Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje partrenktą pėsčiąją prispaudė ant jos užvažiavęs automobilis (28)

Pirmadienio vakarą, apie 21.25 val., Vilniaus pakraštyje, Liepkalnio gatvėje, važiuojant į Salininkus, netoli kavinės "Marcipanas", automobilis „Opel Astra“ užvažiavo ant žmogaus.

Didelė avarija Klaipėdoje: po susidūrimo mikroautobusas apvirto, iš jo iškrito žmonės (48)

Pirmadienio vakarą, 19.19 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Šilutės pl., ties 58 namu, susidūrė trys automobiliai. Yra prispaustų žmonių.

„Via Baltica“ įvyko avarija, yra sužeistų (12)

Vairuotojai informuoja, jog „mirties“ keliu pramintoje „Via Baltica“ vėl įvyko avarija. Yra nukentėjusių žmonių. Dėl eismo įvykio eismas link Marijampolės beveik nejuda.

Neblaivus įkliuvo Marijampolės pataisos namų vadovas papildyta 21:06 (69)

Marijampolės policijos pareigūnai sulaikė neblaivų vairuojantį Marijampolės pataisos namų vadovą Tadą Klusevičių.

Ieškomas dingęs be žinios I. Miečelė (4)

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško 24-erių metų vyriškio, kuris 2015 m. lapkričio 28 d. apie 23 val. dingo be žinios. Paskutinį kartą Irmantas Miečelė buvo pastebėtas šalia Pačkėnų kaimo (Utenos r. sav.).