Tiesa šį LSKL turą MRU (7 pergalės, 1 pralaimėjimas) nerungtyniavo, tad LSU (7 pergalės, 2 pralaimėjimai) yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau. Būtent dėl to ir susiklostė tokia situacija.

Edo Nickaus auklėtiniai, šįkart rungtyniavę namuose, be didesnio vargo net 46 taškų skirtumu – 107:61 (23:12, 28:19, 27:14, 29:16) sutriuškino Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ekipą.

Vilniečiai prieš LSU ekipą atsilaikė tik 7 minutes – vėliau skirtumas šoktelėjo iki dviženklis persvaros ir kas kėlinį vis augo.

Iš LSU ekipos išsiskyrė Arūnas Sakalauskas, surinkęs 19 taškų, Karolis Babkauskas pridėjo 17 (7 rez. perd.), Šarūnas Vingelis – 16, Tomas Urbonas – 14, Šarūnas Beniušis – 11, Žygimantas Skučas – 10 tšk.

LEU gretose dviženklį taškų skaičių pelnė tik du žaidėjai: Justinas Gečas (13) ir Deividas Kumelis (10).

LSU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (47:35).

„Rungtynės labiau priminė treniruotę. Galėjo žaisti visa komanda, kadangi rytoj neturime rungtynių LKL čempionate. Leidau visiems pažaisti, pasireikšti. Tikslas – leisti visiems pajudėti, turi vykti procesas. Smagu, kad pakilome į pirmąją LSKL čempionato vietą, stengsimės ją kuo ilgiau išsaugoti“, - pabrėžė LSU treneris Edas Nickus.

Klaipėdiečiai įveikė VDU

LSKL čempionate svarbią pergalę iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 15 taškų skirtumu – 88:73 (14:17, 21:13, 33: 17, 20:26) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovus.

Klaipėdiečių pranašumas išryškėjo antroje rungtynių pusėje. Vienu metu pajūrio krepšininkai buvo susikrovę net 24 taškų persvarą - 64:40.

KU komandą į pergalę vedė Viktoras Chodosovskis, pelnęs 29 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 8/9 baudos, 8 atk. kam., 31 naud. balas), 12 taškų pridėjo Marius Grigaitis, po 11 – Tadas Maželis ir Haroldas Venskus (11 rez. perd.).

Iš VDU komandos išsiskyrė Tomas Dimša, pelnęs 17 taškų, Tauras Jogėla pridėjo 15, Donatas Tarolis ir Rytis Juknevičius – po 10 tšk.

„Suveikė aikštės gynyba. VDU tam nebuvo pasiruošusi, mes tuo pasinaudojome ir pelnėme nemažai lengvų taškų iš po krepšio. Gerai, kad namuose atsirevanšavome VDU ekipai“, - neslėpdamas geros nuotaikos kalbėjo KU treneris Rytis Vaišvila.

Tiek KU, tiek VDU sąskaitoje – po 6 pergales ir 3 pralaimėjimus. Kauniečiai LSKL turnyro lentelėje žengia treti, klaipėdiečiai – ketvirti.

ŠU vargo su VGTU

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkai, rungtyniavę namuose, kaip reikiant užkūrė pirtį Šiaulių universiteto (ŠU) studentams. Saulės miesto atstovai pergalę šventė vos 7 taškų skirtumu – 78:71 (23:17, 14:19, 18:18, 23:17).

35 rungtynių minutę komandas skyrė vos 1 taškas – 67:68, tačiau sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir išvengė sensacingo pralaimėjimo.

ŠU gretose išsiskyrė 26 taškus pelnęs Modestas Kumpys (4/5 dvit., 6/9 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud. balas), Rokas Giedraitis pridėjo 14 taškų (8 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius – 13, Julius Jucikas – 12 tšk.

VGTU komandai 19 taškų pelnė Andrius Juknevičius, 16 – Lukas Augustinas, 11 – Evaldas Rastinis.

„Teko paprakaituoti, tačiau svarbiausia, kad iškovojome pergalę. VGTU gerai gynėsi, neleido mums prieiti prie krepšio, tad dažniau teko mesti tolimus metimus, o jie nekrito. Praėjusią savaitę iššaudėme visas tolimas artilerijas, tad šįkart jau šūviai nebuvo tokie taiklūs. Šįkart varžovams sekėsi pataikyti iš sudėtingų situacijų, o mums – nekrito, tad taip ir susiklostė, kad rungtynės buvo atkaklios ir įtemptos. Visgi pergalė yra pergalė“, - kalbėjo ŠU ekipos treneris Vaidas Pauliukėnas.

ŠU (6 pergalės ir 3 pralaimėjimai) LSKL turnyro lentelėje žengia penkti, VGTU (2 pergalės, 7 pralaimėjimai) – priešpaskutiniai, aštunti.

KTU namuose nusileido VU ekipai

Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos rezultatu 81:88 (25:30, 22:16, 27:21, 7:21) nusileido Vilniaus universiteto (VU) studentams.

KTU po trijų kėlinių dar pirmavo 74:67, tačiau paskutinį kėlinį ėmė strigti varžovų gynybos gniaužtuose – sunkiai rinko taškus ir galiausiai pralaimėjo.

VU komandą į pergalę vedė po 18 taškų surinkę Laurynas Jacevičius ir Tautvydas Pipiras, Karolis Brusokas pridėjo 16, Kostas Jonuška – 15, Karolis Ražukas – 10 tšk.

KTU gretose Mantvydas Stašelis surinko 22 taškus, Renaldas Simanavičius pridėjo 19 (8 rez. perd.), Matas Edgaras Staniukaitis ir Deivydas Baika – po 13 tšk.

VU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (36:28).

„Praėjusios savaitės pergalė prieš MRU ekipą mus įpareigoja žaisti geriau. Žaidimas buvo banguotas, tačiau ketvirtajame kėlinyje pademonstravome pavyzdingą gynybą, varžovus paspaudėme ir tai davė vaisių. Dabar mums kiekviena pergalė yra labai svarbi. Po truputį atsigauname, norėtume, kad pergalių serija kuo ilgiau nenutrūktų“, - teigė VU treneris Rimantas Kaminskas.