Pirmajame kėlinyje ilgą laiką sąlygas diktavo šeimininkai, kurie vienu metu pirmavo 11 taškų pranašumu – 16:5. Tiesa, Algirdo Brazio auklėtiniai ketvirčio pabaigoje kiek aptirbdė savo deficitą – 10:18.

Po pertraukėlės „Lietkabelio“ krepšininkai iniciajavo galingą spurtą 13:2 ir šovė į priekį – 23:20. Negana to, po keletos akimirkų panevėžiečiai jau turėjo ir septynių taškų persvarą – 29:22, kurią dar besibaigiant ketvirčiu padidino iki 9 taškų – 35:26.

Trečiajame kėlinyje Panevėžio ekipos šou tęsėsi - 47:28. Tiesa, „Nevėžis“ bandė gelbėtis tolimais metimais ir ši taktika davė vaisių – 52:44.

Paskutiniame ketvirtyje prasidėjo tikras nervų karas. Sužaidus vos tris minutes komandas skyrė tik du taškai – 56:54. Kaip bebūtų, „Lietkabelis“ sugebėjo susigrąžinti saugesnę persvarą – 64:57.

Likus žaisti 36 sekundes šeimininkai dar kartą priartėjo – 66:63. Situaciją dar labiau paaštrino J. Gintvainio nesportinė pražanga, kurią S. Buterlevičius ir visa „Nevėžio“ komanda išnaudo minimaliai – 66:64. Rungtynių pabaigoje pražangų taktiką taikę šeimininko liko nieko nepešę, o „Lietkabelis“ šventė svarbią pergalę – 67:64.

Rezultatyviausiai Panevėžio komandoje rungtyniavo Ivanas Nelyubovas, surinkęs 18 taškų (11 atk. kam.), 14 – pridėjo Mantas Kazonas (4/4 tritaškių), 12 – įmėtė Goranas Vrbancas, 11 – Ryanas Olanderis.

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Arvydas Šikšnius, surinkęs 16 taškų (8 atk. kam.), 15 – pridėjo Simas Buterlevičius, 11 – Gintaras Leonavičius.

Dvyliktą pergalę iškovojo ketvirtą vietą užimanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda, namuose 86:58 (21:17, 25:13, 25:13, 15:15) sutriuškinusi aštuntoje pozicijoje likusius Alytaus „Dzūkijos“ (6/10) krepšininkus.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Egidijus Dimša, 15 – Artūras Jomantas, 13 – Dovydas Redikas, 11 – Žygimantas Jonušas.

Svečių gretose išsiskyrė Giedrius Kurtinaitis (15 tšk.), Darius Gvezdauskas (13 tšk.) ir Giedrius Staniulis (8 taškai).

Kitame susitikime aštuntą pergalę iš šešiolikos galimų iškovojo ir į šeštą vietą pakilo Šiaulių „Šiaulių“ klubas, savo aikštėje 87:71 (27:20, 24:15, 23:24, 13:12) nugalėjęs lygos autsaiderį Kauno rajono „LSU-Atletą“.

Nugalėtojams Chrisas Cooperis pelnė 16 taškų, Derekas Needhamas ir Julius Jucikas – po 13, Rokas Gidraitis – 12.

Svečių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Vidmantas Sragauskis (18 tšk.), Arūnas Sakalauskas (16 tšk.), Žygimantas Skučas ir Taurantas Tamošiūnas (po 9 taškus).