Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Registruoti (0) Anonimiški (46)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Rietave vyko girto vairuotojo gaudynės: trys žmonės atsidūrė ligoninėje (68)

Sekmadienio nakį Rietavo policijos pareigūnams teko vaikytis sustoti nepaklususį automobilio vairuotoją. Sprukdamas bėglys sukėlė avariją. Keturi žmonės atsidūrė ligoninėje.

Kaune vanduo pasiglemžė dar vieną auką, žmonės pasibaisėjo, kad tai teko matyti vaikams (103)

Sekmadienio pavakarę Kaune, Lampėdžiuose, įvyko dar vienas skaudus įvykis. Ežero vėsa bandęs atsigaivinti vaikinas nuskendo, ugniagesiai jį ištraukė be jokių gyvybės ženklų.

Po avarijos rado kraupų vaizdą: „Audi“ įstrigo tarp medžių ir stulpo nuolaužų kaimas liko be elektros (29)

Sekmadienio naktį, Anykščių rajone, Juostininkų kaime, lengvasis automobilis, neįsuko į posūkį ir išlaužęs, bei su šaknimis išrovęs keletą krūmų bei medžių, rėžėsi į elektros stulpo atramą taip, kad atrama lūžo ir viena jo dalis liko kaboti įsirėmusi į automobilį.

Kelyje Klaipėda-Kaunas sudegė automobilis, žmonės spėjo išsigelbėti (12)

Iš pajūrio į sostinę sekmadienio popietę važiavę žmonės iš toli pamatė dūmų stulpą, arčiau privažiavus paaiškėjo, kad dega automobilis.

Reidas Klaipėdoje: vieni nė nesiteisino gėrę, kiti promiles aiškino skalavimo skysčiu ir actu (61)

Sekmadienį Klaipėdoje, nuo 7 valandos ryto Lietuvos kelių policijos tarnybos ir uostamiesčio kelių policijos biuro pareigūnai išsirikiavo Vilniaus plente. Panašu, kad mėgėjai išgerti nesijaučia vairuotojais, kai persėda ant dviračių.