Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Avarija magistralėje prie Vilniaus: automobilis nublokštas nuo kelio, sužalota vairuotoja

Antradienį, 11.40 val., 13-ame magistralės Vilnius-Panevėžys kilometre susidūrė automobiliai „Citroen“ ir „Nissan“, sužalotas žmogus.

Girtas Lietuvos pilietis bandė papirkti lenkų pasienietį

Ylavos-Bezledų pasienio poste praėjusį savaitgalį Lenkijos pasieniečiai sulaikė neblaivų Lietuvos pilietį, mėginusį duoti kyšį ir tokiu būdu išvengti patikrinimo.

„VW Passat“ rėžėsi į medį: keleivis žuvo, vairuotojas girtas (32)

Antradienį, 11.22 val., Vilniaus r., Rukainių sen., Arklėnų kaime, žvyrkeliu iš Arklėnų važiuojant Juodiškių link, į medį atsitrenkė "VW Passat".

Iš tarnybos atleisti nuo kolegų sprukę Druskininkų užkardos pareigūnai (3)

Iš tarnybos atleisti keturi Druskininkų užkardos pareigūnai, kuriuos prieš dvi savaites su neteisėtai įsigytomis cigaretėmis sulaikė Imuniteto poskyrio pasieniečiai.

Rugpjūčio viduryje iš ligoninės pasišalinęs vyras iki šiol negrįžo namo (1)

Rugpjūčio 15 d., apie 8 val., iš Respublikinės Šiaulių ligoninės Priėmimo–skubios pagalbos skyriaus po medikų apžiūros savavališkai pasišalino Ričardas Račkauskas, gim. 1966 m., gyv. Kelmės r., Kražių miestelyje. Į namus jis iki šiol negrįžo.