Mindaugas Kačinas

Ispanijoje – „Obradoiro“ klubo su dviem lietuviais pergalė (3)

Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (3/4) klubas su dviem lietuviais pasiekė įtikinamą pergalę Ispanijos ACB lygoje.

Lietuvių vedama „Baskonia“ sužaidė fatališką atkarpą, Kačino klubas pagąsdino „Real“ (4)

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis buvo Vitorijos „Baskonia“ (3-3) lyderiai, tačiau itin prastai sužaistas ketvirtasis kėlinys nulėmė baskų...

„Barcai“ nervus tampiusio klubo lietuviui buvo keista kovoti prieš garsius tautiečius: juos buvau matęs tik per TV (1)

Ispanijos ACB lygos naujokė Lugo „Breogan“ ekipa (2/1) iki pat ketvirto kėlinio vidurio tampė nervus titulą ginančiai šalies čempionei...

Ispanijos ACB lygoje debiutavęs lietuvis: tikrai geras jausmas

Po atkaklių rungtynių su „Barcelona“ (69:78) Mindaugas Kačinas dėl pralaimėjimo pernelyg nesikrimto.

Vokietijos pirmenybių starte – Kulviečio ekipos staigmena: nurungė Eurolygos klubą Ispanijoje – nykūs lietuvių pasirodymai (1)

Vokietijos krepšinio čempionatą Bonos „Telekom Baskets“ atidarė netikėta pergale svečiuose prieš Berlyno ALBA 88:86 (12:25, 29:23, 28:24, 19:14).