Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Vilniuje automobilis susidūrė su motociklu (29)

Penktadienį, 15.23 val., Vilniaus policijai pranešta, kad Ozo g., ties sporto klubu „Impuls“, automobilis „Mitsubishi“ susidūrė su motociklu.

Girtas avarijos kaltininkas liejo ašaras ir atsiprašymus (7)

„Atsiprašau, nežinau, kodėl girtas sėdau prie automobilio vairo“, - ašarodamas atsiprašinėjo penktadienio popietę Raudonkalnio gatvėje Alytuje kaktomuša į priešais važiavusį „Volkswagen“ automobilį atsitrenkęs tokios pačios markės mašina važiavęs jaunas vairuotojas, kuriam nustatytas 2,85 promilių girtumas.

Kariuomenės sraigtasparniu evakuotas susižalojęs žvejybinio laivo įgulos narys (3)

Balandžio 29 d. Karinių oro pajėgų paieškos ir gelbėjimo sraigtasparniu AS365N3+ „Dauphin“ buvo atlikta Baltijos jūroje esančio žvejybinio laivo įgulos nario medicininė evakuacija, susižalojęs asmuo perduotas Klaipėdos universitetinės ligoninės medikams.

Pavogė nešiojamą kompiuterį? Gal vienas iš šių yra Jūsų? (4)

Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl vagysčių iš automobilių. Įtariamasis (gimęs 1982 m.) nuo 2015 m. lapkričio mėn. iki 2016 m. vasario 26 d. Kauno Senamiesčio ir Centro teritorijose vykdė vagystes iš automobilių.

Dingo iš namų išėjęs garbaus amžiaus panevėžietis

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Kazio Zizo, gimusio 1942.07.09, kuris balandžio 28 d., apie 11.30 val., išėjo iš savo namų Panevėžyje, J. Basanavičiaus g., ir iki šiol negrįžo.