Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnai smogė atgimti bandžiusiai Vilniaus mafijai: pribloškė prabanga (55)

2014 balandžio mėn. 17 d. 12:06
Pareigūnai smogė atgimti bandžiusiai Vilniaus mafijai: pribloškė prabanga
Policijos nuotr.
Neregėto masto kontrabandininkų grupuotė, kurią pareigūnai demaskavo dar prieš dvejus metus, bandė atgimti iš naujo ir susigrąžinti prarastą įtaką silpnėjančiame nusikalstamame pasaulyje.

Girto vairuotojo nuotykiai su visureigiu: iš „Opel“ liko metalo krūva (3)

2014 balandžio mėn. 17 d. 11:37
Girto vairuotojo nuotykiai su visureigiu: iš „Opel“ liko metalo krūva
Panevėžio apskr. VPK nuotr.
Balandžio 15 d. apie 15.40 val. gautas pranešimas, kad Pasvalyje, Geležinkeliečių gatvėje, iš stovėjimo aikštelės išvažiuodamas tamsios spalvos visureigis kliudė stovėjusį automobilį „Toyota Yaris“, jį apgadino ir iš įvykio vietos pasitraukė.

Girto septyniolikmečio su „Renault“ gaudynės: išlaužęs medžius sustojo prie pat namo (1)

2014 balandžio mėn. 17 d. 10:53
Naktį pasienyje su Rusija Pagėgių rinktinės pareigūnų reikalavimui sustabdyti automobilį nepakluso jį vairavęs girtas 17-metis. Bandydamas pasprukti nuo pasieniečių jis Smalininkuose svetimu automobiliu „Renault Espace“ nulėkė nuo kelio, išlaužė gyvatvorę ir vos neatsitrenkė į namo sieną.

Dėl Kauno žudynių policijai kaltinimus metęs M. Žalimas „susikibo“ su D. Kedžio šalininku (23)

2014 balandžio mėn. 17 d. 10:29
Pusėms nepavykus rasti taikaus sprendimo Kauno apylinkės teismas ketvirtadienį atvertė privataus kaltinimo bylą, kurioje Mindaugas Žalimas kaltina Renaldą Ščiglinską įžeidimu. Tiek M. Žalimo, tiek R. Ščiglinsko pavardės figūruoja garsiosiose Garliavos istorijose.

Girtą kolegą gynęs lenkas spyrė pareigūnui į veidą (15)

2014 balandžio mėn. 17 d. 10:21
Balandžio 16 d. 15.35 val. degalinės Neste“ automobilių stovėjimo aikštelėje Pasvalio r., Raubonių k., apsvaigę nuo alkoholio Lenkijos piliečiai kaip reikiant įsisiautėjo.