Per pirmuosius du kėlinius „Žalgiris“ kontroliavo situaciją aikštėje, todėl chuliganišku elgesiu pasižymintiems „Karasiyaka“ sirgaliams ėmė „virti“ kraujas. Juos tramdyti buvo pasitelkta visa įmanoma apsauga – darbuotojai fanus nuo aikštės net atitvėrė gyva siena.

Po pertraukos šeimininkai kilo į lemiamą šturmą, tačiau Gintaro Krapiko auklėtiniai visą trečią kėlinį sėkmingai atsilaikė.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Žalgiris“ pirmavo 61:56, bet čia pat pralaimėjo atkarpą 0:8 ir atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Vis tik taikliais baudų metimais Paulius Jankūnas vėl išlygino rezultatą (64:64). Tuomet kapitonas pridėjo dar vieną taiklią baudą, o Renaldas Seibutis – dvitaškį iš po krepšio (67:64).

Likus žaisti 12 sek. Kenanas Sipahi aštriu reidu aptirpdė atsilikimą iki minimumo (66:67). R. Seibutis realizavo taip pat tik vieną baudą, bet Mantas Kalnietis apsigynė nuo Kenano Sipahi reido. Tiesa, varžovams dar buvo likusios 2 sekundes, per kurias jie spėjo atlikti tolimą metimą. Visa laimė, kad jis skriejo pro šalį!

Izmire LKL čempionai žaidė ne pilnos sudėties: Kaune liko nugaros skausmus jaučiantis veteranas Robertas Javtokas ir jau kurį laiką lūžusį padikaulį besigydantis Vytenis Lipkevičius.

Vis tik 35-erių vidurio puolėją puikiai pavadavo susivienijęs aukštaūgių trio: Ianas Vougioukas per pirmą kėlinį pelnė visus 11 savo taškų, o po pertraukos žibėję Paulius Jankūnas ir Brockas Motumas surinko atitinkamai po 16 ir 13 taškų.

Izmiro „Karsiyaka“ (1/2) – Kauno „Žalgiris“ (2/1) – 66:68 (15:23, 18:15, 19:20, 14:10)

„Karsiyaka“: Kenny Gabrielius 17, Justinas Carteris 12 (11 atk. kam.), Kenanas Sipahi ir Joe Raglandas (8 rez. perd.) po 8, Joshas Carteris 7 taškai.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 16 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), Brockas Motumas 13 (7 atk. kam., 20 naud. bal.), Ianas Vougioukas 11, Olivier Hanlanas 10, Mantas Kalnietis (5 rez. perd.) ir Renaldas Seibutis po 7, Edgaras Ulanovas 4, Martynas Pocius (8 min.) ir Kasparas Vecvagaras (8 min.) taškų nepelnė, o Siimas-Sanderis Vene ir Lukas Lekavičius nežaidė.

Komandų statistika

Kitose šios grupės vakaro rungtynėse „Barcelona“ (2/1) savų žiūrovų akivaizdoje 77:52 (17:11, 25:17, 13:15, 22:9) be didesnio vargo sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) klubą.