Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Žaibiškas vagystes vykdžiusi grupuotė į nusikaltimus važinėjo prabangiu „Lexus“ (1)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 12:42
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato operatyvinės grupės pareigūnai, sureagavę į pranešimą apie Šilutėje pagrobtą kavinės darbuotojos telefoną, nedelsiant sulaikė 4 asmenis, įtariamus įvykdžius ir daugiau vagysčių.

Vilniuje atidarant moderniausią šalyje pėsčiųjų perėją į ją rėžėsi automobilis (15)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 12:38
Penktadienį, 11 val., Vilniuje, Šeškinės g., buvo atidaryta moderniausia šalyje pėsčiųjų perėja. Likus dviem minutėms iki iškilmių, į perėjos ženklą rėžėsi automobilis.

Linkuvoje apvogtas epilepsijos priepuolio ištiktas žmogus (5)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 12:10
Rugpjūčio 26 d., nuo 15.20 val. iki 16. val., Pakruojo r., Linkuvoje, nesaugomoje aikštelėje, sutrikus V. S., gimusio 1973 m., sveikatai (epilepsijos priepuolis), pavogta trumpam be priežiūros palikta Linkuvos specialiosios mokyklos vejapjovė.

Mažai pažįstamas jaunuolis tenkino aistrą su girta mergina (21)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:14
Rugpjūčio 28 d. į policiją kreipėsi 1990 m. gimusi, neblaivi, Marijampolės r., Trakiškių kaimo gyventoja ir pranešė, jog mažai pažįstamas asmuo vardu Mantas, prieš jos valią, su ja tenkino lytinę aistrą.

Jaunuolis vogti ėjo nešinas Biblija, kurioje slėpė narkotikus (8)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 10:35
Rugpjūčio 28 d., apie 20.50 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai gavo pranešimą, kad garažų masyvuose, Šaltkalvių g., galbūt daroma vagystė.