Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Susišaudymas Kaune: mažiausiai vienas žmogus sunkiai sužeistas (40)

Vėlų trečiadienio vakarą susišaudymas įvyko Kaune, Aukštųjų Šančių mikrorajone. DELFI šaltinių teigimu, po šūvių mažiausiai vienas vyriškis atsidūrė ligoninėje.

Pranešta apie gaisrą Klaipėdoje, vaikų globos namuose (3)

Trečiadienio vakarą, 21.38 val., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Smiltelės g. 14, vaikų globos namuose, dega rūsys.

Motociklininko krauju aplaistytos nelegalios lenktynės: kalti du, nuteistų nėra (29)

Trečiadienį Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 19 m. Radviliškio rajono gyventojui Dovydui Matulaičiui Jaunuolis Šiauliuose, oro uosto teritorijoje, kur vyko nelegalios automobilių lenktynės, vairuodamas automobilį, susidūrė su motociklu. Motociklininkas po 5 dienų ligoninėje mirė.

Didžiojoje Britanijoje dingo jaunas lietuvis, artimieji prašo pagalbos (46)

Didžiojoje Britanijoje dingo 26 metų lietuvis - Benas Ulevičius. Labai išgyvenanti šeima, kuri jau kreipėsi ir į britų, ir į Lietuvos policiją, prašo visuomenės pagalbos.

Verslininko nužudymu įtariamo, už vagystes nuteisto M. Jonkaus mylimoji: jei būtų gyvas, iškabinčiau akis (27)

„Kažkokia nesąmonė“, – išgirdęs teismo nuosprendį, jog už dvi vagystes pataisos namuose turės praleisti metus ir devynis mėnesius, įširdo ir sienas daužyti, stumdyti pareigūnus ėmė klaipėdietis Marius Jonkus. Jo dar laukia teismo procesas, kuriame 26 metų vyrui bus pareikšti kaltinimai, kad jis bute nušovė verslininką Vilmantą Dundulį.