Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš San Antonijaus. Po taiklaus prancūzo Tony Parkerio metimo, "Spurs" įgijo 4 taškų pranašumą (7:3). Aikštės šeimininkai neleido didinti varžovams atotrūkio, tačiau perimti iniciatyvos nesugebėjo. Po pirmojo kėlinuko "Spurs" pirmavo rezultatu 27:26.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Suns" pavyko persverti rezultatą (33:29). Po Shawno Mariono metimo "Suns" įgijo 6 taškų persvarą (50:44). Po pirmosios mačo dalies aikštės šeimininkai pirmavo rezultatu 53:51.

Trečiajame kėlinuke jau "Spurs" susikrovė 8 taškų pranašumą (67:59). Baigiantis ketvirčiui "Suns" pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų (75:77).

Ketvirtame kėlinuke aikštėje užvirė labai atkakli kova taškas į tašką. Likus žaisti apie 3 minutes iki ketvirčio pabaigos, prasižengdamas nosį prasikirto "Suns" įžaidėjas kanadietis Steve'as Nashas, kuris nebegalėjo padėti komandai lemiamomis akimirkomis. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę "Spurs" šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Timas Duncanas, pelnęs 33 taškus ir atkovojęs 16 kamuolių, T.Parkeris įmetė 32 taškus, o Michaelas Finley 19.

"Suns" komandai S.Nashas pelnė 31 tašką. Amare Stoudemire'as pasiekė dvigubą dublį, surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 18 kamuolių, o Leandro Barbosa įmetė 18 taškų.

Antrasis komandų susitikimas antradienį (05.08) taip pat įvyks Fynikse.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.