Starto penkete mačą pradėjęs Jonas Valančiūnas žaidė 25 minutes ir prie „Raptors“ pergalės prisidėjo pelnydamas 14 taškų (4/9 dvitaškiai, 6/6 baudų metimai), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir perėmė 1 kamuolį bei spėjo du kartus prasižengti

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui minimalia persvara 90:89 pirmavo „Raptors“. Tačiau tuomet aikštės šeimininkai 5 minučių atkarpą laimėjo net 21:2 ir įgijo pergalingą pranašumą.

J. Valančiūnas nuo trečiojo kėlinio pabaigos mačą stebėjo nuo atsarginių suolelio ir į aikštę nebegrįžo.

„Raptors“ sužaidė rezultatyviausią mačą be pratęsimo klubo istorijoje, ekipa iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Rytų konferencijos autsaiderė „Nets“ komanda pralaimėjo devintą kartą iš eilės.

Toronto „Raptors“ (26/13) Rytų konferencijoje žengia antroje vietoje, Bruklino „Nets“ Rytuose – paskutinis (15 vieta, 8/31).

Artimiausias rungtynes „Raptors“ žais sekmadienį vakare (22.00 val. Lietuvos laiku), namuose priims kitą „lietuvišką“ ekipą – Niujorko „Knicks“ su Mindaugu Kuzminsku.

„Raptors“: D. DeRozanas 28 (11/21 dvitaškiai, 6/8 baudų met.) , K. Lowry 20 (5/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 1/2 baudų met.), D. Carrollas 18 (11 atkovotų kam.), C. Josephas 16, J. Valančiūnas 14, T. Rossas 12, L. Nogueira 10, N. Powellas ir F. VanVleetas po 5, J. Poeltlas 4 taškai.

„Nets“: B. Bogdanovičius 23, B. Lopezas 20, J. Harris ir J. Hamiltonas po 11, S. Dinwiddie 10, R. Foye 9, T. Bookeris 6, R. Hollis-Jeffersonas 5, C. Levertas 3.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)