Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Mylimąją nužudė ir užkasė miške: policija net neieškojo (35)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 18:27
Sudavęs ne mažiau kaip keturiasdešimt smūgių į įvairias kūno vietas, kraujuojančią sugyventinę nutempė į vonią, o vėliau radęs ją negyvą, paslėpė bagažinėje ir galop nuvežė į mišką ir užkasė.

Policija operatyviai išsiaiškino, kad nusiaubė LNK archyvą (16)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 16:07
Vilniuje apvogtas ir tyčia padegtas LNK archyvas. Policijos pareigūnai operatyviai išsiaiškino, kas tai padarė. Vienas įkliuvusiųjų – nepilnametis.

Skerdynės vilniečio bute: nebesuvokė, kur kompiuteriniai žaidimai, kur – tikrovė (142)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 15:41
Ar pasinėręs į virtualųjį pasaulį gali nesuvokti realybės? Vieno Lietuvoje leidžiamo populiaraus žurnalo vaikams redaktorius taip įsijautė į kompiuterinius žaidimus, kad net nesuvokė, kaip dviem peiliais užpuolė kartu besilinksminančius studentus.

Vilniaus policija prašo pagalbos: dingo jaunas vyras (7)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 14:37
Gediminas Meška
Vilniaus aps. VPK nuotr.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios vilniečio Gedimino Meškos (gimusio 1974 m.). Lapkričio 14-15 d. artimieji bendravo su juo paskutinį kartą, nuo lapkričio 17 d. telefonu susisiekti nėra galimybės.

15-metis tris kartus įsilaužė į parduotuvę, nes norėjo išgerti (8)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 14:17
15-metis tris kartus įsilaužė į parduotuvę, nes norėjo išgerti
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Pastaruoju metu Anykščių rajono policijos komisariate vis dažniau atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl įsibrovimo į parduotuves.