Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Muitininkai, įtariama, talkino sukčiams: tūkstančiai telefonų liko Lietuvoje (11)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 17:02
Po ilgalaikio tyrimo muitininkams ir prokurorams pavyko išsiaiškinti, kad Lietuvoje galėjo likti tūkstančiai naujų mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, skirtų Rusijos ir Baltarusijos rinkoms.

„Maximos“ aikštelėje, pėsčiųjų perėjoje, partrenkta mergaitė (10)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:51
„Maximos“ aikštelėje, pėsčiųjų perėjoje, partrenkta mergaitė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Ketvirtadienį, 15.27 val., Vilniaus policijai pranešta, kad Mindaugo g. 11, parduotuvės „Maxima“ aikštelėje esančioje pėsčiųjų perėjoje, automobilis „Toyota“ partrenkė 14 metų mergaitę.

Avarija judrioje sostinės gatvėje: vairuotojams teko įveikti kliūčių ruožą (9)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 15:40
Ketvirtadienį apie 15.20 val. Vilniuje, judrioje Geležinio Vilko gatvės atkarpoje, susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis „Audi“.

Avarija Kaune: vieną po kito žmones medikai vežė į ligoninę (24)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 14:48
Ketvirtadienio popietę bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad per avariją Kaune sužaloti trys ar keturi žmonės.

BMW vairuotojas pabėgo laukais, o jo mergina dingo krūmuose (19)

2014 rugsėjo mėn. 18 d. 14:24
BMW vairuotojas pabėgo laukais, o jo mergina dingo krūmuose
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Ketvirtadienį, apie 8 val., Klaipėdoje, Šilutės pl., rytinių transporto spūsčių metu, automobilio „BMW 316“ vairuotojas sukėlė avariją ir iš įvykio vietos dingo. Netrukus pabėgo ir girta keleivė.