D. Slanina per 33 minutes įmetė 9 taškus (1/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, 4 kartus suklydo ir trissyk pažeidė taisykles.

Mursijos komandos gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs ir 12 atšokusių kamuolių sugriebęs Diego Fajardo, Predro Roblesas (3/4 tritaškių) įmetė 15, o Chrisas Thomasas (2/2 tritaškių) - 14 taškų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs S. Jasaitis per 17 minučių įmetė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir dukart prasižengė.

Badalonos klubui vienintelis Ricky Rubio (5 rez. perd.) pelnė dviženklį taškų skaičių - 13.

„Cajasol" klubas su B.Milisavljevičiumi įveikė CAI ekipą su L.Woodsu

Sevilijos „Cajasol" klubas, kuriam atstovauja buvęs Vilniaus "Lietuvos ryto" įžaidėjas Branko Milisavljevičius, svečiuose 80:73 nugalėjo Zaragosos CAI ekipą su buvusiu žalgiriečiu Lorenu Woodsu.

Nuo atsarginių žaiėjų suolelio rungtynes pradėjęs B. Milisavljevičius per 20 minučių pelnė 15 taškų (4/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/4 baudų) ir atliko 4 rezultatyvious perdavimus.

L. Woodsas per 32 minutes įmetė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 6 varžovų pražangas.