Kriminalai ir nelaimės

Dėl 5 eurų dviratininkas Šiauliuose atsidūrė už grotų

2016 liepos mėn. 30 d. 08:26
Areštinė
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Penktadienio vakarą Šiaulių r. neblaivus dviratininkas mėgino išsisukti nuo jam skirtos baudos į patrulio kišenę įgrūsdamas 5 eurų kupiūrą. Už pasiūlytą kyšį vyras uždarytas į areštinę.

Reide įkliuvę vairuotojai jautėsi blaivūs, tačiau skaičiai alkotesteryje nustebino (6)

2016 liepos mėn. 30 d. 04:22
Naktį iš penktadienio į šeštadienį sostinės gatvėse vykusio naktinio reido metu Vilniaus kelių policijai įkliuvę išgėrę vairuotojai teigė žinantys savo ribas ir jautęsi visiškai blaivūs, tačiau alkotesteriai parodė ką kita: jauna mergina per plauką išvengė baudos, o vyras jau keliaus į teismą. Taip pat papuolė ir vaikinas, keliavęs be vairuotojo pažymėjimo.

Vilniuje girta paauglė apdaužė automobilius: norėjau perstatyt mašiną (85)

2016 liepos mėn. 30 d. 01:02
Naktį iš penktadienio į šeštadienį girta šešiolikmetė sumanė vairuoti. Bandymas buvo itin nesėkmingas - apgadinti šeši automobiliai.

Šiauliuose įkliuvo 111 km/h per miestą skriejęs BMW vairuotojas ir daugybė kitų pažeidėjų (37)

2016 liepos mėn. 29 d. 22:59
Policijos reidas Šiauliuose
Policijos nuotr.
Penktadienį popietę Šiaulių policijos pareigūnai surengė reidą, per kurį dėmesį sutelkė į greičio mėgėjus. Paaiškėjo, kad jų Šiauliuose – į valias. Pažeidėjus teko skaičiuoti dešimtimis, daugelis iš jų važiuodami viena judriausių Šiaulių gatvių greitį viršijo ne mažiau, kaip 30 kilometrų per valandą. Rekordininku tapo BMW vairuotojas, per miestą lėkęs 111 kilometrų per valandą greičiu.

Nepasidalino kaimo keliu – kultūristas ūkininkui sulaužė nosį (265)

2016 liepos mėn. 29 d. 20:07
Kęstutis Vitunskas ir Rolandas Žeimys
Nedidelės gyvenvietės Prienų rajone kelio atkarpa sukėlė nemenka konfliktą tarp žinomo kultūrizmo sportininko bei vietos gyventojo. Liepos viduryje dviejų vyrų akistata vienam iš jų baigėsi ligoninėje. Vežionių kaimo gyventojas Kęstutis Vitunskas kaltina kultūristą Rolandą Žeimį, neva sportininkas jį užpuolė ir sulaužė jam nosį. Pats R. Žeimys to neneigė, tačiau kiek kitaip pasakoja konflikto aplinkybes.

Po kratų Kaune pareigūnai prašo apžiūrėti daiktus: ar nieko iš Jūsų nepavogė (7)

2016 liepos mėn. 29 d. 19:54
Po kratų Kaune pareigūnai prašo apžiūrėti daiktus: ar nieko iš Jūsų nepavogė
Kauno aps. VPK
Liepos 14 d. Kaune, Šiaurės pr. esančiame bute bei Islandijos pl. esančiame garaže, Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK pareigūnai atliko kratas pas vyrą, gimusį 1984 m., ir rado galimai vogtus daiktus.

Gelbėdamas dviratininko gyvybę, sudaužė tris stovinčius automobilius (52)

2016 liepos mėn. 29 d. 18:37
Gelbėdamas dviratininko gyvybę, sudaužė tris stovinčius automobilius
Pajūrio regioninio parko nuotr.
„Atsargiai vairuokite Karklėje, dviratininkai ir automobilių vairuotojai turi būti itin atidūs“, – tokią žinią siunčia avariją užfiksavę Pajūrio regioninio parko darbuotojai.

Kauno policija ieško nufilmuoto baro „Veronika“ lankytojo (4)

2016 liepos mėn. 29 d. 16:56
Kauno policija ieško nufilmuoto baro „Veronika“ lankytojo
Kauno aps. VPK
Birželio 11 d. apie 23.00 val. Kaune, Savanorių pr., netoli baro „Veronika“ du nepažįstami asmenys sužalojo vyrą (gimusį 1964 m.) ir nuplėšė nuo kaklo auksinę grandinėlę.

Čilėje konfiskuota 11 mln. eurų vertės narkotikų siunta: policijos operacijos kadrai (1)

2016 liepos mėn. 29 d. 16:24
Čilėje konfiskuota 11 mln. eurų vertės narkotikų siunta: policijos operacijos kadrai
Čilėje policija įvykdė operaciją, kurios metu pareigūnams pavyko konfiskuoti daugiau nei 11 mln. dolerių vertės narkotikų siuntą, skirtą Ispanijai. Suimti trys asmenys, įtariami narkotikų gabenimu. Patvirtinta, kad du iš jų yra Ispanijos piliečiai.

Policija ieško po konflikto su podukra be žinios dingusio vyro (4)

2016 liepos mėn. 29 d. 16:02
Adolfas Gedvilas
Telšių aps. VPK
Liepos 27 d. Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Adolfo Gedvilo, gimusio 1976 m., gyvenančio Telšiuose, S. Daukanto g., paieškos.

Į avariją Kaune iškviestos visos tarnybos (2)

2016 liepos mėn. 29 d. 15:47
Į avariją Kaune iškviestos visos tarnybos
Facebook grupės Kur stovi policija Kaune nuotr.
Penktadienio popietę Kaune policija, medikai ir policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad prie pat tilto per Nemuną, prie Kauno hidroelektrinės, susidūrė du automobilio. Pranešta, kad iš vieno automobilių neišlipa moteris.

Prokurorų skundai nepadėjo: Lietuva neišduoda Kazachstanui ir Ukrainai prieglobstį turinčio S. Shalabayevo (15)

2016 liepos mėn. 29 d. 15:05
Lietuvos apeliacinis teismas penktadienį priėmė nutartį, kuria atmetė Generalinės prokuratūros apeliacinį skundą dėl atsisakymo išduoti Kazachstano Respublikos pilietį Syrymą Shalabayevą baudžiamajam persekiojimui vykdyti Kazachstano Respublikai ir Ukrainai. Ši nutartis galutinė ir neskundžiama, praneša Teismas.

Vestuvės Juodšilių kaime virto kruvinomis romų muštynėmis: vienam koma, kitas bandė sprukti iš Lietuvos (7)

2016 liepos mėn. 29 d. 14:40
Vestuvės
R.Guigos nuotr.
Ketvirtadienį, liepos 28 d., 8.19 val. Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad iš namų Vilniaus rajone, Juodšilių kaime, į ligoninę dėl sunkios galvos traumos buvo pristatytas romų tautybės vyras, gim. 1954 m.

Iš avarijos Eišiškių plente į ligoninę išvežti du vaikai (10)

2016 liepos mėn. 29 d. 14:00
Penktadienį 12.47 val. bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Vilniuje, Eišiškių plente susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis. Nurodyta, kad per avariją nukentėjo vaikai.

Vyras policininkams prasitarė nebenorįs gyventi, nes nužudė savo motiną (7)

2016 liepos mėn. 29 d. 12:15
Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Arvydas Gramba surašė kaltinamąjį aktą ir nagrinėti į teismą perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 43 metų visaginietis J. M. kaltinamas tyčiniu savo motinos nužudymu. Vyras anksčiau 2 kartus buvo teistas už jos sumušimą.

Alytaus policininkus pamatęs vyras išmetė maišelį ir dėjo į kojas (13)

2016 liepos mėn. 29 d. 11:02
Alytaus policininkus pamatęs vyras išmetė maišelį ir dėjo į kojas
Stop kadras
Kanapių maišelyje turėjęs jaunas vyras, pamatęs policijos pareigūnus, nusprendė gelbėtis bėgdamas, tačiau Alytaus policijos pareigūnai buvo greitesni.

Iš prabangaus BMW liko tik dalys (25)

2016 liepos mėn. 29 d. 10:36
Iš prabangaus BMW liko tik dalys
Kauno aps. VPK
Kaune, Rokelių g., kratos metu uždarosios akcinės bendrovės sandėliavimo patalpose, rastas dalimis išardytas automobilis „BMW X5 XDRIVE40D MSPORT“ (2014 m.), kurio vertė siekia 45 110 eurų. Automobilis nuo birželio 30 d. ieškomas kaip vogtas Jungtinėje Karalystėje.

Po reikalavimo sumokėti nuomą arba išsikelti, kavinėje buvęs vyras kumščiais puolė pareigūnus (7)

2016 liepos mėn. 29 d. 10:21
Nuomos nemoka, tačiau atlaisvinti patalpų taip pat nenori. Užduotį tenka spręsti Panevėžio policijos pareigūnams, tačiau gražiuoju vargu ar pavyks išspręsti problemą, mat nemokus vyras puolė mušti pareigūnų.

Švėkšnoje nei dirbti, nei mokytis nenorintys jaunuoliai vogė ir degino automobilius sukėlė pavojingą gaisrą aikštelėje (16)

2016 liepos mėn. 29 d. 09:49
Švėkšnoje nei dirbti, nei mokytis nenorintys jaunuoliai vogė ir degino automobilius
Tauragės apskrities VPK nuotr.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino 2 vaikinus, kurie Šilutės rajone, Švėkšnos miestelyje, vogė automobilius ir vėliau juos padegdavo.

Švenčionėliuose nė neišlaužę namo durų vagys gerokai praturtėjo (10)

2016 liepos mėn. 29 d. 09:14
Ankstų rytą vagystę pastebėjęs vyras tuoj pat pranešė policijai. Tačiau kaip vagys pateko į namus, žmogus negalėjo paaiškinti.

Tokio bėglio dar nebuvo: Vilniuje net po šūvių nepaklususiam vairuotojui – vos šešiolika (105)

2016 liepos mėn. 29 d. 08:36
Antrą savaitę siautėjantys ir nuo policijos nesėkmingai sprukti bandantys bėgliai, panašu, kad netampa pavyzdžiu kitiems, kas jų laukia. Vilniuje penktadienio naktį šūviais stabdytas įžūlus bėglys. Po gaudynių paaiškėjo, kad vairuotojas dar paauglys.

Uždrausta meilė: atstumta pora bandė pabėgti iš Lietuvos (71)

2016 liepos mėn. 28 d. 20:01
Įsimylėti taip paprasta – jam – 21, jai – 14 ir abu – gyvenimo nuskriaustieji. Tokį savo portretą policijoje piešusi jauna pora bandė sprukti iš Lietuvos, kai nesulaukė artimųjų palaikymo dėl jų draugystės.

Muitinės pareigūnams teko tikrinti, ar į Latviją iš tiesų gabenami palaikai (17)

2016 liepos mėn. 28 d. 18:34
Muitinės pareigūnams teko tikrinti, ar į Latviją iš tiesų gabenami palaikai
Muitinės departamento nuotr.
Kuriozišką kontrabandos gabenimo atskleidė Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai. Rusijos pilietis, deklaravęs, kad į Latviją per Lietuvą gabena palaikus, iš tikrųjų vežėsi kontrabandinių cigarečių prikimštą dėžę.

Policija ieško iš restorano „Žemyn upe“ į namus nebegrįžusios moters (22)

2016 liepos mėn. 28 d. 17:00
Policija ieško Andželikos Gudelienės
Kauno aps. VPK
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Centro PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ieško Andželikos Gudelienės (gimusios 1976 m.).

Apvogtas avariniu būdu į ežerą sklandytuvu nusileidęs prancūzas (58)

2016 liepos mėn. 28 d. 15:33
Sklandytuvas, asociatyvi nuotr.
Organizatorių nuotr.
Dzūkijoje trečiadienį po pietų vos neįvyko dar viena nelaimė. Į Lietuvoje vykstantį pasaulio sklandymo čempionatą atvykęs prancūzas skrydžio metu buvo priverstas leistis į ežerą Varėnos rajone, Marcinkonių kaime. Tačiau sėkmingai pasiekęs krantą vyras buvo apvogtas.

Policija ieško vogta laime susigundžiusio įtariamojo (6)

2016 liepos mėn. 28 d. 15:11
Policija ieško vogta laime susigundžiusio įtariamojo
Telšių aps. VPK
Telšių policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos. Gal žinote, kad tas vyras, panūdęs pralobti vogdamas loterijos bilietus.

Ugniagesiai iškviesti dėl užsidegusio elipsinio treniruoklio (3)

2016 liepos mėn. 28 d. 14:52
Kauno apskrities ugniagesiai trečiadienį gavo neįprastą iškvietimą dėl gaisro. Pranešta, kad užsidegė treniruoklis.

Avarija virto detektyvu: liudininkė matė kruviną vairuotoją, tačiau kaltę bandė prisiimti kitas žmogus (13)

2016 liepos mėn. 28 d. 13:02
Vilniaus pakraštyje avariją išvydę žmonės suabejojo, ar prie vairo vyras sėdo blaivus. Netrukus avarija virto detektyvu: jaunas vyras bandė meluoti policijai, esą prie vairo buvęs jis, o liudininkės apibūdinto vairuotojo pareigūnai jau nematė.

Skambutis policijai: atvažiuokite, bute yra vyras perpjauta gerkle (9)

2016 liepos mėn. 28 d. 12:39
Ketvirtadienio rytą Alytaus policija sulaukė šokiruojančio skambučio: atvažiuokit, bute yra vyras perpjauta gerkle. Atvykusiems policijos pareigūnams vyriškis pareiškė, kad atsibudęs apsižiūrėjo, kad yra sužalotas ir atitraukęs apykaklę parodė perrėžtą gerklę. Buvo iškviesti medikai, vyras išvežtas į ligoninę.

Į kontrabandininkų pusę perėjęs pasienietis išmestas iš tarnybos (12)

2016 liepos mėn. 28 d. 11:44
Įsiteisėjus teismo nuosprendžiui darbo neteko kontrabandininkams talkinęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnas.