Anglijoje sulaikyti tautiečio pagrobimu ir reketu kaltinami lietuviai

 (46)
Keturi vyrai iš Anglijos miesto Nelsono lietuvių bendruomenės buvo apkaltinti dėl neteisėto įkalinimo, šantažo, kūno sužalojimo, užpuolimo ir grasinimo nužudyti, skelbia Lancashire Telegraph.
asociatyvi nuotr.
asociatyvi nuotr.
© "Klaipėda"

Tiesa, kaip dažniausiai nutinka, britų žiniasklaida pateikia iškraipytas įtariamųjų pavardes. Anot dienraščio, prieš teismą stos Sarkis Muradjan, 32 m., Vismantas Vilkauss, 39 m., Darius Švedskas, 33 m., bei jo brolis Dainius Švedskas, 24 m.

Anot policijos, ketvertui pateikti šeši kaltinimai dėl „fizinio ir psichologinio dviejų lietuvių vyrų išnaudojimo“, įvykdyto viename Castle gatvės namų praėjusį antradienį.

Visi keturi įtariamieji buvo atvesdinti į Burnley‘o magistratų teismą, po kurio išgirdo, jog liks sulaikyti areštinėje iki miesto karališkojo teismo posėdžio, įvyksiančio birželio 17 dieną.

Tačiau policija pranešė, kad dar trys teisėsaugą dominantys 26-56 metų amžiaus vyriškiai buvo paleisti pasižadėjus neišvykti, kol vyks tolimesnis tyrimas.

Pareigūnai patvirtino, kad praėjusios savaitės incidento aplinkybės dar yra tiriamos, todėl paprašė galimų liudininkų susisiekti telefonu numeriu 101.

Anglija.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos policija prašo pagalbos: dingusios moters artimieji gyvena nežinioje

2016-07-22 Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos miesto PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusios be žinios Galinos Lukoševič, gim. 1958 m., kuri 2016-07-19, apie 09:30 val., išėjo iš namų Debreceno g. ir iki šiol negrįžo.

Nuo kelio nulėkęs automobilis užsidegė, vairuotojas – girtas (13)

Apsvaigusio nuo alkoholio vyro vairuojamas automobilis atsidūrė griovyje. Nepasirinkęs saugaus greičio ir neatsižvelgęs į važiavimo sąlygas, „Opel Zafira“ vairuotojas Alytaus rajone, Vanagėlių kaime, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Į įvykio vietą atvyko ir ugniagesiai, ir medikai.

Sostinės policija ieško mačiusiųjų, kaip linksmybės „Malibu“ klube virto muštynėmis (2)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ąjame skyriuje atliekamas tyrimas dėl muštynių, įvykusių „Malibu“ klube (Žirmūnų g. 106, Vilniuje), kurių metu buvo sužalotas žmogus.

Remontuojant sunkvežimį iššovusi saugos pagalvė vyrui sulaužė veido kaulus (12)

2016-07-25 Plungėje, stoties g. esančiose automobilių remonto patalpose, remontuojant sunkvežimį „Mercedes Benz“ buvo sužalotas jį remontavęs 1975 m. gimęs Plungės gyventojas.

Tarnybinis šuo Bondas operatyviai susekė moters išžaginimu įtariamą vyrą sulaikyti trys įtariamieji  (17)

Kelmės rajone į moters namus įsibrovę užpuolikai tiek girtavo prieš nusikaltimą, kad vienas net užsiliko aukos namuose. Kiti du spruko iškart, tačiau kinologui tarnybinis šuo padėjo pričiupti įtariamuosius.