Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
 
46
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kriminalai ir nelaimės

Po paauglio pasakojimo, kaip jį smaugė pareigūnas, pateikta kiek kitokia versija policija pradėjo du tyrimus  (37)

2014 balandžio mėn. 25 d. 10:10
Apie policininkų smurtą pasakojęs nepilnametis - puikiai žinomas policijos pareigūnams. Policijos pareigūnai neneigia, kad vyko grumtynės su jaunuoliu, tačiau pateikė kiek kitoką įvykių versiją.

Naktį iš degančio namo ugniagesiai išgelbėjo vyrą

2014 balandžio mėn. 25 d. 09:42
Penktadienio naktį Vilniuje, Uosių sodų gatvėje, atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Iš degančio pastato ugniagesiai-gelbėtojai išnešė vyrą.

Smūgis į „Audi“ šoną jo vairuotojui buvo tik pirma staigmena (8)

2014 balandžio mėn. 25 d. 09:15
Biržuose netikėtą smūgį į „Audi A3“ šoną gavęs vairuotojas dar labiau nustebo, kai sužinojo, kas avarijos kaltininkas.

Klaipėdos r. trylikametis bandė pasitraukti iš gyvenimo (4)

2014 balandžio mėn. 25 d. 08:41
Klaipėdos policijos pareigūnai aiškinasi, kodėl trylikametis berniukas panoro nutraukti savo gyvenimą.

„TEO“: teko evakuoti žmones iš 80 pastatų, kaliniui ruošiamas ieškinys (43)

2014 balandžio mėn. 24 d. 23:59
„TEO“ pastatas užminuotas, patarčiau palikti patalpas“, - tokią informaciją pateikęs ir vėliau ragelį padėjęs asmuo ne tik sukėlė ant kojų specialiąsias tarnybas, bet ir netikėtai suteikė galimybę patikrinti „TEO“ krizinių atvejų valdymo planus.