Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
Foto: "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Nuo narkotikų apsvaigęs jaunas lenkas bandė sudeginti savo žmoną (3)

Narkotikai daugeliui žmonių visame pasaulyje ne tik sugriovė gyvenimą, bet ir nusinešė begales gyvybių. Jų auka tapo ir jauna šeima Koronovo vietovėje netoli Bydgoščio miesto Lenkijoje.

Svarbiausias teisiamos gaujos bylos liudytojas teismo maldavo jo neuždaryti į areštinę (36)

Galvos skausmu ir Klaipėdos apygardos teismo teisėjų kolegijai, nagrinėjančiai Agurkinių gaujai inkrimininuojamus nusikaltimus, ir prokurorams, ir advokatams tapęs svarbiausias bylos liudytojas pirmadienį teismo prašė jo neuždaryti į areštinę, nes tai dar labiau pakenks jo sveikatai.

Kaune vienas paskui kitą nugriaudėjo sprogimai (11)

Pirmadienį Kaune užfiksuoti dviejų automobilių sprogimai. Vienas sprogimas pasigirdo Žaliakalnyje, kur po incidento smarkiai apgadintas „Subaru“ automobilis. Kitas sprogimas užfiksuotas Kauno rajone, Ramučiuose sprogo į automobilį VAZ įmestas sprogmuo.

Pavojingoje T. Narbuto perėjoje pėsčiajai gyvybę išgelbėjo greita reakcija (117)

Pirmadienį apie pietus, 11.55 val., Vilniuje, šalia vienos pavojingiausių perėjų T. Narbuto gatvėje, praleisti žmonių sustojęs „Audi“ atlaikė nemenką smūgį. Laimei, gatvę pereiti ketinusi pėsčioji sureagavo, kad paskui „Audi“ važiavęs automobilis neskubėjo stabdyti.

Marijampolės apskrities policijos reidai: įkliuvo ir automobilių vairuotojai, ir dviratininkai (3)

Marijampolės apskrities policijos pareigūnai surengė netikėtą reidą. Pareigūnai praneša, kad auklėti baudomis teko ir automobilių, ir dviračių vairuotojus.