Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Kauno rajone jaunas vyras automobiliu nulėkė į mirtį (11)

Kauno rajone po automobilio skrydžio į griovį žuvo jaunas vyras. Teisėsaugos pareigūnai įtaria, kad žuvęs vyras į mirtį lėkė neblaivus.

Jaunutė vairuotoja mirtinai sužalojo 13-metį dviratininką (53)

Mažeikių rajone, Ketūnų kaimu važiavusi ne taip seniai vairuotojo pažymėjimą turinti aštuoniolikmetė pražudė vaiką.

Girtas užpuolikas pagrobė BMW, bet toli nenuvažiavo (8)

1980 m. gim. panevėžietis policijai pranešė, kad balandžio 25 d. 3.30 val. namo laiptinėje prie pareiškėjo buto durų, pažįstamas vyras, gim. 1991 m., gyv. Panevėžyje, būdamas neblaivus, grasindamas iš rankų ištraukė automobilio BMW raktelius.

Daugiabučio namo kieme naktį nužudytas jaunas vyras (3)

Kaišiadorių rajono policijos pareigūnai aiškinasi, dėl ko naktį kilo mirtinas konfliktas, per kurį nudurtas jaunas vyras.

Tik suaugusiems: sadomazochistinė meilė Vilniuje – kaip iš filmo apie pilkuosius atspalvius (140)

Tai, kas dėjosi viename sostinės Senamiestyje esančiame bute, labai primena vaizdus iš prieštaringai vertinamo filmo „Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių“ – vyras, tenkindamas savo ir žmonos seksualinę aistrą, ją plakė diržu, o į krūtis segė skalbinių segtukus.