automobilyje buvo įmontuotas antiradaras, Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos patruliams davė 50 eurų kyšį.

Moteris manė, kad spės pereiti gatvę ir atsidūrė griovyje (1)

Vasario 9 d., 9.29 val., į Respublikinę Panevėžio ligoninę pristatyta moteris (gim. 1954 m.), gyvenanti Panevėžio r., nukentėjusi per eismo įvykį.