Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Iš „Akropolio“ skubėjęs vairuotojas, atsitrenkęs į tris automobilius, atsidūrė ligoninėje (3)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 18:07
Pirmadienio vakarą iš „Akropolio“ garažo išvažiavęs vairuotojas taip skubėjo, kad neprivažiavęs sankryžos, susidūrė su trim automobiliais, o pats atsidūrė greitosios pagalbos medikų globoje.

Vilniuje sunkvežimis kraupiai pražudė moterį (105)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 16:13
Pirmadienio pavakarę įvyko skaudi ir itin žiauri nelaimė Vilniuje, kurios metu žuvo garbaus amžiaus moteris – sunkvežimis pervažiavo jai galvą.

Baisi avarija prestižiniame Vilniaus rajone: vairuotojas pasižymėjo ypatingu cinizmu (376)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 16:08
Prestižiniame sostinės Žvėryno mikrorajone Lietuvai nusipelniusį televizijos įkūrėją automobiliu BMW sunkiai sužalojęs ir paskui jį numirti garaže palikęs garsaus architekto sūnus sulaukė atpildo.

„Lietuvos elektrinėje“ sunkiai susižalojo darbuotojas (1)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 16:01
Pirmadienį, apie 10.30 val., greitajai pagalbai ir policijai pranešta, kad Elektrėnuose, bendrovėje „Lietuvos elektrinė“, smarkiai susižalojo darbuotojas.

Reido metu nuo policijos bėgęs BMW vairuotojas nuvertė kelio ženklą (43)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 12:43
Reido metu nuo policijos bėgęs BMW vairuotojas nuvertė kelio ženklą
Policijos departamento nuotr.
Lapkričio 23 d. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai Marijampolės apskrityje vykdė policinę priemonę. Reido metu nuo pareigūnų spruko BMW vairuotojas - automobilis rėžėsi į kelio ženklo stulpą.