Antrame kėlinyje šeimininkai pirmavo 13 taškų skirtumu (29:16), bet dar pirmoje susitikimo pusėje klaipėdiečiai išlygino rezultatą – 35:35.

Trečiame ketvirtyje Prancūzijos ekipai vėl nutolo – 54:46, bet iki mačo pabaigos likus žaisti 4 minutes „Neptūnas“ sumažino atsilikimą iki 2 taškų (61:59). Tuomet „Asvel“ krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir neleido Klaipėdos klubui išplėšti pergalės.

Klaipėdiečiai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (42 prieš 30), bet realizavo vos 30 procentų baudų metimų – 3 iš 10.

Liono-Vilerbano ekipoje (8/2) 18 taškų surinko Walteris Hodge'as, 17 – DeMarcusas Nelsonas, 16 – Nikola Dragovičius.

„Neptūnui“ (8 pergalės/2 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė Martynas Mažeika, po 10 – Larry Drew ir Vytautas Šarakauskas, 8 – Mindaugas Kačinas (8 atk. kam.).

Šios dvi ekipos grupėje dalijasi lyderės poziciją.

Pirmojo rato rungtynėse Klaipėdoje „Neptūnas“ Prancūzijos klubą nugalėjo 81:67.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais kitų metų sausio 4 dieną namuose su Oldenburgo „Ewe Baskets“ (Vokietija) komanda.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.